FOREX FORUM TR (FOREKS BİLGİ PAYLAŞIM MERKEZİ)
  ANA SAYFA     Ekonomik Takvim     Foreks Haberleri    Brokerlar    Yazarlar     Hakkımızda     VIP Giriş     Foreks TV     Mobil Versiyon
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREKS BİLGİ PAYLAŞIM MERKEZİ) > Foreks Sinyalleri > PAMM ve Trade Copy Profesyonel Kazanç Yöntemleri
PAMM ve Trade Copy Profesyonel Kazanç Yöntemleri PAMM ve Trade Copy Profesyonel Kazanç Çözümleri hakkında bilgiler

Seçenekler
Alt 10 Mayıs 2017, 18:32
avi907 avi907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Üyesi

avi907 is on a distinguished road

hayırlı olsun Uygur bey firmadan bilgilendirme mesajı da ulaştı başarılarınızın devamını diliyorum...

Alıntı:
Kartalfx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Pamm yönetimimde hesabı olan arkadaşlar, yönetimi master hesap altında toplayacağım.Bazı teknik sebeplerden dolayı parçalda hesaplar arası kar oranlarında farklılıklar oluşabiliyor.Tekli sistemden topluya geçiş için başvurdum.Safe mod ve Aggresive mod olarak iki kısıma ayırdım.Firmadan kaydı olan arkadaşlara bilgilendirme gidecektir.Ben forumdan katılanlar için burayada yazıyorum.Yeni sistemde 5000 ve katları olacak şekilde katılım alabileceğim.Hesaplamalar aylık olarak her ayın son haftası otomatik yapılıp tüm katılımcı hesaplara kar payları alt hesaplarına aktarılacaktır.Benim oranımda aynı şekilde hesaplanıp master hesaptan düşülecektir.Hedef kar oranlarımı Safe mod için aylık %10-15, Aggresive mod için %50-75 olarak düzenledim.Kar payımı ise fix olarak tüm grup için %40 yaptım.Hesap gruplarına katılımlar her ayın son haftasında mevcut hesapların kar dağıtımları yapıldıktan sonra olacaktır.Hepinizin bilgilerine sunarım.

100.000 ve üzeri hesaplar için kişiye özel grup açarak talebe göre kar zarar oranlamasıda yapabilirim.

Saygılarımla
Uygur
Alt 11 Mayıs 2017, 23:23
Kartalfx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kartalfx Kartalfx isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Trader

Kartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond repute

Alıntı:
avi907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hayırlı olsun Uygur bey firmadan bilgilendirme mesajı da ulaştı başarılarınızın devamını diliyorum...
Hesabı olan yatırımcılar sonuçları firmanın sayfasındaki loginden giriş yaparak pamm yazan alandan otomatik olarak ftp'ye upload olan mt4 extresi üzerinden takip edebilirler.
Alt 11 Mayıs 2017, 23:45
avi907 avi907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Üyesi

avi907 is on a distinguished road

şimdi inceledim güzel olmuş, 12ye kadar email beklememize gerek kalmadı elinize sağlık..
Alıntı:
Hesabı olan yatırımcılar sonuçları firmanın sayfasındaki loginden giriş yaparak pamm yazan alandan otomatik olarak ftp'ye upload olan mt4 extresi üzerinden takip edebilirler.
Alt 12 Mayıs 2017, 01:32
Trader

Kartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond repute

Alıntı:
avi907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
şimdi inceledim güzel olmuş, 12ye kadar email beklememize gerek kalmadı elinize sağlık..
Ben birşey yapmadım firmanın kendi yazılımı.Otomatik olarak pamm hesabından extreyi alıp siteye eklemişler.Sizler içinde benim içinde güzel bir uygulama olduğunu düşünüyorum
Alt 12 Mayıs 2017, 17:40
KMTX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
KMTX KMTX isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Üyesi

KMTX is on a distinguished road

Alıntı:
Ben birşey yapmadım firmanın kendi yazılımı.Otomatik olarak pamm hesabından extreyi alıp siteye eklemişler.Sizler içinde benim içinde güzel bir uygulama olduğunu düşünüyorum
hocam süper olmuş sayenizde stressiz şekilde kazanma zevkini yaşıyoruz
inşallah uzun yıllar böyle devam edersiniz
Alt 13 Mayıs 2017, 05:29
Trader

Alıntı:
KMTX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hocam süper olmuş sayenizde stressiz şekilde kazanma zevkini yaşıyoruz
inşallah uzun yıllar böyle devam edersiniz
Hep birlikte kazanmaya devam

Evet arkadaşlar Pamm Safe Forum grubu için uzun süredir üzerinde çalıştığım projemide bu haftadan itibaren hesaplara ekleyeceğim.Aylık safe grup için hedefimiz olan %10-15 oranının bu EA'nın eklenmesiyle %20-25'lere çıkmasını bekliyorum.Hepimize bol kazançlar diliyorum.

