FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Brokers Intermediary Institutions
Forex Brokers Intermediary Institutions In this topic, there will be information sharing and evaluations about forex brokers.
Reply

Thread Tools
Old 12-10-2012, 17:17
byking
Guest

Default TeraFX - Tera Menkul Değerler A.Ş. - Resmi Başlık

Sayın Forex Yatırımcıları,

Tera Menkul Değerler A.Ş. SPK lisanslı olarak, TeraFX markasını uygun fırsatlarla sunuyor.

Türkiye'de ilk kez sunulan ''Koşulsuz Swapsız Hesap'' ve ''Lot Başına Para İadesi'' avantajlarını tekrar bilgilerinize sunarken; şirket hakkında tüm sorularınızı buradan yanıtlamaya çalışacağımızı vurguluyor ve Forex yatırımlarınızda kazanç temennilerimizi paylaşıyoruz.

Şirketimiz hakkında detaylı bilgi için www.terafx.com.tr veya www.terafx.net sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tüm görüş ve önerilerinizi paylaşırsanız, daha ileri bir hizmet düzeyine kavuşacağımıza inanıyoruz.

Saygılarımızla,

TeraFX İletişim Komitesi

Last edited by byking; 12-10-2012 at 17:20.
Reply With Quote
Old 12-10-2012, 17:45
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by byking View Post
Sayın Forex Yatırımcıları,

Tera Menkul Değerler A.Ş. SPK lisanslı olarak, TeraFX markasını uygun fırsatlarla sunuyor.

Türkiye'de ilk kez sunulan ''Koşulsuz Swapsız Hesap'' ve ''Lot Başına Para İadesi'' avantajlarını tekrar bilgilerinize sunarken; şirket hakkında tüm sorularınızı buradan yanıtlamaya çalışacağımızı vurguluyor ve Forex yatırımlarınızda kazanç temennilerimizi paylaşıyoruz.

Şirketimiz hakkında detaylı bilgi için www.terafx.com.tr veya www.terafx.net sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tüm görüş ve önerilerinizi paylaşırsanız, daha ileri bir hizmet düzeyine kavuşacağımıza inanıyoruz.

Saygılarımızla,

TeraFX İletişim Komitesi
Geçmişte destekfx için başlık açmışsınız şimdi bu şirket için olayı tam çözemedik ne iş bu iş
Reply With Quote
Old 12-20-2012, 12:47
byking
Guest

Sayın FXtarzan,

Muhtemelen durum aşikar. Daha önce bahsettiğiniz kurumda hizmet veriyorken şimdi büyük kadromuzla TeraFX'te çalışmalarımıza başladık. Hatta resmi duyurusu ve detaylı bilgi isterseniz:

https://www.facebook.com/notes/tera-...89416651141423

tıklayabilirsiniz. Tüm samimiyetimizle duygu ve düşüncelerimizi paylaştığımızı ümit ediyoruz.

Saygılarımızla
Reply With Quote
Old 12-20-2012, 14:29
Kemal Yıldırım's Avatar
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by byking View Post
Sayın FXtarzan,

Muhtemelen durum aşikar. Daha önce bahsettiğiniz kurumda hizmet veriyorken şimdi büyük kadromuzla TeraFX'te çalışmalarımıza başladık. Hatta resmi duyurusu ve detaylı bilgi isterseniz:

https://www.facebook.com/notes/tera-...89416651141423

tıklayabilirsiniz. Tüm samimiyetimizle duygu ve düşüncelerimizi paylaştığımızı ümit ediyoruz.

