FOREX FORUM TR (FOREKS BİLGİ PAYLAŞIM MERKEZİ)
  ANA SAYFA     Ekonomik Takvim     Foreks Haberleri    Brokerlar    Yazarlar     Hakkımızda     VIP Giriş     Foreks TV     Mobil Versiyon
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREKS BİLGİ PAYLAŞIM MERKEZİ) > Foreks Sinyalleri > PAMM ve Trade Copy Profesyonel Kazanç Yöntemleri
PAMM ve Trade Copy Profesyonel Kazanç Yöntemleri PAMM ve Trade Copy Profesyonel Kazanç Çözümleri hakkında bilgiler

Seçenekler
Alt 08 Şubat 2020, 12:33
Kemal Yıldırım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

www.compiletrades.com profesyonel fon yönetimi düşünenler için güzel bir yer.Minide 40 gündür deniyorum vaadlerle örtüşüyor para gönder al konusuda son derece hızlı.Benim yaptığım gibi miniyle deneyip kendinizde görebilirsiniz.
Alt 10 Şubat 2020, 14:43
acan1 acan1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Üyesi

acan1 is on a distinguished road

Alıntı:
Kemal Yıldırım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
www.compiletrades.com profesyonel fon yönetimi düşünenler için güzel bir yer.Minide 40 gündür deniyorum vaadlerle örtüşüyor para gönder al konusuda son derece hızlı.Benim yaptığım gibi miniyle deneyip kendinizde görebilirsiniz.
Kemal bey nasılsınız sağlığınız iyidir umarım.Linkteki siteyi inceledim performansları fxblue yüklemişler şeffaflık açısından çok doğru bir seçim olarak dikkatimi çekti.Yazdığınız gibi miniyle denemeyi düşünüyorum beğenirsem klasik seçeneğine de geçebilirim.

https://www.fxblue.com/users/compiletrades_mini
https://www.fxblue.com/users/compiletrades_klasik

Karlılık ve işlem sayıları farklı duruyor.Bunlar aynı strateji değil mi? Sizin bu konuda bir değerlendirmeniz var mı?
Alt 10 Şubat 2020, 16:13
Kemal Yıldırım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Alıntı:
acan1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kemal bey nasılsınız sağlığınız iyidir umarım.Linkteki siteyi inceledim performansları fxblue yüklemişler şeffaflık açısından çok doğru bir seçim olarak dikkatimi çekti.Yazdığınız gibi miniyle denemeyi düşünüyorum beğenirsem klasik seçeneğine de geçebilirim.

https://www.fxblue.com/users/compiletrades_mini
https://www.fxblue.com/users/compiletrades_klasik

Karlılık ve işlem sayıları farklı duruyor.Bunlar aynı strateji değil mi? Sizin bu konuda bir değerlendirmeniz var mı?
klasik ve büyük olan kısımlarını daha denemedim ama fxbluedaki performans detayına bakılınca aynı paritede değişik stratejiler olduğu trade sayısı ve neticeden belli oluyor.

Genel sohbet sayfasında suriye başlığı açtım şuan kafamı bu meseleler daha fazla meşgul ediyor.Para herzaman kazanılır forekste kaçmıyor ama vatan meselesi herşeyden önemlidir.
Alt 12 Şubat 2020, 18:52
Site Üyesi

Alıntı:
klasik ve büyük olan kısımlarını daha denemedim ama fxbluedaki performans detayına bakılınca aynı paritede değişik stratejiler olduğu trade sayısı ve neticeden belli oluyor.

Genel sohbet sayfasında suriye başlığı açtım şuan kafamı bu meseleler daha fazla meşgul ediyor.Para herzaman kazanılır forekste kaçmıyor ama vatan meselesi herşeyden önemlidir.
Teşekkürler kemal bey.Mini için başvurdum, zaman buldukça gelişmeleri paylaşacağım.
Alt 12 Mart 2020, 05:46
CFST - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
CFST CFST isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üstat

CFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond repute

Alıntı:
İlk ay oldukça başarılı gidiyor.Umarım uzun soluklu olur.
Alt 13 Mart 2020, 23:09
Gül Karahan Gül Karahan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Gül Karahan is on a distinguished road

Lütfen bana söyler misiniz GBPUSD yukarı mı gidiyor yoksa aşağı mı? Zaten 1.3050de aldım ve çok para kaybediyorum
Alt 16 Mart 2020, 21:11
Site Üyesi

Alıntı:
Gül Karahan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Lütfen bana söyler misiniz GBPUSD yukarı mı gidiyor yoksa aşağı mı? Zaten 1.3050de aldım ve çok para kaybediyorum
linke bakmanı öneririm
https://forexforumtr.com/showthread....849#post191849
Alt 20 Mart 2020, 23:35
Gül Karahan Gül Karahan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Gül Karahan is on a distinguished road

mesajinizi ancak şimdi gördüm. Cevabınız için teşekkür ederim

Konuyu Toplam 2 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 2 Misafir)

Seçenekler