FOREX FORUM TR (FOREKS BİLGİ PAYLAŞIM MERKEZİ)
  ANA SAYFA     Ekonomik Takvim     Foreks Haberleri    Brokerlar    Yazarlar     Hakkımızda     VIP Giriş     Foreks TV     Mobil Versiyon
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREKS BİLGİ PAYLAŞIM MERKEZİ) > Foreks Odası
Foreks Odası Bu bölümde gün içindeki gelişmeler hakkında görüş alışverişinde bulunacağız.
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler
Alt 19 Eylül 2013, 12:43
stonhand
Guest

Alıntı:
ben82 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Edye alış gelip diğerlerine satış gelmesi garip oldu
Hocam 3 haftadır eu/usd yerinde saydı. En son dalganın tepesi 1,3450 dibi 1,3110 şuan geldiği yer 1,3540 lar. Gbp tepesi 1,5714 dü geldiği yer belli, aud 0,91 di 0,95 lerde keza nzd dede aynı durum oldu, Euro kendisine karşı paritelere göre aud,nzd ve gbp destekleride kırdı dip yaptı. Recruit üstat eur/nzd de tertemiz poz yakaladı bu fırsatı değerlendirdi.
Türkçesi en son yükseliş dalgasında diğer pariteler son dalgadaki tepelerine göre ralli yaptı uçtu gitti eu 1,3450 tepesine göre yerinde saydı. Şuanki durum bana göre çok çok normal. Mümkünse artık bir euro rallisi görelim hem euronun diğer paritelere göre olan şu dip çalışması tamamlansın.
Alt 19 Eylül 2013, 12:57
recruit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
recruit recruit isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Moderatör

recruit is a glorious beacon of lightrecruit is a glorious beacon of lightrecruit is a glorious beacon of lightrecruit is a glorious beacon of lightrecruit is a glorious beacon of lightrecruit is a glorious beacon of light

Alıntı:
stonhand Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hayırlı işlemler üstat. U/J bugün gemileri yaktı yukarı bastı gidiyor gece 98,08 den buy poz açayım dedim ancak elim gitmedi 1,3520 den eu/da buy poz açtım. Sabah karı görüncede biraz u/j de sell açtım ama 98,50 yi yukarı kırınca bu seferde inat etti düşmüyor.
hocam yine savaştasın ne zaman seni görsem yel değirmenlerine karşı son sürat cenk ediyosun...dün bir mesajını gördüm..artık scalpa başladım..ufaka ufak toplayacağım demişsin...hayırlı olsun piyasa yeni bir scalper kazandı....
Alt 19 Eylül 2013, 13:02
lugol80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
lugol80 lugol80 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Üyesi

lugol80 is on a distinguished road

Alıntı:
metallurgist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
amin cümle üstatlar için burda kafa yorup milletin kazanmasına vesile olanlar için ayrıca amin
Aminnn....
Alt 19 Eylül 2013, 13:07
Site Üyesi

Alıntı:
recruit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
lugol80 hocam teşekkür ederim..pozisyonun her safhasını göstermeye çalıştım umarım kazanan arkadaşlar olmuştur...

karahan hocam...emirler hocamızın kıymetini bilmiyoruz...yanımızda böyle bir kaynak var fakat çoğumuz macd rsı acaba ne söylüyor diye kafa yoruyoruz... hocama burdan tekrar selamlar....ömrü uzun hizmeti daim olsun(amin)...

Ah hocam ah , 7/24 online durumdayım ama sizin bu pozu baştan kaçırdım. ama biryerlerden katıldım bende , elinize sağlık. daha bol pipsli işlemlerimiz olur inşallah
Alt 19 Eylül 2013, 13:09
stonhand
Guest

Alıntı:
recruit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hocam yine savaştasın ne zaman seni görsem yel değirmenlerine karşı son sürat cenk ediyosun...dün bir mesajını gördüm..artık scalpa başladım..ufaka ufak toplayacağım demişsin...hayırlı olsun piyasa yeni bir scalper kazandı....
Üstat yok akıllandım bu sefer piyasanın yanındayım. Eu/usd de tertemiz 1,3520 den saah açılmış buy pozlarım var stoplarıda yakına çektim pozu kitledim gitti 1,41 emi gider ne yaparsa parite bilir

