FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Room
Forex Room Comments about the market for the day will be shared on these pages.
Closed Thread

Thread Tools
Old 07-16-2013, 12:31
Serhat35 Serhat35 is offline
Site Üyesi

Serhat35 is on a distinguished road

Zew endeksi beklentinin altında geliyor 1.3080 lerde parite
Ne iştir bu arkadaş
Bu da mı gol değil
Old 07-16-2013, 12:42
stalwart stalwart is offline
Site Üyesi

stalwart is on a distinguished road

yarın 17.00 bernanke konuşmasına kadar çok birşey beklemeyin.
Old 07-16-2013, 12:51
Serhat35 Serhat35 is offline
Site Üyesi

Serhat35 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by savunma View Post
yarın 17.00 bernanke konuşmasına kadar çok birşey beklemeyin.
Ben amca yarın ne diyecek ki?
Geçen hafta söylediklerinden farklı birşey söylemeyecek bence
Old 07-16-2013, 13:01
yildirimx yildirimx is offline
Site Üyesi

yildirimx is an unknown quantity at this point

Quote:
Originally Posted by kubilay7563 View Post
O bir Yıldırım üstattır farklı yorum tarzı var altınla eu bağımsız dır diyor tamamen histerik galiba

aynen öyle dıyorum hocam. Altın bugün veya yarın 1300 ü bi kez daha deneyecek geçer gecemez ona yukarı hareketteki gidişata bakmak lazım.

Quote:
Originally Posted by bolgar View Post
Xauusd yukarı beklentin var Eurusd aşağı ? Dolar değer mi kazanıcak değer mi kaybedicek acaba

Doların yükselişinin sonlandıgını dün 1954 seviyesindeyken yazmıştım. Dün de bugün de söylediklerimizi doğrular nıtelıkte. Yani dolar tl nın artık 1950 üzeri yapmasının zor oldugu dusuncesındeyım.

Quote:
Originally Posted by kubilay7563 View Post
O bir Yıldırım üstattır farklı yorum tarzı var altınla eu bağımsız dır diyor tamamen histerik galiba

eyw hocam aynen histeknik Eurusd aşağı devam edecek altın yukarı devam edecek demıyorum sadece altının 1300 leri bı kez daha test etmesı gerek dıyorum ve eurusd de ise kısa vadede yukarı yönlü bir eğilim olacağını sanmıyorum. Yarın ve ertesi gün Bernanke'nin sunumlarında etki edebilecek bir şey gelmediği sürece bu düşüncede olurum ancak Bernanke ters köşe yaparsa yeniden 132 ler görülebilir. 1,3200 nin ötesinin oldugunu kısa vadede düşünmüyorum.
Old 07-16-2013, 14:24
kubilay7563's Avatar
kubilay7563 kubilay7563 is offline
Site Üyesi

kubilay7563 is on a distinguished road

Old 07-16-2013, 14:25
zulfikarozmeral zulfikarozmeral is offline
Yeni Üye

zulfikarozmeral is on a distinguished road

Saygıdeğer arkadaşlarım,

Bugün itibariyle forex piyasasından ben çekiliyorum. Aptalca yaptığım hamleler nedeniyle yine kaybettim. Uzun bir süre sizleri uzaktan izleyebileceğim. Umarım Hiç kimse benim durumuma düşmez. Herkese bol kazançlar..
Old 07-16-2013, 14:30
hasangmd's Avatar
hasangmd hasangmd is offline
Yeni Üye

hasangmd is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by zulfikarozmeral View Post
Saygıdeğer arkadaşlarım,

