FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Room
Forex Room Comments about the market for the day will be shared on these pages.
View Poll Results: Bugünden 2012 sonuna kadar olan zaman diliminde Altın Fiyatları ne olacak?
çok yükselecek (2400 dolar civarı) 34 26.98%
biraz yükselecek (maksimum 1970) 35 27.78%
aynı seviyede kalacak (1650-1800 aralığında) 26 20.63%
bir miktar düşecek (1500-1600) 18 14.29%
ciddi oranda düşecek. (900-1100) 13 10.32%
Voters: 126. You may not vote on this poll

Closed Thread

Thread Tools
Old 11-09-2011, 23:01
UNAL60 UNAL60 is offline
Site Üyesi

UNAL60 is on a distinguished road

Akşam saatlerinde Silvan ile Kulp ilçe sınırları arasında bulunan Silvan Barajı şantiyesini basan bir grup terörist, 9 iş makinesini yaktı, 2 işçiyi kaçırdı....
vay şerefsizler vay....
devlet baraj yapıyor, it oğlu it şantiye basıyor...
bunu gören bölge halkı halen bu leş kargalarını destekliyorsa,
bunlar benim haklarım çin mücadele ediyorlar......diyorsa...
daha ne diyem bilmem ki.......
Old 11-09-2011, 23:03
CaKiNG CaKiNG is offline
Site Üyesi

CaKiNG has a spectacular aura aboutCaKiNG has a spectacular aura aboutCaKiNG has a spectacular aura about

Evde misafir vardı arada baktım yazılanlara .öncelikle bu sayfaya mod lazım .Ben olmayı düşünmüyorum beni düşünen arkadaslara çok teşekkür ederim .999 nickli arkadas asımın arkadaşı diye uzatmiyayim dedim ancak oldukça haddini asmış .Bir kere kacak ve yasak bir is olan fon yönetimi yapıyorsun ,foruma reklam için giriyorsun ve numaran belli olunca millete aptal diyorsun.Forexde en ustad bile çok kez yanılıyor .Sana bu durumda insanlara aptal deme hakkını kim veriyor.Zorla foruma çağıran yok seni .Foreks123 yazmış diğer forumda yaptıklarını .senin değil 4 milyon doların 40 bin doların olduguna bile inanmıyorum .o koyduğun ekstrelerden o kadar çokki ..
Old 11-09-2011, 23:03
UNAL60 UNAL60 is offline
Site Üyesi

Quote:
Originally Posted by W__B View Post
vanda yıne deprem olmus

yıkılan bınalar varmıs

allah yardımcıları olsun
amin dostum....
Van Edremit merkezli ardı ardına gelen 5.7 ve 4,5 şiddetli depremlerde şehir merkezinde bulunan içinde çok sayıda gazeteci ve İranlı turistlerin kaldığı 5 katlı Bayram Otel'i yıkıldı. Otelin göçüğü altında insanların olduğu öğrenildi.

Bu arada aynı otelde kalan Cihan ekibi son anda kendilerini dışarı attarken canlı yayın aracı göçük altında kaldı.

ordaki binalar, oteller, okullar çok tehlikeli bir hal aldı..
bu saatten sonra girmek cesaret ister......
Old 11-09-2011, 23:08
UNAL60 UNAL60 is offline
Site Üyesi

geçen sene gazi ekonometri bölümünen mezun olan bir kız öğrencim var..
forex ve türev piyasalarıyla ilgili 1-2 bişey sordum..baktım ilgi alanına girmiyor...
ne diye ekonometri okursun o zaman... genelde erkek arkadaşları yapıyormuş borsada ve paritelerde al-sat işlemlerini...

yakında dönem ödevlerini ve proje konularını vereceğiz...
bizim matematik dersi de tam ekonomi, grafik, max.min. noktalar, destekler -dirençler...
yetenekli gördüğüm 1-2 kişiye bu tür bir ödev vermeyi düşünüyorum, bakalım...
Old 11-09-2011, 23:09
asmpnr asmpnr is offline
Site Üyesi

asmpnr is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by 999.9 View Post
Haci, gordugun gibi.. olmuyor.. yazmasam daha iyi.. Cok acemiler, cok zor anlasmak..

Kalp kirmanin bir manasi yok.
canın sağolsun kardeşim....

Aslında şu yazılanları cevapları herkez yeniden bi okusa bayram bayram ne kadar anlamsız bir tartışma olduğunu anlayacak. Anlayışın ve terbiyen için eyvallah. yine de bekleriz dostum...
Old 11-09-2011, 23:10
drforex drforex is offline
Site Üyesi

drforex is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by UNAL60 View Post
amin dostum....
Van Edremit merkezli ardı ardına gelen 5.7 ve 4,5 şiddetli depremlerde şehir merkezinde bulunan içinde çok sayıda gazeteci ve İranlı turistlerin kaldığı 5 katlı Bayram Otel'i yıkıldı. Otelin göçüğü altında insanların olduğu öğrenildi.

