FOREX FORUM TR (FOREKS BİLGİ PAYLAŞIM MERKEZİ)
  ANA SAYFA     Ekonomik Takvim     Foreks Haberleri    Brokerlar    Yazarlar     Hakkımızda     VIP Giriş     Foreks TV     Mobil Versiyon
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREKS BİLGİ PAYLAŞIM MERKEZİ) > Foreks Brokerları Aracı Kurumlar
Foreks Brokerları Aracı Kurumlar Bu bölümde forex brokerları hakkında bilgi paylaşımı ve değerlendirmeler olacaktır.

Seçenekler
Alt 04 Şubat 2017, 20:52
kayku kayku isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

kayku is on a distinguished road

Yerli aracı kurum tavsiyesi alabilir miyim? Sanırım açıktan yazılamıyor. Mesajlarınızı bekliyorum
Alt 24 Şubat 2017, 12:19
kula9 kula9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

kula9 is on a distinguished road

Son düzenleme sonrası yabancı kurum araştırıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim
Alt 28 Şubat 2017, 18:12
KMTX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
KMTX KMTX isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Üyesi

KMTX is on a distinguished road

Kemal hocam olumlu görüş verdiğin firmada hesabı açtım 2 gündür kullanıyorum eline emeğine sağlık
scalp yapmak için işlem hızı süper london sunucu olduğu içinmi acaba hocam? yerli firmadaki hesapta güzeldi ama bunun hızına hasta oldum
Alt 28 Şubat 2017, 19:22
Kemal Yıldırım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Alıntı:
KMTX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kemal hocam olumlu görüş verdiğin firmada hesabı açtım 2 gündür kullanıyorum eline emeğine sağlık
scalp yapmak için işlem hızı süper london sunucu olduğu içinmi acaba hocam? yerli firmadaki hesapta güzeldi ama bunun hızına hasta oldum
hayırlı olsun
fiyat sağlayan firma londradaysa sunucularının aynı yerde olması hız konusunda avantaj sağlar
Alt 01 Mart 2017, 21:48
acan1 acan1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Üyesi

acan1 is on a distinguished road

Alıntı:
KMTX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bende bugün başladım.Platformun çalışması çok düzgün.Fiyatlar hızlandığında hiçbir takılma donma bozulma olmuyor.Tek eksi puanım micro lotlarda cfd koymamışlar.Cfd için stadart lot hesap istiyor.Ufak hesaplarda cfd olursa 1 numara olurlar.
Alt 02 Mart 2017, 14:06
KMTX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
KMTX KMTX isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Üyesi

KMTX is on a distinguished road

Alıntı:
acan1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bende bugün başladım.Platformun çalışması çok düzgün.Fiyatlar hızlandığında hiçbir takılma donma bozulma olmuyor.Tek eksi puanım micro lotlarda cfd koymamışlar.Cfd için stadart lot hesap istiyor.Ufak hesaplarda cfd olursa 1 numara olurlar.
mobili indirdim girdim aktif olmuş
Alt 02 Mart 2017, 18:54
acan1 acan1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Üyesi

acan1 is on a distinguished road

İşbankasından swift yolladım 86 usd muhabir banka ücreti kesmiş.Yıllardır başka hiçbir banka kullanmadım.O kadar sinirimi bozduki arayıp ağzımı bozmak zorunda kaldım.Şubedeki bayan ABD'deki muhabir bankadan kaynaklanıyor diyor sıyrılıyor Swift yapan diğer arkadaşlar masrafsız gönderen banka varsa yazabilirler mi?
Alt 02 Mart 2017, 19:51
unfatalx unfatalx isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Üyesi

unfatalx is on a distinguished road

Ayni bankadan bende yaptim. 100 dolar kesinti oldu.
Alt 02 Mart 2017, 21:13
Kartalfx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kartalfx Kartalfx isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Trader

Kartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond repute

Alıntı:
acan1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İşbankasından swift yolladım 86 usd muhabir banka ücreti kesmiş.Yıllardır başka hiçbir banka kullanmadım.O kadar sinirimi bozduki arayıp ağzımı bozmak zorunda kaldım.Şubedeki bayan ABD'deki muhabir bankadan kaynaklanıyor diyor sıyrılıyor Swift yapan diğer arkadaşlar masrafsız gönderen banka varsa yazabilirler mi?
Yapıkredi bankasından yolladım 18 dolar swift ücreti dışında herhangi bir masraf olmadı.İlk çekimimi yaptım bakalım kaç günde gelecek ve masraf olacak mı.

Para çekme talebimden yaklaşık 10 dakika sonra hesabımdan düştü.Pekçok firmada günlerce hesaptan düşmüyor.Bu uygulamaları benim açımdan pozitif bir puan.

Konu Kartalfx tarafından (02 Mart 2017 Saat 21:15 ) değiştirilmiştir.
Alt 02 Mart 2017, 22:10
Kemal Yıldırım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Alıntı:
Kartalfx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yapıkredi bankasından yolladım 18 dolar swift ücreti dışında herhangi bir masraf olmadı.İlk çekimimi yaptım bakalım kaç günde gelecek ve masraf olacak mı.

Para çekme talebimden yaklaşık 10 dakika sonra hesabımdan düştü.Pekçok firmada günlerce hesaptan düşmüyor.Bu uygulamaları benim açımdan pozitif bir puan.

Ellerine sağlık uygurum.Beni tahrik ediyorsun ama bir resimde ben koyayımda forexten para kazanılıyormu diyenlere kapak olsun

Konuyu Toplam 2 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 2 Misafir)

Seçenekler