Üstat birde scalp en temiziymiş, dün açtım sistemi ohh temiz 50 pips kafa yormaya, duygulara, strese gerek yok, en temizinden ufak ufak hacimle sistem ne diyorsa o, vallahi dünya varmış.
Bugün u/j de yeldeğirmenlerine gene savaş açacağıma sistemi dinleseydim temiz 50 pipse yakın ordada kar vardı ama 98,50 yi çok rahat, çerez yapıp geçtiler en çok ona şaşırdım.
Alt 19 Eylül 2013, 13:15
Site Üyesi

Alıntı:
Üstat yok akıllandım bu sefer piyasanın yanındayım. Eu/usd de tertemiz 1,3520 den saah açılmış buy pozlarım var stoplarıda yakına çektim pozu kitledim gitti 1,41 emi gider ne yaparsa parite bilir

Üstat birde scalp en temiziymiş, dün açtım sistemi ohh temiz 50 pips kafa yormaya, duygulara, strese gerek yok, en temizinden ufak ufak hacimle sistem ne diyorsa o, vallahi dünya varmış.
Bugün u/j de yeldeğirmenlerine gene savaş açacağıma sistemi dinleseydim temiz 50 pipse yakın ordada kar vardı ama 98,50 yi çok rahat, çerez yapıp geçtiler en çok ona şaşırdım.

stonhand hocam scalp için semafor mu kullandınız.
Alt 19 Eylül 2013, 13:15
stonhand
Guest

Recruit üstadım şu grafiğe müsait olduğunuzda bakabilirseniz çok sevinirim. Aud/usd haftalık direncini kırmış görünüyor ancak teyit için ne gereklidir üstünde 2 gün kapanış v.b. midir Emirler üstadında 0,9568 tobo hedefi vardı.
Alt 19 Eylül 2013, 13:18
stonhand
Guest

Alıntı:
lugol80 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
stonhand hocam scalp için semafor mu kullandınız.
Sewos hanımın koyduğu bollinger band indikatörü var, babon slope diye bir indikatörle beraber dün onu kullandım güzel sonuçlar aldım.
Birde Kemal üstadın koyduğu indikatörler ve tpl dosyasınıda indirdim aynı pariteye iki grafik açtım onuda ikinciye yerleştirdim şimdilik ikisini kullanıyorum.
Alt 19 Eylül 2013, 13:19
recruit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
recruit recruit isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Moderatör

recruit is a glorious beacon of lightrecruit is a glorious beacon of lightrecruit is a glorious beacon of lightrecruit is a glorious beacon of lightrecruit is a glorious beacon of lightrecruit is a glorious beacon of light

Alıntı:
lugol80 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ah hocam ah , 7/24 online durumdayım ama sizin bu pozu baştan kaçırdım. ama biryerlerden katıldım bende , elinize sağlık. daha bol pipsli işlemlerimiz olur inşallah
tek başımıza 100 pips kazanmaktansa hep beraber 30 pips kazanalım daha iyi...recruit çok polyanasın demeyin..paylaşmak insanın kibrini ve egosunu azAltır..kibir ve ego azaldıkça uzun vadede kişi daha çok kazanç elde eder...isterseniz bunu kendi hayatınızda test edin..kıskandıkça hep bana dedikçe elindeki köşe bucak gizledikçe bir bakarsın o çok değer verdiğin şeyler bir anda avcudan akıp gitmiş..nasıl gittiğini dahi anlayamazsın..."VEREN EL ALAN ELDEN ÜSTÜNDÜR...(S.A.V.)"...
Alt 19 Eylül 2013, 13:22
Site Üyesi

Alıntı:
Sewos hanımın koyduğu bollinger band indikatörü var, babon slope diye bir indikatörle beraber dün onu kullandım güzel sonuçlar aldım.
Birde Kemal üstadın koyduğu indikatörler ve tpl dosyasınıda indirdim aynı pariteye iki grafik açtım onuda ikinciye yerleştirdim şimdilik ikisini kullanıyorum.
tamam , hepsini yolladı banada sağolsun, kolay gelsin
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
alpari, döviz yatırım foreks, eurusd, foreks, foreks döviz yatırım, foreks kazancı, foreks ticareti, forex, forex foreks forex foreks, forex sinyal, forex.com, fxcm, fxdd, gain capital, hotspotfx, teknik analiz, yatırım foreks döviz

Konuyu Toplam 245 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 245 Misafir)

Seçenekler