Bu arada aynı otelde kalan Cihan ekibi son anda kendilerini dışarı attarken canlı yayın aracı göçük altında kaldı.

ordaki binalar, oteller, okullar çok tehlikeli bir hal aldı..
bu saatten sonra girmek cesaret ister......
istanbuldakiler çokmu sağlam sanki avrupada adamlar 200 yıllık binalarda oturuyo iş merkezi yapıyor biz 20 yıllık binaları yıkıp yenisini yapıyoruz
bu kafayla onlar aya biz yaya...
Old 11-09-2011, 23:13
UNAL60 UNAL60 is offline
Site Üyesi

Quote:
Originally Posted by asmpnr View Post
canın sağolsun kardeşim....

Aslında şu yazılanları cevapları herkez yeniden bi okusa bayram bayram ne kadar anlamsız bir tartışma olduğunu anlayacak. Anlayışın ve terbiyen için eyvallah. yine de bekleriz dostum...
haklısın asım dostum...ama psikolojik olarak zor bir iş trade...belki zarar etmiştir arkadaşlardan bazıları..üzerine , bugün euro alanlar A....A dır diye bi mesaj okununca sinirler gerilebilir... .....o yüzden yorumlarda incitici tabirler olmazsa, birbirimizi anlamaya çalışırsak her şey daha güzel olacak...
güzel günler göreceğiz traderlar.......güneşli güzel günler...
Old 11-09-2011, 23:16
UNAL60 UNAL60 is offline
Site Üyesi

Quote:
Originally Posted by drforex View Post
evet acildeyim 10 dk sigara molası verdim acaip bir yoğunluk var
dr. um sigara molası mı ? nasıl yani......doktorlar sigara mı içiyor......
kantinde ve bahçede sigara içip, derste sigara çok zararlıdır,
içmeyin diyen öğretmen arkadaşlara şaşırırdım..
etme şimdi dr. um....kır gitsin......at gitsin.....
Old 11-09-2011, 23:17
ertu ertu is offline
Site Üyesi

ertu is on a distinguished road

bu saatten sonra artık paritede yukselişi falan düşünmek aptallık felan değil estafurullahta çok riskli bee.. şuan için göstergelerde uyumsuzluk var biraz yukseliş olacak ama genel resim ben gidiyorum diyor arkadaşlar 1,3540 son durak bence altında yapacagı gunluk kapanışta hedefi bir önceki dip seviyesi olacagı apacık değilmi.ayrıca h4 de OBO oldugunu düşünürsek hedefı tamda bir önceki dip seviyesine denk geliyor ..OBO nun iptal olması için 1,37 nin üstüne atmalı

buda genel resim evet yorumları alayım arkadaşlar.

Quote:
Originally Posted by foreks123 View Post
ben alımlarımı minimum 1,3790 üstünde kapamayı düşünüyorum ve inatla buradan bu yükselişi savunacağım. aptal da olsam bu inancımın arkasında duracağım.
Old 11-09-2011, 23:17
asmpnr asmpnr is offline
Site Üyesi

asmpnr is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by CaKiNG View Post
Evde misafir vardı arada baktım yazılanlara .öncelikle bu sayfaya mod lazım .Ben olmayı düşünmüyorum beni düşünen arkadaslara çok teşekkür ederim .999 nickli arkadas asımın arkadaşı diye uzatmiyayim dedim ancak oldukça haddini asmış .Bir kere kacak ve yasak bir is olan fon yönetimi yapıyorsun ,foruma reklam için giriyorsun ve numaran belli olunca millete aptal diyorsun.Forexde en ustad bile çok kez yanılıyor .Sana bu durumda insanlara aptal deme hakkını kim veriyor.Zorla foruma çağıran yok seni .Foreks123 yazmış diğer forumda yaptıklarını .senin değil 4 milyon doların 40 bin doların olduguna bile inanmıyorum .o koyduğun ekstrelerden o kadar çokki ..
akın önyargıyla yazma... adam kimseden fon istemedi... kaldıki burdan kimse fon veremez oraya. çalışma prensibi farklı... milletin ağzına bakarak başkasını yorumlama. adam olsaydı nicini değiştirmezdi o şahıs. belliki başka husumetleri var. babelli diye herkeze sor karşılıksız forexdaşlara neler vermiştir iyice bi araştır. adam gibi adamdır. onun avukatı değilim ama yazılanları okuyup algılama yeteneğim var. ciddiyetsiz salak saçma yazılanlara yeter artık herkez yazılanları iyi okuyup adam gibi baksın terbiye haya kalmamış sonra çıkıp kibirden bahsediliyo iyice oku ondan sonra karar ver ve tanımadığın bilmediğin biri için sor bilene... geri kalanı herkez her forum tanıyo...
Closed Thread

Tags
forex, forex broker, forex signals, forex trade, forex trading

Currently Active Users Viewing This Thread: 36 (0 members and 36 guests)

Posting Rules