FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Room
Forex Room Comments about the market for the day will be shared on these pages.
Closed Thread

Thread Tools
Old 05-17-2013, 18:42
UNAL60 UNAL60 is offline
Site Üyesi

UNAL60 is on a distinguished road

Recruit, tebrik ediyorum...
Forumdaki arkadaşlarla tecrübelerini sabırla paylaştığın
ve güzel işler çıkardığın için..
Old 05-17-2013, 18:49
musti05 musti05 is offline
Site Üyesi

musti05 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by recruit View Post
bak sende söylemişsin cevap sorunun içinde yatıyor...bu gün ısrarla belirttik ki diğer hocalarda aynı fiyatları söylediler....yanlış anlama beni açıkça anlatayım...peki ne diyor bunlar 2850-2880 kanalı var diyorlar...

1..........aç grafı 2850 ve 2880 çek çizgiyi...korkma çek sen bu adamlar üfürmüyorlar...

2...........daha başka ne diyorlar ...2850 destektir...yani bu ne demek 2850 den alabilirsin....korma sen kardeşim al...madem korkuyorsun ufak poz aç hem bak bakalım ne kadar bu işi biliyorlar...

3...........daha ne diyorlar....2880 kanal direnci yani ne demek bu.....oraya geldimi karı cebine al....hatta satış pozuda açabilirsin demek....korkma aç satış pozunu....

4............zaten öyle böyle olur olmadık yerlerde poza girerek para kaybediyorsun ...bir kerede bu abilerini dinle öyle kaybet ne olacak....ama ya kazanırsan çok büyük bir tecrübe edinmiş olacaksın değmezmi bu tecrübe için 3-5-10 dolar kaybetmeye....

5............bu dediklerimi bir dene eğerki yine olmazsa bu defa sana çok daha iyi başka tekniklerden bahsederiz...öğrenmenin sonu yok ve bu kardeşlerin her türlü bilgiyi paylaşmaya hazır...unutma ...amacımız hep beraber kazanmak...

yazdıklarım biraz kahvehane ağzıyla oldu ama böyle daha samimi ve inandırıcı olacaktır....yine birşey merak edersen elden geleni yaparız...kal sağlıcakla...
abi sağol verdiğin değerli bilgiler için.her gün okusam yeridir.bu şekilde denicem artık.destek direnç üzerine ve fxtarzan abinin dediklerine yoğunlaşıcam.
Old 05-17-2013, 18:52
recruit's Avatar
recruit recruit is offline
Moderatör

recruit is a glorious beacon of lightrecruit is a glorious beacon of lightrecruit is a glorious beacon of lightrecruit is a glorious beacon of lightrecruit is a glorious beacon of lightrecruit is a glorious beacon of light

Quote:
Originally Posted by UNAL60 View Post
Recruit, tebrik ediyorum...
Forumdaki arkadaşlarla tecrübelerini sabırla paylaştığın
ve güzel işler çıkardığın için..
rica ederim hocam...ilginiz için ben teşekkür ederim...hayırlı işlemler...
Old 05-17-2013, 18:53
Huvelbaki Huvelbaki is offline
Site Üyesi

Huvelbaki is on a distinguished road

Quote:
musti kardeşim bunları umarım okumuşsundur bak trade i bıraktım sana cevap yazayım diye....(bana pahalıya patladın haberin olsun)
Sayın Recruit Hocam bu yazdıklarınızı sadece musti arkadaşımız değil, eminim ki başta ben olmak üzere bu işi öğrenmeye çalışan ve bu yolda ilerleyen herkes okumuştur. İnanın bu yazdıklarınız bizler için çok değerli bilgiler. Sadece indikatörlere bel bağlamışlar için (benim gibi) çok çok faydalı bilgiler. Bende uzunca bir süre indikatörlerle uğraştım. Fakat sonunda gördüm ki asıl maharet indikatörlerden asgari faydalanıp veya hiç bakmayıp, fiyatın kendisiyle ilgilenmek, sadece mumlarla ve çizgilerle iş yapmak. Ve bu konuda, bu işi bizlere öğretmek adına emek sarfeden forumda ki bütün üstadlara ve emeği geçen diğer arkadaşlara, özellikle paylaştığınız grafiklerle, bu işte çok önemli bir eşiği geçmiş olmama - en azından öyle düşünüyorum- yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ediyorum. Allah cümlenize bol kazançlar versin. Ve bizleri kazanıp paylaşan güzel insanlardan etsin.
Old 05-17-2013, 19:01
profdr profdr is offline
Üstat

profdr is a glorious beacon of lightprofdr is a glorious beacon of lightprofdr is a glorious beacon of lightprofdr is a glorious beacon of lightprofdr is a glorious beacon of lightprofdr is a glorious beacon of light

