FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Room
Forex Room Comments about the market for the day will be shared on these pages.
View Poll Results: Bugünden 2012 sonuna kadar olan zaman diliminde Altın Fiyatları ne olacak?
çok yükselecek (2400 dolar civarı) 34 26.98%
biraz yükselecek (maksimum 1970) 35 27.78%
aynı seviyede kalacak (1650-1800 aralığında) 26 20.63%
bir miktar düşecek (1500-1600) 18 14.29%
ciddi oranda düşecek. (900-1100) 13 10.32%
Voters: 126. You may not vote on this poll

Closed Thread

Thread Tools
Old 11-09-2011, 23:59
999.9 999.9 is offline
Site Üyesi

999.9 is on a distinguished road

noldu ozkan istedigin yere sokarim diyorum seni. ıddam sudur, ben herseyi biliyorum. sen bir bok bilmiyorsun. ukalanin ve gerizekanin onde gidenisin. istedigin broker istedigin fon. ben hazirim. yarin baslayalim.
Old 11-09-2011, 23:59
promo's Avatar
promo promo is offline
Site Üyesi

promo is a glorious beacon of lightpromo is a glorious beacon of lightpromo is a glorious beacon of lightpromo is a glorious beacon of lightpromo is a glorious beacon of lightpromo is a glorious beacon of light

Bana niye saldirdin ozkan anlayamadim simdi?
Old 11-10-2011, 00:00
Ozkan Ozkan is offline
Site Üyesi

Ozkan is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by ergnklc View Post
ya arkadaslar ikinizinde(Ozkan ,999) iyi niyetinden eminim, herkes görüsünü paylassin kimin hangisi kafasina yatarsa onu takip eder veya etmez sonucta al veya sat emrini kisi kendisi aciyor, ve iki yönden baska bir alternatifi de yok paritelerin, enerjilerinizi bosa harcayip birbirmizi kirp dökmeyelim acizane...
Abicim çok haklısın ama benim arkadaşla bir rekabetim veya alıp veremediğim bir şey yok kendisi sürekli beni olaya çekiyor anlamadım yani ben zaten müşteri fln aryan sinyal satan birisi değilim burada herkes bilir yani takılıyoruz forumda ama gel görki bugün iyice sardı bana o kişi anlamadım bende.

Bildiğim tek şey hiçbir şey bilmediğimdir. SOKRATES
Old 11-10-2011, 00:01
foreks123 foreks123 is offline
Site Üyesi

foreks123 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by asmpnr View Post
bak forex123 konuşurken nasıl konuşacağını bil. burda ne tehditi gördün.

benim aracı kurumum fonum felan yok.başka forumlarda yazmadım yazdıklarım 10 mesajı geçmez. merakın için söylüyorum birazdanda bukısmı silicem.....

Ben mimarım. 35 yaşındayım. 1 çocuğum var dolayısı ile evliyim. haysiyet deyip karşıma çıkmayacaksan yazmayacaksın. şerefsiz. haysiyetin olsa bu şekilde mesaj yazmazsın. ne tehditi gerizekalı ben sana küfürmü ettim onurunu mu kırdım haysiyet kim ki sen ağzına alıyosun...

telefonuma arasaydın bunları sana daha nazik anlatacaktım ama sende ocesaret olmadığı için bunları yazdırdın...
size bulaşacağıma arap'a bulaşırım daha iyi. sen önce cakinge yazdığın mesajı oku ondan sonra konuş. o mesajın içinde adam olsa lafını kullanarak terbiyesizlik yapıp sonrada su yüzüne çıkmaya çalışma. artık sizlerle muhattap olmak istemiyorum. konu kapanmıştır.
Old 11-10-2011, 00:01
asmpnr asmpnr is offline
Site Üyesi

asmpnr is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by 999.9 View Post
Beni yeni taniyanlar vardir... Biz oyle 3-5 pip pesinde kosan sinyal satan, sistem veren insanlar degiliz. 2-3 maymuna da papuc birakmayiz.

Hala bana laf yetistren varsa yarin yeni topik acalim. reel hesap trade edelim. Ciktigi yerede sokarim karsimdakini. sozumona kendini bi halt zannetmesin.

Hodri meydan. reel trade..

Kim istiyorsa hazirim.
ya hacıı nerden çıkrdın şu fon işini. sen burda profum demek isterken adamlar seni fon avcısı sandı. sonrada olaylar yürüdü gitti. gerek yok dön analizzlere. bak trade kardeşim. bak sırf şu olay yüzünden bayram bayram haytta yazmayacağım şeyler yazdırdılar.
Old 11-10-2011, 00:02
Ozkan Ozkan is offline
Site Üyesi

Quote:
Originally Posted by promo View Post
Bana niye saldirdin ozkan anlayamadim simdi?
Hocam sonradan alta yazdım yanlış anlaşılmasın daha duyarlı olmam gerektiğini hatırlatığı için alıntıladım diye yoksa size saygı duyuyorum paylaşımlarınız çok faydalı sitede sayfanızda onca işiniz arasında bir de burada emek harcıyorsunuz.

Old 11-10-2011, 00:02
mkas's Avatar
mkas mkas is offline
Yeni Üye

mkas is on a distinguished road

Saat 22:30'a kadar oluşan maliyetler.

Kırmızı satış yapılmış lotlar, mavi alış yapılmış lotlar.

Old 11-10-2011, 00:04
Ozkan Ozkan is offline
Site Üyesi

Quote:
Originally Posted by 999.9 View Post
noldu ozkan istedigin yere sokarim diyorum seni. ıddam sudur, ben herseyi biliyorum. sen bir bok bilmiyorsun. ukalanin ve gerizekanin onde gidenisin. istedigin broker istedigin fon. ben hazirim. yarin baslayalim.
Arkadaşım sen şakasın sanırım senin şu yazılarını sana para veren kişiler görse herhalde ne yparlardı çok merak ediyorum gittin geldin ısrarla hala bir saçma sapan hareket ediyorsun.Ben senın rakibin değilim kimsenin rakibi değilim sen beni bunun içine çektim kaç kere uyardım seni arkadaşım

Old 11-10-2011, 00:05
promo's Avatar
promo promo is offline
Site Üyesi

promo is a glorious beacon of lightpromo is a glorious beacon of lightpromo is a glorious beacon of lightpromo is a glorious beacon of lightpromo is a glorious beacon of lightpromo is a glorious beacon of light

Quote:
Originally Posted by mkas View Post
Saat 22:30'a kadar oluşan maliyetler.

Kırmızı satış yapılmış lotlar, mavi alış yapılmış lotlar.

Ooo mkas hocam hos geldin seni gormek ne guzel paylasim icin tesekkurler
Old 11-10-2011, 00:09
asmpnr asmpnr is offline
Site Üyesi

asmpnr is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by foreks123 View Post
size bulaşacağıma arap'a bulaşırım daha iyi. sen önce cakinge yazdığın mesajı oku ondan sonra konuş. o mesajın içinde adam olsa lafını kullanarak terbiyesizlik yapıp sonrada su yüzüne çıkmaya çalışma. artık sizlerle muhattap olmak istemiyorum. konu kapanmıştır.
Cakinge yazdığım mesajla senin nealakn var. haysiyet bilmeyenle bende muhatap olmam. yazdığın için özür dilemeni bekledim silecektim o mesajı.
herkez kendi yoluna....
Closed Thread

Tags
forex, forex broker, forex signals, forex trade, forex trading

Currently Active Users Viewing This Thread: 40 (0 members and 40 guests)

Posting Rules