FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Room
Forex Room Comments about the market for the day will be shared on these pages.
Closed Thread

Thread Tools
Old 09-03-2013, 17:23
Jovanovic Jovanovic is offline
Yeni Üye

Jovanovic is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by kabukijo View Post
Birde bana güvenin kazanın falan dedi.
Şimdi adam hedef olarak yıl sonuna doğru demişti. Bekleyip görmemiz lazım. Henüz karar vermemiz için erken ama eğer dayanaksız olarak böyle bir sallama yaptıysa cidden onuruyla istifası en mantıklı şey olur zamanı geldiğinde.

Ayrıca beklediğimiz şey de öyle mucize bir olay da değil pek. Hani dolar 1.70 olsun diye kimse beklemiyor ki zaten.
Old 09-03-2013, 17:25
Yeni Üye

Quote:
Originally Posted by ben82 View Post
100 milyondan sonra yarın için bir 50 milyonluk döviz satım ihalesi daha açılacak, başladı küçük çaplı müdahaleler
Bu arada ben kaçırdım da borsadaki düşüşler de artmış iyice. Onla da epey alakası var.

Böyle 50 milyon $ satış ile pek olacak şey mi bilmiyorum ama karar verilirse düşürülmeyecek bir şey değil gibi duruyor hareketlere bakarsak. Borsa çıkarken 2 gündür nasıl 2.01 noktalarına kadar geliyordu dolar.
Old 09-03-2013, 17:51
stonhand
Guest

Quote:
Originally Posted by Jovanovic View Post
Bu arada ben kaçırdım da borsadaki düşüşler de artmış iyice. Onla da epey alakası var.

Böyle 50 milyon $ satış ile pek olacak şey mi bilmiyorum ama karar verilirse düşürülmeyecek bir şey değil gibi duruyor hareketlere bakarsak. Borsa çıkarken 2 gündür nasıl 2.01 noktalarına kadar geliyordu dolar.
Dün ilk defa başlığa yazmadan poz alayım dedim

Normalde bu rakamı nerdeyse gördü ancak spreadden 11 pipsle gelmedi. Ben sağlam bir hocam bulucam okusun üflesin olmadı başka bir çözüm varmıdır nedir bir kaç gündür ilginç işler oluyor.
Old 09-03-2013, 17:54
Yeni Üye

ABD Başkanı Barack Obama, Suriyeli muhaliflere yardımı arttıracak güçleri olduğunu belirtip, ABD Kongresi'nden Suriye'ye müdahaleye onay kararı çıkacağına emin olduğunu söyledi.

Yani böylece yanlış bilmiyorsam 9 eylülde toplanıyor kongre. Demek ki pürüz kalmadı yapacakları saldırı için sadece resmiyette görüşmeler yapılacak diyebiliriz.
Old 09-03-2013, 17:56
Yeni Üye

Quote:
Originally Posted by stonhand View Post
Dün ilk defa başlığa yazmadan poz alayım dedim

Normalde bu rakamı nerdeyse gördü ancak spreadden 11 pipsle gelmedi. Ben sağlam bir hocam bulucam okusun üflesin olmadı başka bir çözüm varmıdır nedir bir kaç gündür ilginç işler oluyor.
Valla ben de ne desem bilemedim şimdi. Cidden takip ediyorum işlemlerinizi çok ufak farklarla açılmayan kara geçen emirleriniz oluyor.
Old 09-03-2013, 18:08
stonhand
Guest

Quote:
Originally Posted by Jovanovic View Post
Valla ben de ne desem bilemedim şimdi. Cidden takip ediyorum işlemlerinizi çok ufak farklarla açılmayan kara geçen emirleriniz oluyor.
Sıkıntı başında duramıyorum. İş yerinde patronla aynı odada oturuyoruz emri bırakıyorum akşama bir bakıyorum ya spreadden kaçmış yada 3-5 pips yakınından geçmiş. Tamam bu sefer daha cömert olucam diyorum bu seferde emir gerçekleştiği gibi hopp stop.
Allahtan hep para hayırlıysa gelsin diyorum ama para bu kadarmı hayırsız.

Merkez müdahale etmez dedim ama bugünkü olay gerçekten spekülatif yok füze atıldı yok o olacak bu gidecek ortada daha hiçbir şey yok. Erdem reis yetiştin yetiştin, akşam bu doları düşürdün düşürdün gece 2,07 yi geçtimi 40 milyar doları değil merkezin binasını satsan para etmez.
Old 09-03-2013, 18:08
Serhat35 Serhat35 is offline
Site Üyesi

Serhat35 is on a distinguished road

Bloomberg ten bir bölüm;
İyi gelen Amerika ISM verisinden sonra 10-15 milyar dolarlık azaltım garantilenmiştir.

Fed istihdam verileri de iyi gelirse bu azaltımı 20-25 milyar dolara çıkarır mı?
Yoksa 10-15 milyar dolarda bırakır mı?

Tabii bundan da önce olası bir Suriye müdahelesi mevcut.

Saygı, sevgi vs...
Old 09-03-2013, 18:27
metallurgist metallurgist is offline
Moderatör

metallurgist is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by stonhand View Post
Sıkıntı başında duramıyorum. İş yerinde patronla aynı odada oturuyoruz emri bırakıyorum akşama bir bakıyorum ya spreadden kaçmış yada 3-5 pips yakınından geçmiş. Tamam bu sefer daha cömert olucam diyorum bu seferde emir gerçekleştiği gibi hopp stop.
Allahtan hep para hayırlıysa gelsin diyorum ama para bu kadarmı hayırsız.

Merkez müdahale etmez dedim ama bugünkü olay gerçekten spekülatif yok füze atıldı yok o olacak bu gidecek ortada daha hiçbir şey yok. Erdem reis yetiştin yetiştin, akşam bu doları düşürdün düşürdün gece 2,07 yi geçtimi 40 milyar doları değil merkezin binasını satsan para etmez.

hocam allah hayırlısını versin hep duamız o yönde. dendede genelde mesela vip sinyalleri takip ediyorum ama çoğunu girmiyorum. sebebi. hepsine yetişemiyorum. yetiştiklerimde sl olunca ufak tırtık tırtık scalplerle aldıklarım 2 işlemde bitip eksiye geçiyorum. geçenlerde bir yazım vardı bu ayda para kazanamazsam bırakacağım bu işi diye. bekliyoruz hale işlemler kara geçerse para kazanmış olacağım eu yükselirse ama oda çakıldı kaldı çıkamadı bir türlü. sabır sabır.
Old 09-03-2013, 18:49
stonhand
Guest

1,3185 kırsın geçsin gerisi boş fibo destek şimdi direnç olursa sıkıntı olur sağlam kırıp geçmesi şart.
Old 09-03-2013, 19:12
kızıl akbaba kızıl akbaba is offline
Site Üyesi

kızıl akbaba is on a distinguished road

eurusd h4 grafiklerde artık düşüşün sona ereceğini söylemekte. Son yaptığı düşüş dip olabilir.
Closed Thread

Tags
alpari, döviz yatırım foreks, eurusd, foreks, foreks döviz yatırım, foreks kazancı, foreks ticareti, forex, forex foreks forex foreks, forex sinyal, forex.com, fxcm, fxdd, gain capital, hotspotfx, teknik analiz, yatırım foreks döviz

Currently Active Users Viewing This Thread: 125 (0 members and 125 guests)

Posting Rules