FOREX FORUM TR (FOREKS BİLGİ PAYLAŞIM MERKEZİ)
  ANA SAYFA     Ekonomik Takvim     Foreks Haberleri    Brokerlar    Yazarlar     Hakkımızda     VIP Giriş     Foreks TV     Mobil Versiyon
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREKS BİLGİ PAYLAŞIM MERKEZİ) > Foreks Sinyalleri > PAMM ve Trade Copy Profesyonel Kazanç Yöntemleri
PAMM ve Trade Copy Profesyonel Kazanç Yöntemleri PAMM ve Trade Copy Profesyonel Kazanç Çözümleri hakkında bilgiler

Seçenekler
Alt 04 Nisan 2017, 02:00
KMTX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
KMTX KMTX isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Üyesi

KMTX is on a distinguished road

Alıntı:
Ahmed_ScalpEA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Herkese merhabalar

Kendi yapmış olduğum Expert Advisora ait backtest sonucunu paylaştım.Saygıdeğer kemal hocama ve admine investor şifremi yolladım.Kontrol edince bana geri dönüş yaparsanız çok sevinirim üstadım.

Kısaca kafamdaki düşünceleri özeltleyeceğim.Öncelikle bu Expert Advisorun amacı kısa sürede hesabı katlamaktır.Bu amaçla kendi hesabımda yaklaşık 3 aydır kullanıyorum henüz aşırı riskli olmasına rağmen margincall olmadım.Bu sürede bakiyemi 1000USD den 4307'ye çıkardım.Amacım 20Bin USD ve üzeri hesabı olan birileri olursa onlarada kurmak ve çalıştırmak.Düşündüğüm kar paylaşımı ise ilk ay hiç almayacağım ilk ay sonunda hesap %100 ve buna yakın bir kar yaparsa bir sonraki ay sıfırdan başladığımı kabul ederek sonraki aylarda oluşacak kardan %35 almayı düşünüyorum.

Akla şu soru gelebilir "madem kazanıyorsun niye başkasının hesabına kurmak istiyorsun?"Evet kazanıyorum ama sermayem yukarda yazdığım miktarda ve aylık getirim 1000'le başlayıp şuan 3000 ulaştı.Eğer bir hesabı işletirsem yapmam gereken sadece EA'yı vps kurup diğer kişiyede çalıştırmak olacak ve kuracağım kişinin hesabı 20Bin olursa alacağım kar payı benim kendi hesabımda elde edeceğimin 2 kat olacak böylece kendi sermayemi çok daha hızlı çoğaltabileceğim.Yukarıda yazdığım gibi ilk ay hiçbir pay almayacağım için böylece müşterim ana sermayesini kurtardıktan sonra karını risk ederek işe devam etmiş olacak.

Önemli bazı noktaları yazmam gerekiyor.Bunların en başında gerçek STP çalışan bir brokerda hesabınız olması gerekiyor ECN reklamı yapanları kesinlikle kabul etmiyorum çünkü 4 adet ECN firmada expertimi çalıştırmam sırasında bıraktığım emirlerin tamamını açmadı 2 lot girdiysem 1.4 1.2 bazen 0.8 gibi parçalar halinde açarak kalan emri bıraktı.Bu şekilde olduğunda expertin performansı ve çalışma sistemi tamamen bozuluyor.Bu sebeple derinliği yüksek gerçek STP bağlantısı olan bir firmada hesabınızın olmasını şart koşuyorum.Ayrıca denemelerim sırasında çok düşük spread veren ama expertim para kazanınca sistemimizi bozuyor diye hesabı kapatan okyanusun meşhur firmalarında kötü tecrübeler yaşadım.Bu yüzden kesinlikle sağlam ve %100 STP para çekme sorunu olmayan bir firmada hesabınızın olması tek şartım.

Expertin düzgün çalışması için kullandığınız hesabın spreadinin 1 ve altında olması gerekiyor.Yazdığım 20bin sermaye için bunu almanız zor olmayacaktır çünkü kullandığım EA scalping yapıyor ve yılda 4 ila 6 bin arası işlem açıyor.Kısacası bu tarz bir EAyı STP olan firmalar kolaylıkla kabul edeceklerdir.

Son olarak broker konusunda düzenli şekilde problemsiz ödemelerimi alıp bana expertin sorunlu diye problem çıkarmayacak bir firma içinde Kemal hocamın hertür önerisine ve desteğine açığım.

İlgilenen arkadaşlar bana özelden ulaşabilirler.
2000 kabul ederseniz ben denemek isterim
karpayını ilk ayda alabilirsiniz sorun değil
Alt 12 Nisan 2017, 14:42
acan1 acan1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Üyesi

acan1 is on a distinguished road

Bende Expert Advisor kullanmaya başladım 1 hafta oldu. Scalping yapıyor memnunum. Forumdan eski üyelere isterlerse kurabilirim. Parada istemem kar payıda. Sadece vipten tanıştığımız eski arkadaşlardan olması yeterli. Hesapta micro lot olması lazım kaldıraçta 200'den düşük olmamalı.

