FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Room
Forex Room Comments about the market for the day will be shared on these pages.
Closed Thread

Thread Tools
Old 01-05-2015, 23:07
bprens bprens is offline
Site Üyesi

bprens is on a distinguished road

Yoğun kar yağışı swbebi ile izleyemedik mümkünse düşüncelerinizi sayfanızda paylaşabilirmisiniz... Tuncay Bey...
Old 01-05-2015, 23:24
Tuncay Kaya
Guest

Quote:
Originally Posted by bprens View Post
Yoğun kar yağışı swbebi ile izleyemedik mümkünse düşüncelerinizi sayfanızda paylaşabilirmisiniz... Tuncay Bey...
Tabi paylaşırım. Bu arada nerde bu yoğun kar yağışı?
Ben Sakarya dayım daha yeni yeni yağmaya başladı da
Old 01-05-2015, 23:32
stonhand
Guest

Forex Piyasalarında Sağlıklı Para Kazanma Yolları adlı ekitabın yazarı 20 yıllık hazineci Ahmet Turan Bloomberg HT'de Aslı Şafak ile günden kalanalar programında canlı yayın konuğu olarak "Forexte Ne Zaman Kar Edilir?" sorusunu cevapladı.

https://www.youtube.com/watch?v=yUMJuyImtj8

Şimdi denk geldim 2012 videosuymuş ve videonun başı vatandaşın forexte işlem yapıyormusunuz sorusuna cevabı forexte işlem yapmadım 20 yıldır forexte hiç işlem yapmadım ulen 20 yıldır işlem yapmamış adam Forex Piyasalarında Sağlıklı Para Kazanma Yolları diye kitap yazmış ne yapalım bir kitapta bizmi yazalım yuh arkadaş ben hep diyorum adam yokluğunda piyasa abuk subuk adamlara kaldı diye ama bu kadarınıda beklemiyordum yahu işlem yapmadım hiç işlem yapmadım ama kazanmayı biliyorum haaaa e yuh ama.
Old 01-05-2015, 23:39
evliyaçelebi's Avatar
evliyaçelebi evliyaçelebi is offline
Site Üyesi

evliyaçelebi is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by stonhand View Post
Murat Hocam nerelerdesiniz özlettiniz kendinizi geçen hafta bir göründünüz sonra gene gittiniz en son eğitimleriniz vardı bittimi ?

Bu arada DOW %2 ye yakın ekside gece nikkeide parti var uj sabaha 118 görürse fazla şaşırmayın.
Ston İyi geceler,

EuroYENde 4 saatlikte bir incele tepede obo oluştu, boyun çizgisikırılalı baya olmuş, 4 saatlikde parelel kanalların dışındailk barı bıraktı birazönce testi yaptı, USD YEN 118 i görecekse hem EUR nun temel haberleri hemde Yenin USD karşısında değer kazanımı ilebuda hedefe rahat gider.
Burada yayınladığım grafikler vepaylaştığım yorumlar genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlandır. Bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kisilerin ugrayabilecegi her türlü zararlardan dolayı şahsım sorumlu tutulamaz.
Çok mu resmi oldu ?
Old 01-05-2015, 23:56
stonhand
Guest

Quote:
Originally Posted by evliyaçelebi View Post
Ston İyi geceler,

EuroYENde 4 saatlikte bir incele tepede obo oluştu, boyun çizgisikırılalı baya olmuş, 4 saatlikde parelel kanalların dışındailk barı bıraktı birazönce testi yaptı, USD YEN 118 i görecekse hem EUR nun temel haberleri hemde Yenin USD karşısında değer kazanımı ilebuda hedefe rahat gider.
İyi geceler hocam.

Obo var boynu kırmış yatayda testini yapmış obonun sağ omuz 4,23 expo tepe 5 expo sağ omuz 4,23 expo fibo fanlarda tertemiz çalışmış 23,6-38,2-50 ve 61,8 kırılmış şuan çıkışın 2,618 exposu 142,83 düşüşün 1,618 exposu 142,83 çakışma var bunun altında kaldığı sürece 76,4 fibo fan ve 2,618 expo çakışması var 139,47 burası artık ana hedef konumunda ana şart ne 142,836 üstüne atmayacak atmazsa fibo fanlar expolar takır takır çalışır ister uj göçer isterse euro farketmez ej öyle yada böyle temiz 300 pipse yakın göçer grafikte dikkat ettiğim fibo fanlar mükemmel çalışmış..
Old 01-06-2015, 00:45
Tuncay Kaya
Guest

Old 01-06-2015, 08:02
Tuncay Kaya
Guest

Quote:
Originally Posted by Tuncay Kaya View Post
181.57 de kırıldı. Sağlam şelale başlayabilir. Ilk hedef 179.88
Old 01-06-2015, 08:58
stonhand
Guest

Quote:
sell uj
120,39
sl : 121,10
tp : açık 100 pips ve üzeri.

Bırakın eu yu uj ye bakın bu sabah attığım sinyal.
Quote:
dedik 1187 görüldü artık ralli yapması laızm uj aşağı gold ralli yukarı 3 usd ye yedireceklermi bakalım.

Gold 1187 gördü ikinci deneme
gold buy
1189,02
sl : 1186
tp : 1207-1211
Dün aldık u jde ana hedef 118,30 dedim yaklaştık isteyen pozunu kapasın +170 pisplerdeyiz 118,30 da tepki gelmezse bir 200 pips daha aşağı kopuşu var.
Goldda 1210 dayız şurda 1211 e 1 usd kaldı ordada isteyen alsın bundada +210 pipsmi ne oldu eh pazartesiden bu yana 2 gün için 380 pips herhalde yeterlidir, seans başlığına en son bir kaç sinyal atmıştım SL olmuştu bunlar telafi niteliğinde olsun seans ekmeği yediğine göre artık birazda vipteki başlığa çalışalım.
Old 01-06-2015, 09:03
evliyaçelebi's Avatar
evliyaçelebi evliyaçelebi is offline
Site Üyesi

evliyaçelebi is on a distinguished road

STON EUR YEN YORUMUN İÇİN TEŞEKKÜRLER,
GÜZEL BİR GRAFİK ÇALIŞMASI OLMUŞ, BENDE KOPYALADIM
USD YEN ile gözümü açınca birde çaprazlara bakayım dedim EUR/YEN tam noktasına gelmiş, senin stratejide fitili yaktı anlayacağın

Her iki işlemde güzel artıda gidiyor,
şimdi Tuncay Hocanında GBP YEN de çok güzel zxamanda geldi.
Hadi bol kazançlı bir gün olsun,
Burada yayınladığım grafikler vepaylaştığım yorumlar genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlandır. Bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kisilerin ugrayabilecegi her türlü zararlardan dolayı şahsım sorumlu tutulamaz.
Çok mu resmi oldu ?
Old 01-06-2015, 09:04
karahan_'s Avatar
karahan_ karahan_ is offline
Moderatör

karahan_ is a glorious beacon of lightkarahan_ is a glorious beacon of lightkarahan_ is a glorious beacon of lightkarahan_ is a glorious beacon of lightkarahan_ is a glorious beacon of lightkarahan_ is a glorious beacon of light

Üstad eline sağlık Tebrikler

Karahan_ Sinyalleri için Tıklayın!

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi kapsamında kesinlikle değerlendirilmemelidir tamamen kişisel düşüncelerimin paylaşımıdır!!!
"ŞÜKÜR" nimetin bağıdır!
Closed Thread

Currently Active Users Viewing This Thread: 68 (0 members and 68 guests)

Posting Rules