Saygılarımızla
Aman ne güzel daldan dala zıp zıp
Reklamlara çıkan firmaların hepsiyle görüştüm dert belli deposit avcılığı...
SPK sayesinde denetimli deposit avcılığı yapılıyor.Denetimsiz deposit avcılığından tabiki çok daha güvenli olur.Ama ben tercih etmiyorum...
Sizede hayırlı olsun devlet lisansladıktan sonra bize yorum düşmez...
Forumu bir reklam yeri gibi düşünmeden olası müşterilerinizin yorumları soruları olduğunda cevaplar vermek için kullanırsanız sağlıklı bir iletişim olur bunun dışında reklam kokulu sürekli postlar gönderilmesine izin vermiyoruz bilginize...
Reply With Quote
Old 12-21-2012, 07:43
chess's Avatar
chess chess is offline
Üstat

chess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of light

Sayın TeraFX hayırlı olsun.

Komisyondan kazanmayı düstur edinmiş köklü menkul kıymet şirketlerine sempatim olduğunu defalarca tekrarladım.
Sizin de benim için herhangi bir yabancıdan önce gelmeniz gerektiğini düşünüyorum.

İlk gözlem olarak 3 done ile ilgili sormak istiyorum.

1.
Şu saniyede platformunuzda eurusd 1.7 pips
(dünyada 0.5-0.7 pips ham spread artı komisyon )
Buna mukabil eurjpy 4.4 -4.7 arası
(dünyada 1.0-1.3 pips ham spread artı komisyon)

2.
Ayrıca wti petrolde şu anda CME spreadi 1 pips.
Aynı kontrat ise sizde 8.
Dünya standardı 5. (eksi indirim)

3.
Şu anda CME Dow kontratı spread 1 pips.
Dünya standardı 3 - bazen 4. (eksi indirim)
Sizde ise 5.

Nasıl bir spread politikası izleyeceksiniz ?
Ben ilk dakikada bu fiyatları olumlu bulamadım.
En ufak bir cazibesi yok, üstelik arttırılmış.

Başarılar.

Last edited by chess; 12-21-2012 at 07:47.
Reply With Quote
Old 12-21-2012, 11:57
byking
Guest

Sayın FXtarzan ve Sayın Chess,

Forumda başlık oluşturmamızdaki öncelikli gaye, reklamdan ziyade, eksik yönlerimizi acilen tespit edip, 20 senedir hisse ve vob'da muvaffak olmuş Tera markasını FX'te de belli bir noktaya getirmek.

Örneğin özellikle Sayın Chess gibi Türkiye'de birçok şirkette yatırım tecrübesi olan, kimi şirketlerin patronlarını ve hatta yaklaşımlarına kadar bilen ve bir fikri olan -hatta şirketlerin fiziki mimarisinde dahi katkısı olan- , şirketler hakkında çelişkileri tespit edebilen kişilerin değerli görüşlerini alıp bunları düzeltmek hizmet kalitesini arttırmak için çok yararlı bir unsur olacaktır.

Şimdiden, tüm görüşler için teşekkür ederiz.

Sayın Chess, bugün size, hem sizinle görüşme sağlayamadığımız haftaların telafisi için hem de sorularınızı yanıtlamak için telefonla geri dönüş sağlayacağım.

Buradan kısa bir yanıt vermem gerekirse; Spread politikamızı iyileştireceğiz. Alternatif ürünlerin de al-sat farklarını olması gereken düzeylere çekeceğiz. Birazcık zaman tanındığı takdirde, uzun vadede niyetimiz 'sektör algısını' değiştirmektir. Çok çalışmamız gerekiyor. Çabalayacağız.

Sizlerden bir ricamız olabilirse şayet; o da aksi giden herhangi bir işleyişin kötü niyetli bir girişim değil, tabir-i caizse ''mutfakta'' gerçekleşmiş ve hemen düzeltilecek olan ufak bir kusur olarak görülmesidir.. Dilerim muvaffak oluruz..
Reply With Quote
Old 12-21-2012, 15:16
Kemal Yıldırım's Avatar
Üstat

Traş çok icraat yok Bİride farklı olsa amacı gerçek piyasa komisyon kazanmak olsa kafamı kesicem...
Reply With Quote
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools

Posting Rules