FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Brokers Intermediary Institutions
Forex Brokers Intermediary Institutions In this topic, there will be information sharing and evaluations about forex brokers.
Reply

Thread Tools
Old 06-13-2017, 05:13
acan1 acan1 is offline
Site Üyesi

acan1 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by deadline06 View Post
malumunuz belirtilen kurumdan hesap açtım. hesabı fonladığımdan 3 hafta sonra 200 usd çekim talebinde bulundum. işlemlerimi enpara üzerinden yapıyorum.
dün bu saatlerde talep geçtim. hemen hesaptan düştüler. 200 usd yuvarlak hesap 185euro yapıyor. hesabımla 175 euro geçti. muhabir banka ücreti gayet makul geldi. 5 euro da enpara kesti. toplamda 15 euro kesinti oldu.
not: enpara gelen para tutarına bakmadan aynı kesintiyi yapıyor.
bilgi amaçlı paylaşayım dedim.

aracı kurumdan ise çok memmunum. emirler gayet hızlı çalışıyor. başka bir ülkede daha hesabım var. arada çok fark var gerçekten. saçma sapan spreed açılmaları falan yaşanmıyor. herşey gayet hızlı ve stabil

son olarak mobilden işlem yapanlar takip edenler için;
ios ve android için marketlerinde vpn programları oluyor.
ilerleyen zamanlarda herhangi bir kesinti olması durumunda, gereksiz kayıplar vermemeniz için telefona kurmanızı öneririm.

emeği geçen herkese canı gönülden teşekkürlerimi sunuyorum.
Bugün üçüncü çekimi yaptım.Dün gece saat 01:00 sularında talimat yolladım 10 dakika sonra metatraderdan düşmüştü.Sabah 11:45'te 3200 Euro hesabımdaydı.Swift ücreti olarak firma 4,65 Euro kesmiş muhabir banka ücreti 27 Euro yapıkredi hesabıma gelirken düştü.Toplamda 3200 euro için 31,65 Euro maliyetle para yine rekor bir sürede hesabımdaydı.Firmanın para çekmedeki hızına hayranım.

Bulan deneyen ve bize haber veren tüm üstadlara ve arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
Reply With Quote
Old 06-26-2017, 13:51
umutaxoy umutaxoy is offline
Yeni Üye

umutaxoy is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Kemal Yıldırım View Post
Forumda bin kere yazmışızdır defalarca kez anlatıldı hala kalkıp sabit spread var mı diye sorulması hayret verici.Sabit spread verecek bir firma ancak market maker olur senin cebine oynar Bbook kaptırır gerçek hesap adı altında demo oynarsın.O vakitte sabit spreadde verir TP stop garantiside verir herşeyi verir.Kazayla kazanan çıkarsada bir şekilde üstüne yatar parayı vermezler verselerde kan kusarsın.Bu forumda böyle sorular gelmesi olacak iş değil
Kemal abi sana ulaşamıyoruz VIP üye olmalısınız uyarısı veriyor .araci kurum ile ilgili soru soracaktım . Konunun hepsini okudum lakin nasıl bir yol izleyeceğimizi anlayamadım .
Reply With Quote
Old 06-26-2017, 14:18
admin admin is offline
Webmaster

admin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by umutaxoy View Post
Kemal abi sana ulaşamıyoruz VIP üye olmalısınız uyarısı veriyor .araci kurum ile ilgili soru soracaktım . Konunun hepsini okudum lakin nasıl bir yol izleyeceğimizi anlayamadım .
Üyeliğinizi kontrol ettim herhangi bir üyeye özel mesaj atmak için vip üyelik diye bir hata vermesi imkansız.Özel mesaj bölümünden istediğiniz üyenin nick adını yazarak özel mesaj gönderebilirsiniz.
Reply With Quote
Old 07-08-2017, 01:32
fuatyazici fuatyazici is offline
Yeni Üye

fuatyazici is on a distinguished road
Default Merhaba

Merhabalar üstadları ve abilerim yurt dışına calisabilecegimiz firmalar hakkında bilgi verebilirmisiniz. Şimdiden tesekkurler
Reply With Quote
Old 07-11-2017, 19:33
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by acan1 View Post
Bugün üçüncü çekimi yaptım.Dün gece saat 01:00 sularında talimat yolladım 10 dakika sonra metatraderdan düşmüştü.Sabah 11:45'te 3200 Euro hesabımdaydı.Swift ücreti olarak firma 4,65 Euro kesmiş muhabir banka ücreti 27 Euro yapıkredi hesabıma gelirken düştü.Toplamda 3200 euro için 31,65 Euro maliyetle para yine rekor bir sürede hesabımdaydı.Firmanın para çekmedeki hızına hayranım.

Bulan deneyen ve bize haber veren tüm üstadlara ve arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
Çok fake adam var ağız arıyorlar dünyadan olan bitenden haberi olmadan ahmakça sorular soran yada sorgulamalar yapanlarda baya var. İşi bilen yolunu yerini buluyor zaten. Başarılarının devamını dilerim acan1
Reply With Quote
Old 07-31-2017, 10:23
romanz romanz is offline
Yeni Üye

romanz is on a distinguished road

ingilizce olmayanlar için bir öneri var mı türkçe müşteri desteği sunan iki firma aradı biri londra diğerini boş ver
Reply With Quote
Old 08-22-2017, 16:20
Kemal Yıldırım's Avatar
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Proton Capital Markets herşeyiyle 10 numara firma.Ben kolay kolay bir yere iyi demem.
Reply With Quote
Old 10-13-2017, 18:08
Kenan D Kenan D is offline
Yeni Üye

Kenan D is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by fuatyazici View Post
Merhabalar üstadları ve abilerim yurt dışına calisabilecegimiz firmalar hakkında bilgi verebilirmisiniz. Şimdiden tesekkurler
Hangi enstrümanlarla işlem yapmayı planlıyorsunuz? hangi denetim kurumları tercih ediyorsunuz abi?
Reply With Quote
Old 10-23-2017, 20:00
KMTX's Avatar
KMTX KMTX is offline
Site Üyesi

KMTX is on a distinguished road
Thumbs up

Quote:
Originally Posted by Kemal Yıldırım View Post
Proton Capital Markets herşeyiyle 10 numara firma.Ben kolay kolay bir yere iyi demem.
aynen hocam +100
Reply With Quote
Old 11-15-2017, 16:54
Kemal Yıldırım's Avatar
Üstat

Quote:
Originally Posted by KMTX View Post
aynen hocam +100
Hayatında kazanıp para çekmemiş yada yatırdığı depositi geri çekmek dışında çekimi olmamış adamlar broker yorumu yapmıyorlarmı deliriyorum.Firmanın çalışması spread vs özelliklerinden daha da önemlisi parayı kazanınca çekmek istediğindeki tutumunda belli oluyor.Bu açıdan değerlendirince protoncapitalmarkets 10 numara 5 yıldız bir broker.Metatraderdan paranın düşmesi gündüz saati sitelerinden talep atınca 5-60dk max sürede gerçekleşiyor.Hesaba gelmeside 1-3 günde max gerçekleşiyor.Anlaşmalı yurtdışı bankalar olursa birkaç saat içinde hesapta oluyor.Hızlı para transferi düşünenler alırkende verirkende enpara kullanabilirler.Ben farklı bir banka kullanıyorum yurtdışı banka hesabımda var yerli için çoğunluk arkadaşlarımız enparada mutabık görünüyor.
Reply With Quote
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 6 (0 members and 6 guests)

Thread Tools

Posting Rules