FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Room
Forex Room Comments about the market for the day will be shared on these pages.
Closed Thread

Thread Tools
Old 05-23-2013, 12:04
kuntakinte kuntakinte is offline
Site Üyesi

kuntakinte is on a distinguished road

Gold dünkü sert pik ve ardından düşüşün, fibo 61,8 düzetme seviyesi 1391

Aklınızda bulunsun derim
Old 05-23-2013, 12:10
recruit's Avatar
recruit recruit is offline
Moderatör

recruit is a glorious beacon of lightrecruit is a glorious beacon of lightrecruit is a glorious beacon of lightrecruit is a glorious beacon of lightrecruit is a glorious beacon of lightrecruit is a glorious beacon of light

çelebi yende zarar ettim diyordun...
dirençleri veriyorum takip edebilirsin...
101,45
101,86
102,18
102,51
103,05
Old 05-23-2013, 12:11
Dostum Dostum is offline
Site Üyesi

Dostum is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Fxtarzan View Post
Bazı insanlar cidden gerizekalı oluyor.Adı geçen firma diyeceğim ama firma lafına hakaret olur saçma sapan uydurma adresi telefonu yeri yurdu belli olmayan neidüğü belirsiz kalk gidelim operasyonuna para koyacak adama ancak gerizekalı kara sığır denir.Ulan bir yere para konacaksa öncelikle yeri yurdu olsun telefonu olsun bari.Finans işinde para konacak yer öncelikle ciddi bir ülke regülasyonuna tabi olmalı bunları bin kere yazdık.FSA İngiltere NFA Amerika FINMA İsviçre ve bizim Türkiye SPK.Bu denetimlerden birinde kayıtlı yeri yurdu adresi telefonu ve kullanıcıların olumlu referansları olan yere para konur gerisine para koymak büyük risktir.Hele şu yukarda linki verilmiş yeri yurdu adresi bile belli olmayan saçma sapan tokat sitelerine para koymak koyayım mı diye sormak ancak kuşbeyinli ahmaklara yakışacak bir davranıştır.Bunu yapan ya art niyetlidir yada salana gerzek bir tiptir.

Bu şerefsizleride SPK şikayet etmek lazım körler galiba firmanın biri kıbrısta hiçbir engele takılmadan brokırlığa hemde Türkçe sayfayla devam ediyor.Madem sen lisans getirdin güya yasakladın bu Türkçe pazarlama yapan lisans almayan yerleri adamlar kıbrısa kaçtılar orda ağalar paşalar gibi devam ediyorlar hani ulan senin denetimin.şu yukardaki soytarılarda adres bile yok bir sallam telefonla piyasadan para topluyorlar SPK uyuyor.Yerim ulan böyle denetimi.Arayıp şikayet etsen dilekçe yaz falan deniyor denyolarda basit bir ön denetim inceleme operasyon birimi bile yok.Küfür edeceğim bu SPK ya.Partiden birilerine söyleyip dikkat çekilmezse rüşvetmi dönüyor nedir anlamadım bu tarz abuk sabuk yerler hala pazarlama yapıyorlar ama SPK sayfalarına erişim yasağı getirmiyor ya çok körler yada ihmal var öbür türlüsünü düşünmek bile istemiyorum.Burdanda adı geçen link ve kıbırısa kaçan firma için suç duyurusunuda yapıyorum.Yerli SPK brokerlarıda uyumasınlar o kadar para bayılıp lisans almakla uğraştılar ama bu tarz kalpazanlar 1 kuruş harcamadan milletten para topluyorlar bunlarla mücadele etsinler aval aval bakmasınlar.
Bu sözler bana değildir inşaalah, insanlar uyansın kanmasın diye buraya atılmış bir mail kopyasıdır. Para koyayım mı diye bir soru yoktur. %100 %300 bonus diye alaycı ifade kullanılmıştır. Hak etmediğim kelime varsa size iade ediyorum. Tarafımdan yanlış anlama varsa şimdiden özür diliyorum
Old 05-23-2013, 12:12
evliyaçelebi's Avatar
evliyaçelebi evliyaçelebi is offline
Site Üyesi

evliyaçelebi is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by recruit View Post
101,45
101,86
102,18
102,51
103,05
vay bizi düşünen Acemi askerimiz
ben bunları şimdi PCde ekranın üzerine postit ile yapıştıracağım
Old 05-23-2013, 12:16
evliyaçelebi's Avatar
Site Üyesi

Quote:
Originally Posted by derindere View Post
Bu sözler bana değildir inşaalah, insanlar uyansın kanmasın diye buraya atılmış bir mail kopyasıdır. Para koyayım mı diye bir soru yoktur. %100 %300 bonus diye alaycı ifade kullanılmıştır. Hak etmediğim kelime varsa size iade ediyorum. Tarafımdan yanlış anlama varsa şimdiden özür diliyorum
Derin Dede Bey , alınama FXTarzan Bey senin yazına ve benim sazanlığım ışı altında SPK'ya ve diğer aracı kurumların bu şekilde haksız rekabet yapan Şeref mahrumu kişi ve kurumlara saydırdı.

Ben mesela sazan olarka atmaıştım GCm ye vay kafand 500 dolar sonra kokusu çıktı ama ben o zaman FFTR ile tanışmamış Tarzan Abimizden fırça yememiştim
Old 05-23-2013, 12:18
evliyaçelebi's Avatar
Site Üyesi

Quote:
Originally Posted by recruit View Post
101,45
101,86
102,18
102,51
103,05
Recruit o hızlı düşüdüşün hızlı toparlaması oldu .
Bir Euro yen yüksek maliyetil kalmış.
oda sıkıntı değil

şimdi yenleri kapatıp aşğı salmasını beklesem mi ?
Old 05-23-2013, 12:21
kskobi kskobi is offline
Site Üyesi

kskobi is on a distinguished road

bu darghi konusupta euronun ciktigi gorulmemistir konusma olana kadar 2770 i kırmasin diye cikar parite dünkü gibi sonra hoop 28350 demedi demeyin.
Old 05-23-2013, 12:21
admin admin is offline
Webmaster

admin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond repute

Yazı fontlarını gereksiz yere oynayarak büyüterek forum kullanımını zorlaştıracak şekilde kullanan üyelerin yazma hakları admin kontrolüne alınacaktır.Tekrarı halinde banlanacaklardır.

Saygılarımla
Admin
Old 05-23-2013, 12:24
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Derindere forumun yabancısı sayılmaz lafın nereye olduğunu anlaması lazımdı...
evliyaçelebi durumu güzel özetlemiş eline sağlık.
Old 05-23-2013, 12:26
Dostum Dostum is offline
Site Üyesi

Dostum is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Fxtarzan View Post
Derindere forumun yabancısı sayılmaz lafın nereye olduğunu anlaması lazımdı...
Hakkınızı helal ediniz, gereksiz kirlilik için özür diliyorum
Closed Thread

Tags
alpari, döviz yatırım foreks, eurusd, foreks, foreks döviz yatırım, foreks kazancı, foreks ticareti, forex, forex foreks forex foreks, forex sinyal, forex.com, fxcm, fxdd, gain capital, hotspotfx, teknik analiz, yatırım foreks döviz

Currently Active Users Viewing This Thread: 41 (0 members and 41 guests)

Posting Rules