FOREKS FORUM TR (UCRETSIZ FOREKS BILGI PAYLASIM MERKEZI)
  ANA SAYFA     Ekonomik Takvim     Foreks Haberleri    Brokerlar    Yazarlar     Hakkımızda     VIP Giriş     Foreks TV     Mobil Versiyon
Go Back   FOREKS FORUM TR (UCRETSIZ FOREKS BILGI PAYLASIM MERKEZI) > Foreks'e Yeni Başlayanlar için
Foreks'e Yeni Başlayanlar için Yeni başlayanlar için platform kullanımları hakkında bilgiler ve önemli püf noktalar.

Seçenekler
Alt 21 July 2015, 17:38
Th3_UmUT Th3_UmUT isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Th3_UmUT is on a distinguished road

teşekkürler cevaplar için. 3000 dolar forex icin ayrıdıgm para ilk basta 500 euro denemek istiyorum. demo hesabı 3000 dolarla denedim haftalık 600 dolar kar yapabiliyorum. tabi gercek para olmadıgı icin rahatım. merak ediyorum gercekten forexte iş varmı benim boş zamanım cok okulu bitirdim boş klasik türkiye egitim sistemi. girmelimiyim bu forex işine adım atmalımıyım. ?
Alt 21 July 2015, 20:40
mister4nal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
mister4nal mister4nal isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Üyesi

mister4nal is on a distinguished road

Alıntı:
Th3_UmUT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
teşekkürler cevaplar için. 3000 dolar forex icin ayrıdıgm para ilk basta 500 euro denemek istiyorum. demo hesabı 3000 dolarla denedim haftalık 600 dolar kar yapabiliyorum. tabi gercek para olmadıgı icin rahatım. merak ediyorum gercekten forexte iş varmı benim boş zamanım cok okulu bitirdim boş klasik türkiye egitim sistemi. girmelimiyim bu forex işine adım atmalımıyım. ?
Hocam hoşgelmişsin

Siz şu teknik olayını iyice bir düşünün !!!

Dağın birinden su fışkırıyor ileride bir dere olup daha ileride bir ırmağa, nehire bağlanıp denizin birine boşalıyor....
Alt 21 July 2015, 21:31
magician - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
magician magician isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Üyesi

magician is on a distinguished road

Alıntı:
Th3_UmUT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
haftalık 600 dolar kâr getiren sistemin sl ve tp si varsa hiç bekleme gir. yok sl - tp kullanmadım diyorsan sistemi değiştirip demoda en az 1 yıl çalış derim.

Fiyat düşüyorsa düşüyordur. Sizin gücünüz yükseltmeye yetmez.
Alt 21 July 2015, 22:01
Efkan Genç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Efkan Genç Efkan Genç isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Moderatör

Efkan Genç is on a distinguished road

Alıntı:
magician Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
haftalık 600 dolar kâr getiren sistemin sl ve tp si varsa hiç bekleme gir. yok sl - tp kullanmadım diyorsan sistemi değiştirip demoda en az 1 yıl çalış derim.
bence arkadaş stoploss kullanmıyor. kullansa idi kimseye sormadan çoktan reelde işlemlerine başlamıştı.
Alt 26 July 2015, 05:06
Aydinizm Aydinizm isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Aydinizm is on a distinguished road

Merhaba,

Foruma yeni üye oldum ve gerçekten çok faydalı bilgiler var. Öncelikle bilgi ve tecrübelerini paylaşan arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Sormak istediğim konu ise belki acemice bir soru olacak ama memurların forex'ten para kazanmasıyla ilgili yasal bir sıkıntı varmı acaba? Bildiğiniz gibi memurların ekstra bir işten para kazanmaları sıkıntılı bir durum.

Teşekkürler.
Alt 26 July 2015, 11:18
Tuncay Kaya
Guest

Alıntı:
Aydinizm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba,

Foruma yeni üye oldum ve gerçekten çok faydalı bilgiler var. Öncelikle bilgi ve tecrübelerini paylaşan arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Sormak istediğim konu ise belki acemice bir soru olacak ama memurların forex'ten para kazanmasıyla ilgili yasal bir sıkıntı varmı acaba? Bildiğiniz gibi memurların ekstra bir işten para kazanmaları sıkıntılı bir durum.

Teşekkürler.
Mevzuat olarak tam bilmemekle birlikte;
Siz sonuçta döviz alıp satıyorsunuz,bununda yasal olarak bir sorun olmaması gerektiğini düşünüyorum.Tabi forex i iş yerinde işinizin önüne almadığınız sürece
Alt 27 July 2015, 16:23
efe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
efe efe isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Üyesi

efe is on a distinguished road
Standart USA forex

Cuma günleri londra kapanışından sonra Amerika açık olduğu halde piyasa neden yatay hareket ediyor genelde.

Yoksa ben mi yanlış görüyorum
Alt 08 August 2015, 19:58
mavidelisi mavidelisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

mavidelisi is on a distinguished road

Merhaba arkadaşlar market maker denen firmalar smart money denen parayi piyasaya sokarak long yada short pozisyonlari aciyorlar ve manipule ediyorlar. Bunun dogruluk payi nedir ? Eger dogruysa market makerlerin actigi pozisyonlari nasil anlariz ? Smart money ne demektir ?

Tesekkurler
Alt 13 August 2015, 08:17
ibiliguk ibiliguk isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

ibiliguk is on a distinguished road

selamlar
Ben marketten bir ea aldım 10$lık.Fakat ne yaptıysam çalıştıramadım.Grafiğe ekliyorum,sl ve tp ayarları yapıp otomatik işlemide açıyorum ama uzman işleme girmiyor.Kulladığım platform mt5 (ziraaffx)Bir engelleme söz konusu olabilirmi?
Alt 13 August 2015, 19:32
dafce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
dafce dafce isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Moderatör

dafce is a glorious beacon of lightdafce is a glorious beacon of lightdafce is a glorious beacon of lightdafce is a glorious beacon of lightdafce is a glorious beacon of lightdafce is a glorious beacon of light

Alıntı:
ibiliguk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
selamlar
Ben marketten bir ea aldım 10$lık.Fakat ne yaptıysam çalıştıramadım.Grafiğe ekliyorum,sl ve tp ayarları yapıp otomatik işlemide açıyorum ama uzman işleme girmiyor.Kulladığım platform mt5 (ziraaffx)Bir engelleme söz konusu olabilirmi?
Evet platformda bir engelleme olabilir. Bazı aracı kurumlar izin vermiyor...

Ancak başka bir demo platformda deneyip emin olabilirsiniz...

A1 capital vb... Çalışıyor bildiğim kadariyla

........

Etiketler
forex, forex bilgi, forex eğitim

Konuyu Toplam 2 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 2 Misafir)

Seçenekler