FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Beginners in the forex
Beginners in the forex Information for those new to Forex will be shared in this title.
Reply

Thread Tools
Old 09-09-2016, 13:43
aligiviyan's Avatar
aligiviyan aligiviyan is offline
Moderatör

aligiviyan is on a distinguished road
Default [GEÇİCİ] Forex Okulu

Arkadaşlar bu Bölüm altına geçici olarak çalışma yapacağız ingilizce bir kaynaktan ya da bir kaç kaynaktan Türkçeye çeviri yapıp kullanışlı ve kısa ve öz olarak bir başlık hazırlayıp tekrar yeni bir başlık altında yükleyeceğiz ilerde forum ziyaretçileri ve şuanki değerli forum üyelerine bir şeyler katmak amaçlı bir çalışma olacak. Burada size özetleyip ''Forex Okulu'' adı altında sunacağımız bilgiler tamamen basic bilgiler olacak çoğumuz belki bilmediğimiz yada bildiğimiz yada sağdan soldan forumlardan öğrendiğimiz bilgiler var bazen yanlış bazen doğru, bu bilgileri sadece bilerek kötü niyetli insanlar size yüksek ücretler karşılığı ders programı satabilir, daha sonra ilerisi için başka çalışmalar yapmak da kafamda ama bence hiç bir şey yapmadan yapmamız gereken ilk şey temeli sağlam atmak temeli sağlam inşa etmek, hayatında araba kullanmamış biri F1 yarışmasına katılıp yarışta kalabilmesinin ihtimalı nedir ?

-> Özet olarak yabancı bir site ''Forex okulu'' olarak sağolsun bir başlık hazırlayıp A dan Z ye herşeyi özetlemiş. Yapacağımız şey onları tercüme edip buraya koymak. Yardım edecek olanlara şimdiden teşekkürler.

Foreks TV'yi Youtube'dan İzleyin!

Old 09-09-2016, 13:49
aligiviyan's Avatar
aligiviyan aligiviyan is offline
Moderatör

aligiviyan is on a distinguished road

Çeviri yapcağım site babypips -> school bölümünde yer alıyor giriş bölümünü ben çeviri yapcağım eğer yardım edecek olan var ise ''Pre-school Lessons'' olarak sıralanlan derslerden birini seçip (tercihen sırası ile) tercüme yapsın, seçmeden önce burada paylaşsın ki iki kişi bir konuyu tercüme etmesin, vakit kaybı olmasın. Ben giriş ile başlıyorum şimdilik. ilk sayfa konuya giriş olarak bulunan bölüm.

Hiç bir zorunluluk yoktur yardım etmek isteyene teşekkür ederim, bitirmezse yapamayacağını söyleyip bıraksa hiç bir sıkıntı olmaz

Foreks TV'yi Youtube'dan İzleyin!

Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools

Posting Rules