FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Room
Forex Room Comments about the market for the day will be shared on these pages.
View Poll Results: Bugünden 2012 sonuna kadar olan zaman diliminde Altın Fiyatları ne olacak?
çok yükselecek (2400 dolar civarı) 34 26.98%
biraz yükselecek (maksimum 1970) 35 27.78%
aynı seviyede kalacak (1650-1800 aralığında) 26 20.63%
bir miktar düşecek (1500-1600) 18 14.29%
ciddi oranda düşecek. (900-1100) 13 10.32%
Voters: 126. You may not vote on this poll

Closed Thread

Thread Tools
Old 09-14-2011, 18:24
CaKiNG CaKiNG is offline
Site Üyesi

CaKiNG has a spectacular aura aboutCaKiNG has a spectacular aura aboutCaKiNG has a spectacular aura about

Quote:
Originally Posted by cancan3 View Post
eu/usd de beklenti nedir bugün için sizce
Şahsi fikrim düşecek .Bugun göreceği her tepe noktasından satarım satıyorum satacam ...ytd ...
Old 09-14-2011, 18:25
ctasan ctasan is offline
Banned

ctasan is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Caking06 View Post
Cahiliz evet..bizi aydınlat o halde ..foruma genel yazarmısın ne yapacağımızı ..niye özelden istiyorsun..
avukata veriorum kardesim yuzde 40 ile kurtarıyor paranızı %40 biraz fazla dyceksinz belki ama bu da bizm milletimize ders olsun en azından parasının kalan kısmını kurtardıgına şukretsin.
Old 09-14-2011, 18:32
Capital1's Avatar
Capital1 Capital1 is offline
Site Üyesi

Capital1 is a glorious beacon of lightCapital1 is a glorious beacon of lightCapital1 is a glorious beacon of lightCapital1 is a glorious beacon of lightCapital1 is a glorious beacon of lightCapital1 is a glorious beacon of light

Quote:
Originally Posted by ctasan View Post
avukata veriorum kardesim yuzde 40 ile kurtarıyor paranızı %40 biraz fazla dyceksinz belki ama bu da bizm milletimize ders olsun en azından parasının kalan kısmını kurtardıgına şukretsin.

Birincisi bu yöntem ahlaki değil.. Kayıp olmuşsa olmuştur. Ders alınsın.. . İkincisi eger finansman yaparken 3 D Güvenlik Sistemi ile şifre ve diğer bilgileri sen bizzat girmiş isen ispat edemezsin suistimali.. Banka cep telefonuna şifre gönderiyor. Onaylıyor musun diyor. Sen de yes be ablam diyorsun.. Ee bu durumda almanız zora girer. Ancak telefonda okursanız müşteri temsilcisine kart bilgilerini ancak o zaman usulsuz kullanım diye çamura yatabilirsiniz...

Last edited by Capital1; 09-14-2011 at 18:34.
Old 09-14-2011, 18:33
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Dostlar içimden ana avrat bin bir türlü küfürler etmek geçiyor.Dolandırcılığın hertürlüsü var yeter be!
Kimi sistemim var diye çıkar adam toplayıp paralarından kendine sermaye etmeye kalkar kimi kalkar sinyal satıyorum der ama böyle kartınızı getirin paranızı kurtarayım %40ı benim olsun diyen bir tip hiç denk gelmemişti.
Herkes cin olmuş milletin cebindeki 3 kuruşa göz dikmiş.Allah belasını versin böyle tiplerin...
Old 09-14-2011, 18:41
cancan3 cancan3 is offline
Site Üyesi

cancan3 is on a distinguished road

sn caking06 cevabınız için teşekkür ederim aynı fikri paylaşıyorum açık birkaç poz satışım var benim de düşecek yönünde beklentim ...
Old 09-14-2011, 18:57
CaKiNG CaKiNG is offline
Site Üyesi

CaKiNG has a spectacular aura aboutCaKiNG has a spectacular aura aboutCaKiNG has a spectacular aura about

Quote:
Originally Posted by cancan3 View Post
sn caking06 cevabınız için teşekkür ederim aynı fikri paylaşıyorum açık birkaç poz satışım var benim de düşecek yönünde beklentim ...
kimseyi etkilemek için yazmadım ..dikkatli olmakda fayda var..eu 1.3760 üstü saatlik kalıslara dikkat etmek gerek...o zaman shortlar tehlikeye girer
Old 09-14-2011, 19:00
Capital1's Avatar
Capital1 Capital1 is offline
Site Üyesi

Capital1 is a glorious beacon of lightCapital1 is a glorious beacon of lightCapital1 is a glorious beacon of lightCapital1 is a glorious beacon of lightCapital1 is a glorious beacon of lightCapital1 is a glorious beacon of light

Quote:
Originally Posted by Caking06 View Post
kimseyi etkilemek için yazmadım ..dikkatli olmakda fayda var..eu 1.3760 üstü saatlik kalıslara dikkat etmek gerek...o zaman shortlar tehlikeye girer
Caking sen yazmaya devam et. Zaten millet pipisinin doğrultusuna göre pozisyon alıyor.. Yani her koyun kendi bacağından vesselam... Yok sen yazdın da onun yüzünden zarar ettim diyen hiç foruma da gelmesin zaten..

Benim de tahminim aynı.. EU aşagı, UJ yukarı....

USD CHF.. İŞTE BU PARİTE YOLLU .. HER YÖNE GİDEBİLÜR..
Old 09-14-2011, 19:05
robinrobi robinrobi is offline
Site Üyesi

robinrobi is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by ctasan View Post
hukuk sistemini bilip bilmeden konuşuyoruz... bu da parası batmışlara bir tekme de ben atayım mantığından başka birşey değil...ben paranızı kurtarırım ayağına masraf ver ,para ver diyeceksın sonra da valla şirket batık parayı kurtaramadık der işin içinden çıkarsın..burdaki arkadaşlar da çok değil etraflarındaki şirketlere , esnaflara bı baksınlar yeter...misal toptan mal alışverişi yaptın ve 1 trilyon liralıkta borcun olsun , eğer batarsan senden hiçkımse bir zırnık bile alamaz...ben açıkça yazıyorum adam hala yok şu yok bu diyor... davayı açan adam bedava mı dava açacak.. şirket ismini ve sahiplerini bile değiştirmişse karşında muhatap bulamazsın....sonra da kalkıp arkadaş sizin paranızı kurtaracam gelin bana para verin dersin......
Old 09-14-2011, 19:15
metin metin is offline
Site Üyesi

metin is on a distinguished road

ya arkadaşlar fiyat aralıkların daralması ne anlama geliyor
Old 09-14-2011, 19:25
metin metin is offline
Site Üyesi

metin is on a distinguished road

bir anlama gelmiyor mu?
Closed Thread

Tags
forex, forex broker, forex signals, forex trade, forex trading

Currently Active Users Viewing This Thread: 5 (0 members and 5 guests)

Posting Rules