FOREX FORUM TR (FOREKS BİLGİ PAYLAŞIM MERKEZİ)
  ANA SAYFA     Ekonomik Takvim     Foreks Haberleri    Brokerlar    Yazarlar     Hakkımızda     VIP Giriş     Foreks TV     Mobil Versiyon
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREKS BİLGİ PAYLAŞIM MERKEZİ) > Foreks Brokerları Aracı Kurumlar
Foreks Brokerları Aracı Kurumlar Bu bölümde forex brokerları hakkında bilgi paylaşımı ve değerlendirmeler olacaktır.

Seçenekler
Alt 20 Aralık 2019, 14:31
transformer transformer isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Üyesi

transformer is on a distinguished road
Standart ÖZÜR

Alıntı:
Kemal Yıldırım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Şuan için para kazanıp çekilebilen STP çalışan yüksek kaldıraç alınabilen tek yabancı durumundalar.Forum için üyelere özel birşey alamadık çünkü hiç görüşülmedi bu konuda.Eğer işlem hacmin yüksekse zaten indirim veriyorlar sana olan teklifleri bundan dolayıdır.Alakası olmayan şeylerde forumun adını kullanmayalım arkadaşlar.

Üstadım öncelikle çok özür dilerim. Ben yorumlara istinaden bir çalışma yapmıştım. Arkadaşlarla birlik olalım maksadıyla. Siz öyle diyorsanız söz bitmiştir.
Mevcut durum itibariyle ben meseleyi çok yanlış anlamışım. Bu bir bilgisayar oyunuydu ben gerçek bir şey sanmışım. Efendim herkesten çok özür diliyorum.
Yokmuş hükmünde farzedin.
Alt 11 Şubat 2020, 15:25
dgscn dgscn isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

dgscn is on a distinguished road

Alıntı:
FxFeliX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Selam arkadaşlar,

Yurt dışı ben 3 firma ile çalışıyorum. Yüksek kaldıraçlı işlemler benim tarzım

Buraya onların reklamını yapmayacağım.

Sadece şunu belirteyim siteye diyelim ki üyelik açtınız. Minimum ne ise giriş yaptınız yada size sadece giriş için para yatırmadan oto bonus verdi değil mi?

Aman ne hoş, hemen gaza gelip para yatırmayın arkadaşlar. 1 işlem yapın ve akabinde para çekmeyi deneyin.

Paranızı çekemiyorsanız kısmını geçtim, para çekilme ekranı bile hata verebilir. Arkanıza bakmadan kaçın.

Diyelim sorun yok. Ödemeniz gerçekleşti. Yine gaza gelmeyin. Sizin için önemli olmayan bir miktarı minimum seviyede yatırın ve paranızı 3 e katladığınızda toplu çekim yapın.

Sorun yok mu, o zaman doğru yerdesiniz. Devam.

Saygılarımla,
bana bu 3 kurumu özel mesaj olarak atabilir misiniz ? piyasada o kadar çok fx firması var ki 3 şık arasında değerlendirme yapmam daha kolay olur.
Alt 11 Şubat 2020, 18:27
Kemal Yıldırım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Alıntı:
dgscn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bana bu 3 kurumu özel mesaj olarak atabilir misiniz ? piyasada o kadar çok fx firması var ki 3 şık arasında değerlendirme yapmam daha kolay olur.
Bu forumu takip edenlerin broker konusunda kazıklanacağını yada arayışta olacağını sanmıyorum
Alt 24 Şubat 2020, 15:44
forex_murderer forex_murderer isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

forex_murderer is on a distinguished road

Alıntı:
Bu forumu takip edenlerin broker konusunda kazıklanacağını yada arayışta olacağını sanmıyorum
selamlar dgscn benim hesabım eski üyeliğimi ancak bulabildim sorunuza cevap olarak merak ettim açıkçası bu 3 kurumu ondan dolayı istemiştim fx'i bırakmıştım yaklaşık 2-3 yıl oldu benim justforexte hesabım mevcut ancak 2.kurum olarak protonda da açacağım
Alt 24 Şubat 2020, 16:00
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Alıntı:
forex_murderer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
selamlar dgscn benim hesabım eski üyeliğimi ancak bulabildim sorunuza cevap olarak merak ettim açıkçası bu 3 kurumu ondan dolayı istemiştim fx'i bırakmıştım yaklaşık 2-3 yıl oldu benim justforexte hesabım mevcut ancak 2.kurum olarak protonda da açacağım
justforexe broker demek bile ayıp olur endonezya menşey palavrasyon ötesi bir deposit avcısı.Nerden buluyorsunuz bunları aklım almıyor.
Alt 24 Şubat 2020, 23:34
forex_murderer forex_murderer isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

forex_murderer is on a distinguished road

Alıntı:
justforexe broker demek bile ayıp olur endonezya menşey palavrasyon ötesi bir deposit avcısı.Nerden buluyorsunuz bunları aklım almıyor.
cidden ben de nereden buldum bilmiyorum ama kaldıraçın büyüklüğü beni etkilemişti zamanında scalp yapıyordum o zaman bu kadar yüksek vermiyordu ama yine de iyiydi şimdi de protondan bir hesap açacağım konuştum teminat miktarında sorun yok dediler istediğim miktarda açabiliyormuşum bakalım hakkımızda hayırlısı bitcoine bulaştık kârı aldık ama yorucu en temizi reel piyasa ((sanırım protona da lafınız yoktu sizin işlem yapıp beğendiğiniz bir kurum idi))
Alt 25 Şubat 2020, 18:33
Üstat

Alıntı:
forex_murderer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
cidden ben de nereden buldum bilmiyorum ama kaldıraçın büyüklüğü beni etkilemişti zamanında scalp yapıyordum o zaman bu kadar yüksek vermiyordu ama yine de iyiydi şimdi de protondan bir hesap açacağım konuştum teminat miktarında sorun yok dediler istediğim miktarda açabiliyormuşum bakalım hakkımızda hayırlısı bitcoine bulaştık kârı aldık ama yorucu en temizi reel piyasa ((sanırım protona da lafınız yoktu sizin işlem yapıp beğendiğiniz bir kurum idi))
Evet 3 yıldır daha üzmedi.
Alt 12 Mart 2020, 15:07
Gül Karahan Gül Karahan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Gül Karahan is on a distinguished road

Selamlar! ......... hariç hangi kripto üzerinde çalışabilirim? Bunun hakkında bir bilgi bulmak istedim fakat reklamdan başka hiçbir şey bulamadım. Bunun hakkında bir bilginiz varsa lutfen yardım edin
Alt 12 Mart 2020, 15:32
Kartalfx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kartalfx Kartalfx isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Trader

Kartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond repute

Alıntı:
Gül Karahan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Selamlar! ......... hariç hangi kripto üzerinde çalışabilirim? Bunun hakkında bir bilgi bulmak istedim fakat reklamdan başka hiçbir şey bulamadım. Bunun hakkında bir bilginiz varsa lutfen yardım edin
Protoncapitalmarkets kriptolar hepsi var fonlama ve çekim dahil ve son derece hızlı sorunsuz.
Alt 16 Mart 2020, 21:01
Gül Karahan Gül Karahan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Gül Karahan is on a distinguished road

Alıntı:
Kartalfx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Protoncapitalmarkets kriptolar hepsi var fonlama ve çekim dahil ve son derece hızlı sorunsuz.
peki para girişi çıkışı nasıl yapılıyor? güvenilirmi?

Konuyu Toplam 3 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 3 Misafir)

Seçenekler