Konu acan1 tarafından (12 Nisan 2017 Saat 14:43 ) değiştirilmiştir.
Alt 12 Nisan 2017, 23:21
acan1 acan1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Üyesi

acan1 is on a distinguished road

İyilik olsun diye bir şey yazdım acayip mesajlar geldi.Adamın biri ücretle satın aldığım lisanslı Expertimi bana yollarsan kurar kullanırım yazmış Bu arkadaş ya beni aptal sandı yada kendini çok uyanık sanıyor.Lisansım 5 hesaplıktı kendime birini kurunca 4 boşta duruyordu bende forumdan tanıdık üyeler olursa bana diğerleri lazım olana kadar kurayım faydalansınlar diye yazmıştım adam komple elimdeki experti istedi olaya bak ya
Yinede iyi düşünmek istiyorum belki bilmediği anlamadığı için böyle bir şey söylemiş olabilir.O yüzden nick adını paylaşmadım.

Konu acan1 tarafından (12 Nisan 2017 Saat 23:24 ) değiştirilmiştir.
Alt 14 Nisan 2017, 02:49
KMTX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
KMTX KMTX isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Üyesi

KMTX is on a distinguished road

Alıntı:
acan1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İyilik olsun diye bir şey yazdım acayip mesajlar geldi.Adamın biri ücretle satın aldığım lisanslı Expertimi bana yollarsan kurar kullanırım yazmış Bu arkadaş ya beni aptal sandı yada kendini çok uyanık sanıyor.Lisansım 5 hesaplıktı kendime birini kurunca 4 boşta duruyordu bende forumdan tanıdık üyeler olursa bana diğerleri lazım olana kadar kurayım faydalansınlar diye yazmıştım adam komple elimdeki experti istedi olaya bak ya
Yinede iyi düşünmek istiyorum belki bilmediği anlamadığı için böyle bir şey söylemiş olabilir.O yüzden nick adını paylaşmadım.
Acan1 hocam siz okeylerseniz 2000 hesabıma kurabiliriz.
Ahmet arkadaşımızla uyuşamadık profesyonel düşündüğü için sadece büyük hesap istiyordu.
Alt 19 Nisan 2017, 15:59
Kartalfx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kartalfx Kartalfx isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Trader

Kartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond repute

Alıntı:
KMTX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Acan1 hocam siz okeylerseniz 2000 hesabıma kurabiliriz.
Ahmet arkadaşımızla uyuşamadık profesyonel düşündüğü için sadece büyük hesap istiyordu.
Tanıtım amaçlı isteyen arkadaşlara pamm yöneticiliği yaptığım firmalarda mevcut hesapları varsa ve 3000USD üzerinde bakiyesi bulunuyorsa hazırladığım EA'yı 15 gün ücretsiz karpay almadan kuracağım.Sonraki aylarda devam etmek isteyenler gerekli sözleşmeyi yapıp kullanabilirler.

Agresif scalping yapan 1000USD kurabileceğim ikinci bir EA daha var fakat bunun riski yüksek hızlı şekilde hesabı büyütebildiği gibi kayıp riskide fazladır.Bunlara ait detayları siteye ekleyeceğim.

Konu Kartalfx tarafından (19 Nisan 2017 Saat 16:01 ) değiştirilmiştir.
Alt 19 Nisan 2017, 20:57
Trader

Kartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond repute
Standart Eagle Speedly

Son 30 gün sonuçları resimde görünüyor.Expert oldukça riskli fakat getiri oranının yüksek oluşu sayesinde iyi giden birkaç ayda toplanacak kar ters bir aydaki olası zararları göze almaya değebilir.Bu sebeple ay ay kullanıp oluşan karı çekerek gidilmesini öneriyorum.

Konu Kartalfx tarafından (19 Nisan 2017 Saat 20:59 ) değiştirilmiştir.
Alt 19 Nisan 2017, 20:58
Trader

Standart Eagle Pro

Yukarıda son 1 yıla ait sonuçlar görünüyor.Bu expertte ise kendi haline bırakıp uzun vadeli kullanmak mümkün.
Alt 21 Nisan 2017, 16:02
Kemal Yıldırım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Alıntı:
Kartalfx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yukarıda son 1 yıla ait sonuçlar görünüyor.Bu expertte ise kendi haline bırakıp uzun vadeli kullanmak mümkün.
investorler için teşekkürler hepsi başarılı görünüyor umarım uzun vadede backtestlerindeki gibi başarılı devam ederler.
Alt 22 Nisan 2017, 15:43
Luni Luni isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Üyesi

Luni is on a distinguished road

Alıntı:
Kartalfx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Selam Kartalfx, eagle pro için 3000$ , eagle speedy için 1000$ bakiye ile pamm yapmak istiyorum, hangi firmalarda pamm yöneticiliğiniz var? özelden konuşabilirmiyiz ?
Alt 23 Nisan 2017, 08:18
Trader

Arkadaşlar ilginize teşekkür ediyorum test süresi için brokerdan aldığım hesap sayısı limiti şuan dolmuş durumda.Normal pamm kayıtları için hesap alt limitim eagle pro için 25000, eagle speedly içinse 10000'dir.

Konuyu Toplam 2 Üye okuyor. (1 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
norhan52
Seçenekler