FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Beginners in the forex
Beginners in the forex Information for those new to Forex will be shared in this title.
Reply

Thread Tools
Old 11-24-2012, 19:56
brokerwall brokerwall is offline
Yeni Üye

brokerwall is on a distinguished road

ben 3 senedir forexle ilgileniyorum bu süre zarfında 2010 yılının mayıs yada haziran dönemin de euro nun inanılmaz bi düşüşü olmuştu o dönemde hesabımda 25 dolar vardı ve 4 günde 3000 dolar yapmıştım. tabii cahillik şimdiki kafa yok parayı çekmedim ve klasik hazin son oldu . bu hata 100 doları 270 yaptım 150 sini çektim hemen akıllandım artık
Reply With Quote
Old 12-02-2012, 15:27
selami selami is offline
Banned

selami is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by brokerwall View Post
ben 3 senedir forexle ilgileniyorum bu süre zarfında 2010 yılının mayıs yada haziran dönemin de euro nun inanılmaz bi düşüşü olmuştu o dönemde hesabımda 25 dolar vardı ve 4 günde 3000 dolar yapmıştım. tabii cahillik şimdiki kafa yok parayı çekmedim ve klasik hazin son oldu . bu hata 100 doları 270 yaptım 150 sini çektim hemen akıllandım artık
hocam bahsettiğin döneme baktım o dönemdeki 4 günlük düşüş 800 küsür pipe denk geliyor dolayısıyla mini lotla işleme girmişseniz dahi 25 doları 3000 dolar yapabilmek için işleme girdiğinizdeki 25 dolar anında spread farkı olarak biter... dolayısıyla 25 in 3000 olması çok çok zor bir ihtimal olarak gözüküyor...
Reply With Quote
Old 12-22-2012, 19:04
CoolPips CoolPips is offline
Site Üyesi

CoolPips is on a distinguished road

uzun zamandır online olmuyordum. Konuyu yeni gördüm. Geçen hafta benim için bereketliydi.

17-21 Aralık haftası:

Reply With Quote
Old 03-24-2013, 11:17
dafce's Avatar
dafce dafce is offline
Moderatör

dafce is a glorious beacon of lightdafce is a glorious beacon of lightdafce is a glorious beacon of lightdafce is a glorious beacon of lightdafce is a glorious beacon of lightdafce is a glorious beacon of light

bu hafta dııl ama son yırmı gunde yaklasık 4000 usd gıtıı... umarım sonu ıyı olur... yukarıdakı yorumların buyuk kısmına katılıyorum....

ama bır abının nick altındaki imzasında yazıyordu...

"önce kaybetmeyi öğrendim..."

sanırım mevzu burdan baslıyor....

aslında bir kaç cümleyi birleştrirsek sanırım dogru ortaya cıkıyor gibi...

Bu is pisikoloji isiymis.."Öğrendim"

Islem sirasinda sirtimda gorünmeyen cimento cuvalları var..

Önce kaybetmeyi öğreniyormusuz "Öğrendim"...

Sonra kaybetmemeyi ve kazanmayı öğreniyoruz....." Mücadele ediyorum"

Benim mevzu budur... insalah bundan sonrası benım ve bu ıse baslayıp ıyı nıyetlı olan herkes ıcın bol ve bereketlı olur...

ve bu forum... acayip hosuma gitti... fxtarzan tesekkurler emegine ve iyi niyetine saglık....
Reply With Quote
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools

Posting Rules