Saygılarımla,
Uygur
Alt 13 Mayıs 2017, 16:54
Trader

Pamm Forum gruptaki yatırımcı arkadaşlarımıza bilgilendirme olarak şu bilgiyi vermek istiyorum.Yeni katılımlar olduğunda katılım öncesi olan mevcut karlar otomatik olarak hesaplanıp alt hesaplarınıza gönderiliyor ve yeni hesap eklenmesiyle birlikte bakiye güncellenerek tekrar sıfırdan devam ediyor.Yeni katılımlar olduğunda alt hesaplarınıza gelen paralar bununla ilgilidir şaşırmayın.
Alt 17 Mayıs 2017, 07:55
acan1 acan1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Üyesi

acan1 is on a distinguished road

Alıntı:
Pamm Forum gruptaki yatırımcı arkadaşlarımıza bilgilendirme olarak şu bilgiyi vermek istiyorum.Yeni katılımlar olduğunda katılım öncesi olan mevcut karlar otomatik olarak hesaplanıp alt hesaplarınıza gönderiliyor ve yeni hesap eklenmesiyle birlikte bakiye güncellenerek tekrar sıfırdan devam ediyor.Yeni katılımlar olduğunda alt hesaplarınıza gelen paralar bununla ilgilidir şaşırmayın.
Uygur bey bazı firmalarda pamm promoter diye bir şey gördüm.Bende sizin şuan bir müşterinizim ve fonum pamm yönetiminizde ve memnunum bu pamm yönetimini tanıdığım kişilerede yönlendirdiğimde onların katılımında oluşacak kardan sizin alacağınız miktar içinden komisyon alabilirmiyim böyle bir imkan var mı?
Alt 17 Mayıs 2017, 09:33
Trader

Alıntı:
acan1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Uygur bey bazı firmalarda pamm promoter diye bir şey gördüm.Bende sizin şuan bir müşterinizim ve fonum pamm yönetiminizde ve memnunum bu pamm yönetimini tanıdığım kişilerede yönlendirdiğimde onların katılımında oluşacak kardan sizin alacağınız miktar içinden komisyon alabilirmiyim böyle bir imkan var mı?
Firmadan bu konuda bilgi alabilirsiniz bahsettiğiniz konuyla ilgili programları var yapılabiliyor.
Alt 17 Mayıs 2017, 09:44
Kemal Yıldırım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Uygurum hergün takip ediyorum işlemlerini maşallah bravo diyorumScalp olayını çözmüşsünUmarım uzun dönemler boyu bu şekilde devam edersin ve sayende pek çok insanda faydalanmış olur.

Bu arada eş dosttan forumdaki üye arkadaşlardan yine mesajlar gelmiş okudum ve üzüldüm.Aşşağı yukarı 20-50 bin arası hesapları yakmışlar.Burda uygur gibi yetenekli bilinen bir arkdaşımız pamm şansını sunmuş değerlendirsenize kardeşim.Yazık değilmi acemi acemi işler yapıyorsunuz paraları ziyan ediyorsunuz.Bari bilinçli tecrübeli profesyonel bir yere bağlayında kazancınızında kaybınızında bir mantığı hesabı olsun

Bana bazı kardeşlerimiz trade mantıklarınıda yazıyorlar okuyorum ilk dakkada notu veriyorum batık! Çay kaşığıyla alıp tencereyle dökme üzerine saçma sapan fikirler üretiyorlar ikazda ediyoruz ama dinleyen yok tabi.Ne hikmetse forumda herkes işin formülünü bulmuş çözmüş sihirli küreyi bulmuşlar lakin iş gerçek hesaplara gelince alayı batık ancak birkaç kişi kazanıyor.Yazık milli servet bu haybeye yakmayın arkadaşlar.Biliyorsanız yapın bilmiyorsanız bilenlere teslim edin bu aradada kendinizi ufak paralarla geliştirmeye çalışın.

Konuyu Toplam 3 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 3 Misafir)

Seçenekler