Bugün itibariyle forex piyasasından ben çekiliyorum. Aptalca yaptığım hamleler nedeniyle yine kaybettim. Uzun bir süre sizleri uzaktan izleyebileceğim. Umarım Hiç kimse benim durumuma düşmez. Herkese bol kazançlar..
size acizane tek tavsiyem şu olur. geri çekilseniz de pes etmeyin demoda denemelere devam edin mutlaka bir gün gelip kazanmaya başlarsınız. rakinin boks filimlerindeki son sahne gibi o son yumruğu atmaya her zaman azminiz olsun o yumruğu attığınızda zaten maç bitiyo kazanıyosunuz. saygılar...
Old 07-16-2013, 14:36
misonmez misonmez is offline
Site Üyesi

misonmez is on a distinguished road

Quote:
Saygıdeğer arkadaşlarım,

bazen hırsımıza yeniliyoruz. hesabımıza göre taşıyamayacağımız büyüklükte lotla işleme giriyoruz. işte bizi bitiren bu oluyor. yaptığınız hataları gözden geçirip birdaha yapmamanız forexte kazanca bir adım daha yaklaşyıracaktır hepimizi.
Old 07-16-2013, 14:40
stalwart stalwart is offline
Site Üyesi

stalwart is on a distinguished road

Quote:
Saygıdeğer arkadaşlarım,

geçmiş olsun ve de sağlığın sıhhatin yerinde olsun. bu sitede seni en iyi anlayanlardanım 5 defa hesap gümletmiş biri olarak tek tavsiyem ya temelli çekil bir daha bulaşıp para kaybetme. eğer bulaşacaksan da kesinlikle işin teknik boyutunu çok iyi çöz.

Quote:
Originally Posted by hasangmd View Post
size acizane tek tavsiyem şu olur. geri çekilseniz de pes etmeyin demoda denemelere devam edin mutlaka bir gün gelip kazanmaya başlarsınız. rakinin boks filimlerindeki son sahne gibi o son yumruğu atmaya her zaman azminiz olsun o yumruğu attığınızda zaten maç bitiyo kazanıyosunuz. saygılar...
kardeşim benimde tavsiyem işi bilmeyen henüz çözememiş ve psikolojisine yenik düşen bizler gibilerin kesinlikle bulaşmamaları hatta uzaktan bile takip etmemeleridir. çünkü uzaktan takip eden dahi tekrardan bulaşıyor örnek (ben) ve bu rakinin filmi gibi mutlak zaferle sonlanmıyor maalesef.
Old 07-16-2013, 14:53
hasangmd's Avatar
hasangmd hasangmd is offline
Yeni Üye

hasangmd is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by savunma View Post
geçmiş olsun ve de sağlığın sıhhatin yerinde olsun. bu sitede seni en iyi anlayanlardanım 5 defa hesap gümletmiş biri olarak tek tavsiyem ya temelli çekil bir daha bulaşıp para kaybetme. eğer bulaşacaksan da kesinlikle işin teknik boyutunu çok iyi çöz.

kardeşim benimde tavsiyem işi bilmeyen henüz çözememiş ve psikolojisine yenik düşen bizler gibilerin kesinlikle bulaşmamaları hatta uzaktan bile takip etmemeleridir. çünkü uzaktan takip eden dahi tekrardan bulaşıyor örnek (ben) ve bu rakinin filmi gibi mutlak zaferle sonlanmıyor maalesef.
öyle bi bahsediyorsunuz ki fx den sanki uyuşturucu eroin gibi uzaktan bile takip etme tekrar başlarsını anlayamadım o yüzden. eğer bu uyuşturucuysa sizin tanımınız gibi uzaktan bile takip edilmemesi gereken bişeyse maalesef bu arkadaş çok geç kaldı. çünkü bi kere başlamış anca tedavi olması lazım bırakması için. yada boksör örneğine dönersek bi kere ringe çıkmış ya nakavt olduğunu kabul edicek yenilcek yada gücünü toplayıp(demo hesapta çalışma) o son yumruğu atmak için ayağa kalkıp savaşıcak.
Closed Thread

Tags
alpari, döviz yatırım foreks, eurusd, foreks, foreks döviz yatırım, foreks kazancı, foreks ticareti, forex, forex foreks forex foreks, forex sinyal, forex.com, fxcm, fxdd, gain capital, hotspotfx, teknik analiz, yatırım foreks döviz

Currently Active Users Viewing This Thread: 73 (0 members and 73 guests)

Posting Rules