Recruit arkadaşların anlıyamadıgı yeri onların agzından sorayım. Şimdi kafaları karışık indikatör fibo pivot şubu ... Destek ve direnci neye göre belirliyorsun adam diyorki bende aynı grafige bakıyorum sende. Ben mum görüyorum sen kanal 2880-2850 kanalını nasıl belirliyorsun onu gösterirmisin. 2. merak ettikleride bu kadar sınırda bu kadar erken nasıl giriyorsun... 1 yi anlamadıkları için durum daha içinden çıkılmaz oluyor. Bir kaç tane destek ve direnci neye göre belirliyorsun bir kaç örnekle gösterirmisin.
Old 05-17-2013, 19:01
aymeba aymeba is offline
Yeni Üye

aymeba is on a distinguished road

Quote:
gold toplam +260 pips +180 pips
eu toplam +60 pips
toplam +500 pips

peki ne yaptık bu altı saat boyunca
2 adet parite belirledik bir eu 2850 aldık 2880 sattık..ikinci parite gold...1384 direncine geldikçe satış yaptık 1384 üstünü stop olarak kullandık ve hiç stoplanmadık..eğer ki stoplansak dahi bu bu bize 50-100 pips kaybettirirdi...bu kadar
Üstad bu kadar yogunlugun icinde bi de bilgilerinizi burda paylasitiginiz icin tesekkürler. Sadece sen degil, emirler, fxtarzan ve diger tüm paylasanlar güzel bi haftasonu sizlerle olsun
Old 05-17-2013, 19:43
savaş48 savaş48 is offline
Yeni Üye

savaş48 is on a distinguished road
Default slm

recruit, fxtarzan, dalgasorf,emirler, ünal60 üstadlarım sizlerin hiç bir fikri yokmu, benim durumla ilgili o kadar umutsuz galiba hiç kimse yorum yapmadığına göre.
Old 05-17-2013, 19:50
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by savaş48 View Post
recruit, fxtarzan, dalgasorf,emirler, ünal60 üstadlarım sizlerin hiç bir fikri yokmu, benim durumla ilgili o kadar umutsuz galiba hiç kimse yorum yapmadığına göre.
soru nedir?
Old 05-17-2013, 19:54
hasangmd's Avatar
hasangmd hasangmd is offline
Yeni Üye

hasangmd is on a distinguished road

Quote:
herkese slm arkadaşlar siteye üye olalı 1 hafta falan oldu 1 haftadır sürekli takip ediyorum burayıda tesadüfen buldum bu formda çok güzel şeyler paylaşılıyor yardımlaşma çok güzel bencilce düşünceler yok ben bu piyasada yeni sayılırım ve şu anda çok zor durumdayım yaptığım hata yüzünden zor günler geçiriyorum arkadaşımın birinin hesabı gümledi benimkide gümlemek üzere şu an benim tüm fikirlere ihtiyacım var hesabımdan kısaca bahsedeyim 1,715 den başla 1,650 ye kadar toplamda 0,86 lot gold buy pozisyonum var 1,520 geçilmesi zor kırılmaz diye bu pozisyonları kapamadım gold burayı kırınca 1510 ile 1480 arasında hack yaptım gold 1320 ye düşünce biraz kar aldım yukarı çıktıkça kar aldım ve toplamda 0,30 lot gold kapadım ve elimde 0,56 lot kaldı varlık 14.800 kaldı 1 hafta önce 2000 dolar takviye yaptım hesaba varlık 16,800 oldu ve şu anda 1460 da pozisyon hack li sizce nasıl bir yol izlemem lazım bu hesabı nasıl kurtara bilirim varsa fikirlerinize ve tecrubelerinize ihtiyacım var şimdiden tşk ederim
savaş kardeşim öncelikle yapman gereken en kısa zaman da pozlarını kapat sakinleş ve kendine bir sistem oluştur bunu da az parayla dene. ve kaybettiklerini daha sonra kazanmaya çalış. tüm hayatını bu poza bağlama altın yükselecek diye. çünkü beyin bizi yanıltıp sürekli umudu besler. kes at en iyisi hedgeyi falan boşver. kafa karıştırır bi süre sonra.saygılar...
Old 05-17-2013, 19:59
maraton maraton is offline
Moderatör

maraton has much to be proud ofmaraton has much to be proud ofmaraton has much to be proud ofmaraton has much to be proud ofmaraton has much to be proud ofmaraton has much to be proud ofmaraton has much to be proud ofmaraton has much to be proud of

Quote:
hocam altın 1200 ù görecek pozunu ona göre ayarla satıs poz daha fazla olmalı. 1200 toplamaya başlamalısın
Closed Thread

Tags
alpari, döviz yatırım foreks, eurusd, foreks, foreks döviz yatırım, foreks kazancı, foreks ticareti, forex, forex foreks forex foreks, forex sinyal, forex.com, fxcm, fxdd, gain capital, hotspotfx, teknik analiz, yatırım foreks döviz

Currently Active Users Viewing This Thread: 129 (0 members and 129 guests)

Posting Rules