FOREX FORUM TR (FOREKS BİLGİ PAYLAŞIM MERKEZİ)
  ANA SAYFA     Ekonomik Takvim     Foreks Haberleri    Brokerlar    Yazarlar     Hakkımızda     VIP Giriş     Foreks TV     Mobil Versiyon
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREKS BİLGİ PAYLAŞIM MERKEZİ) > Foreks Sinyalleri > PAMM ve Trade Copy Profesyonel Kazanç Yöntemleri
PAMM ve Trade Copy Profesyonel Kazanç Yöntemleri PAMM ve Trade Copy Profesyonel Kazanç Çözümleri hakkında bilgiler

Seçenekler
Alt 23 Mart 2017, 13:18
avi907 avi907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Üyesi

avi907 is on a distinguished road

Alıntı:
Kemal Yıldırım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
An itibariyle forum yöneticiliği görevlerimden ayrılıyorum.Çok fazla soru geliyor ve cevaplıyoruz bunu fırsat bilen birtakım şer odakları sürekli forumu şikayet ediyorlar.Hoş etselerde boş hukuk nedir biliyoruz herşeyi devletimizin yasalarına riayetle yapıyoruz.Velhasıl bundan sonraki süreçte sizlere daha rahat rehberlik edebilmek maksadıyla forumdaki tüm görevlerimi bırakıyorum.Bundan sonra bende sizler gibi normal bir üye olarak kafama göre canımın istediğini yazıp çizeceğim.Yneticilikten ayrılmamıza memnun olacak bolca tip vardır onlarada kalite marka bir kına hediye ediyorum bol bol mabadlarına sürsünler.

İşin traş kısmı bittiğine göre şimdi şu sinyal olayına dönelim.Yaklaşık 200 sinyalci içinden metanın resmi onaylı olanlardan bahsediyorum 3 tanesini gözüme kestirdim.Sanırım bu üçlüyü kombine şekilde kullanırsanız 1000 usd hesap için 300-500 usd gibi aylık bir getirisi olabilir.Yinede sizlerde kendi kafanıza göre hepsini inceleyin hoşunuza gidenleri eklersiniz veya isteyen sorabilirde bana çünkü bazı sinyalcilerin kar oranları inanılmaz yüksek olmasıan rağmen DD oranları okdar yüksekki anlaşılan martingale sistem yapıyorlar bu sebeple hesap patlatmaları işten bile değil.
Kemal Abi tavsiyelerin için teşekkür ederim üçlü kombineyle başladık işlemlere hayırlısı artık.. Karşılıksız, dostane ilgi alakan için Allah razı olsun üstadm..
Alt 29 Mart 2017, 12:12
Kartalfx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kartalfx Kartalfx isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Trader

Kartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond repute
Standart Eagle eurusd safe surf v1.0

PAMM kaydım onaylandı.Yukarda gördüğünüz EA ile isteyenlere işlem yapabileceğim.Yukarıda detayları kendinizde inceleyebilirsiniz.Risk anlayışınıza göre en az 2000 USD (riskli) ortalama 3000 USD (normal) 5000 USD (güvenli) bir hesapla yıllık 4500 USD yaklaşık getirisini öngörüyorum.

Hepimize bol kazançlar diliyorum
Uygur
Alt 29 Mart 2017, 17:23
ibrahim031 ibrahim031 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Üyesi

ibrahim031 is on a distinguished road

hayırlı olsun uygur hocam. faydalanırız inşaallah.
Alt 30 Mart 2017, 09:25
hasangmd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
hasangmd hasangmd isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

hasangmd is on a distinguished road

Hayırlı olsun hocam.
Alt 30 Mart 2017, 11:51
iasker11 iasker11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

iasker11 is on a distinguished road

Hayırlı olsun.Nasıl katılabiliriz?
Alt 30 Mart 2017, 12:53
admin admin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Webmaster

admin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond repute

Forum sayfalarında yönetime veya güvenilir kullanıcılarımıza investor şifre vererek gerçeklik teyidi alınsa dahi firma isim ve linklerini paylaşmak yasaktır.Kişisel paylaşımlarınız ve irtibat için özel mesajlaşma sistemini kullanınız.

Not: Forum üyeliği açarak normal bir üyenin tarzının dışında sadece özel mesajlaşma vasıtasıyla reklam mesajları linkleri atan kullanıcılar ivedilikle tespit edilip yasaklanır ve tüm erişim bilgileri ilgili resmi adli mercilere ve denetim kurumlarına tarafımızdan şikayet başvurusu ile iletilir.
Alt 30 Mart 2017, 23:08
Kemal Yıldırım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Evet arkadaşlar admini kızdırmayalım özel konuları özel görüşün
Sağlam iş yapan dürüst davranan herkesi destekleriz.
Alt 03 Nisan 2017, 19:51
Ahmed_ScalpEA Ahmed_ScalpEA isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Üyesi

Ahmed_ScalpEA is on a distinguished road

Herkese merhabalar

Kendi yapmış olduğum Expert Advisora ait backtest sonucunu paylaştım.Saygıdeğer kemal hocama ve admine investor şifremi yolladım.Kontrol edince bana geri dönüş yaparsanız çok sevinirim üstadım.

