FOREX FORUM TR (FOREKS BİLGİ PAYLAŞIM MERKEZİ)
  ANA SAYFA     Ekonomik Takvim     Foreks Haberleri    Brokerlar    Yazarlar     Hakkımızda     VIP Giriş     Foreks TV     Mobil Versiyon
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREKS BİLGİ PAYLAŞIM MERKEZİ) > Foreks Brokerları Aracı Kurumlar
Foreks Brokerları Aracı Kurumlar Bu bölümde forex brokerları hakkında bilgi paylaşımı ve değerlendirmeler olacaktır.

Seçenekler
Alt 03 Nisan 2019, 00:04
teoman_ teoman_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Üyesi

teoman_ is on a distinguished road

Alıntı:
Kemal Yıldırım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Proton Capital Markets herşeyiyle 10 numara firma.Ben kolay kolay bir yere iyi demem.
hocam merhabalar,
ülkemizdeki geçtiğimiz yıllarda yapılan forex mevzuatındaki düzenlemeden dolayı forexten çıkmıştım. şimdilerde tekrar bir el atmak istiyorum. yabancı menşeli firmaları araştırıken bu mesajınız dikkatimi çekti. protondan hesap açıp yola koyulmak niyetindeyim.
protonla ilgili fikirleriniz halen aynı mı?
Alt 03 Nisan 2019, 11:55
Kemal Yıldırım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Alıntı:
teoman_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hocam merhabalar,
ülkemizdeki geçtiğimiz yıllarda yapılan forex mevzuatındaki düzenlemeden dolayı forexten çıkmıştım. şimdilerde tekrar bir el atmak istiyorum. yabancı menşeli firmaları araştırıken bu mesajınız dikkatimi çekti. protondan hesap açıp yola koyulmak niyetindeyim.
protonla ilgili fikirleriniz halen aynı mı?

Evet şuana kadar sıkıntı yok düzenli geliyor kârlar.Metasıda parmaklanmıyor stp görüntü devam.
Alt 03 Nisan 2019, 17:53
teoman_ teoman_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Üyesi

teoman_ is on a distinguished road

Alıntı:
Evet şuana kadar sıkıntı yok düzenli geliyor kârlar.Metasıda parmaklanmıyor stp görüntü devam.
Teşekkürler
Alt 05 Nisan 2019, 14:48
FxFeliX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
FxFeliX FxFeliX isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Üyesi

FxFeliX is on a distinguished road
Standart İsimsiz küçük öneri

Selam arkadaşlar,

Yurt dışı ben 3 firma ile çalışıyorum. Yüksek kaldıraçlı işlemler benim tarzım

Buraya onların reklamını yapmayacağım.

Sadece şunu belirteyim siteye diyelim ki üyelik açtınız. Minimum ne ise giriş yaptınız yada size sadece giriş için para yatırmadan oto bonus verdi değil mi?

Aman ne hoş, hemen gaza gelip para yatırmayın arkadaşlar. 1 işlem yapın ve akabinde para çekmeyi deneyin.

Paranızı çekemiyorsanız kısmını geçtim, para çekilme ekranı bile hata verebilir. Arkanıza bakmadan kaçın.

Diyelim sorun yok. Ödemeniz gerçekleşti. Yine gaza gelmeyin. Sizin için önemli olmayan bir miktarı minimum seviyede yatırın ve paranızı 3 e katladığınızda toplu çekim yapın.

Sorun yok mu, o zaman doğru yerdesiniz. Devam.

Saygılarımla,
Alt 11 Nisan 2019, 13:23
Budakbaşı Budakbaşı isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Üyesi

Budakbaşı is on a distinguished road

Alıntı:
Merhaba hocam sizin onayınızdan geçtiyse bizim için yeterlidir. Siteden direk kendimiz mi hesap açtırılıyor?.
Yoksa proton un temsilcisi var mı?

(Bu sorunun sakıncası var mıydı... bilmiyorum. olduysa özür ve mesajımı silebilirsiniz.)
Alt 11 Nisan 2019, 15:57
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Alıntı:
Budakbaşı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba hocam sizin onayınızdan geçtiyse bizim için yeterlidir. Siteden direk kendimiz mi hesap açtırılıyor?.
Yoksa proton un temsilcisi var mı?

(Bu sorunun sakıncası var mıydı... bilmiyorum. olduysa özür ve mesajımı silebilirsiniz.)
Normal bir brokerdan nasıl açılıyorsa öyle açılıyor.Özel bir uygulama yok.
Alt 18 Nisan 2019, 11:03
FxFeliX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
FxFeliX FxFeliX isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Üyesi

FxFeliX is on a distinguished road
Standart Ek bilgi

Alıntı:
FxFeliX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Selam arkadaşlar,

Yurt dışı ben 3 firma ile çalışıyorum. Yüksek kaldıraçlı işlemler benim tarzım

Buraya onların reklamını yapmayacağım.

Sadece şunu belirteyim siteye diyelim ki üyelik açtınız. Minimum ne ise giriş yaptınız yada size sadece giriş için para yatırmadan oto bonus verdi değil mi?

Aman ne hoş, hemen gaza gelip para yatırmayın arkadaşlar. 1 işlem yapın ve akabinde para çekmeyi deneyin.

Paranızı çekemiyorsanız kısmını geçtim, para çekilme ekranı bile hata verebilir. Arkanıza bakmadan kaçın.

Diyelim sorun yok. Ödemeniz gerçekleşti. Yine gaza gelmeyin. Sizin için önemli olmayan bir miktarı minimum seviyede yatırın ve paranızı 3 e katladığınızda toplu çekim yapın.

Sorun yok mu, o zaman doğru yerdesiniz. Devam.

Saygılarımla,
Sevgili arkadaşlar, bu yazıma ek bir bilgi vermek isterim.
Ben yarı yılımı yurt dışında geçiren bir adamım o yüzden benim bir çok hesabım var. Bu paylaşımımı da yurt dışında yaşayan arkadaşlara bilgi vermek için yazdım. Genel içeriğe bakarsanız zaten SPK nın onaylamadığı birçok firmanın dolandırıcı olduğuna işaret ediyorum. Keza piyasa dolandırıcı kaynıyor. Dikkat edin.

Yurt dışı sitelerden uzak durun. Sizi koruyan bir kanun yok keza bu konuda.
Alt 07 Haziran 2019, 12:48
Üstat

Proton Capital Markets yine güzel miktarlarda karlar çekildi.Adamlar gerçekten 3 yıl oldu para konusunda tek bir arızalarını işittirmediler.Tıkır tıkır karlar çekiliyor.Helal olsun!

Konuyu Toplam 2 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 2 Misafir)

Seçenekler