Kısaca kafamdaki düşünceleri özeltleyeceğim.Öncelikle bu Expert Advisorun amacı kısa sürede hesabı katlamaktır.Bu amaçla kendi hesabımda yaklaşık 3 aydır kullanıyorum henüz aşırı riskli olmasına rağmen margincall olmadım.Bu sürede bakiyemi 1000USD den 4307'ye çıkardım.Amacım 20Bin USD ve üzeri hesabı olan birileri olursa onlarada kurmak ve çalıştırmak.Düşündüğüm kar paylaşımı ise ilk ay hiç almayacağım ilk ay sonunda hesap %100 ve buna yakın bir kar yaparsa bir sonraki ay sıfırdan başladığımı kabul ederek sonraki aylarda oluşacak kardan %35 almayı düşünüyorum.

Akla şu soru gelebilir "madem kazanıyorsun niye başkasının hesabına kurmak istiyorsun?"Evet kazanıyorum ama sermayem yukarda yazdığım miktarda ve aylık getirim 1000'le başlayıp şuan 3000 ulaştı.Eğer bir hesabı işletirsem yapmam gereken sadece EA'yı vps kurup diğer kişiyede çalıştırmak olacak ve kuracağım kişinin hesabı 20Bin olursa alacağım kar payı benim kendi hesabımda elde edeceğimin 2 kat olacak böylece kendi sermayemi çok daha hızlı çoğaltabileceğim.Yukarıda yazdığım gibi ilk ay hiçbir pay almayacağım için böylece müşterim ana sermayesini kurtardıktan sonra karını risk ederek işe devam etmiş olacak.

Önemli bazı noktaları yazmam gerekiyor.Bunların en başında gerçek STP çalışan bir brokerda hesabınız olması gerekiyor ECN reklamı yapanları kesinlikle kabul etmiyorum çünkü 4 adet ECN firmada expertimi çalıştırmam sırasında bıraktığım emirlerin tamamını açmadı 2 lot girdiysem 1.4 1.2 bazen 0.8 gibi parçalar halinde açarak kalan emri bıraktı.Bu şekilde olduğunda expertin performansı ve çalışma sistemi tamamen bozuluyor.Bu sebeple derinliği yüksek gerçek STP bağlantısı olan bir firmada hesabınızın olmasını şart koşuyorum.Ayrıca denemelerim sırasında çok düşük spread veren ama expertim para kazanınca sistemimizi bozuyor diye hesabı kapatan okyanusun meşhur firmalarında kötü tecrübeler yaşadım.Bu yüzden kesinlikle sağlam ve %100 STP para çekme sorunu olmayan bir firmada hesabınızın olması tek şartım.

Expertin düzgün çalışması için kullandığınız hesabın spreadinin 1 ve altında olması gerekiyor.Yazdığım 20bin sermaye için bunu almanız zor olmayacaktır çünkü kullandığım EA scalping yapıyor ve yılda 4 ila 6 bin arası işlem açıyor.Kısacası bu tarz bir EAyı STP olan firmalar kolaylıkla kabul edeceklerdir.

Son olarak broker konusunda düzenli şekilde problemsiz ödemelerimi alıp bana expertin sorunlu diye problem çıkarmayacak bir firma içinde Kemal hocamın hertür önerisine ve desteğine açığım.

İlgilenen arkadaşlar bana özelden ulaşabilirler.
Alt 03 Nisan 2017, 21:26
Kemal Yıldırım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

İnvestor için teşekkürler
Tebrik ederim riskli ama başarılı görünüyor.Kaybedecek kadar bir bütçesi olan için risk alarak katlayıp devam etmek adına işe yarayabilir.Büyük hesapta kullanılacaksa ve patlatmadan olsun denirse karlılığı düşürüp lotları ufaltıp kullanılırsada kolay kolay patlamaz. DD oranı %5lere kadar çekebileceğini düşünüyorum o şekilde tabi karlılık ayda %100 değil ayda %10lara çekmen gerekir.Broker konusundaki sorun için bazı alternatifler yazdım posta kutundan incelersin.

Konu Kemal Yıldırım tarafından (03 Nisan 2017 Saat 21:28 ) değiştirilmiştir.

Konuyu Toplam 2 Üye okuyor. (1 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
norhan52
Seçenekler