FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Beginners in the forex
Beginners in the forex Information for those new to Forex will be shared in this title.
Reply

Thread Tools
Old 03-29-2017, 00:51
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by usulünce View Post
Dogru yer mi bilmiyorum. Bi aracı kurumdan hesap açtım, mt4 mobilde işlem sunucusu gözükmüyor benim telefonda. Ayni kurum arkadaşın telefonunda görünüyor. Sorun ne olabilir.
Senin telefon kafayı yemiş demektir yeni bir markayla yola devam edeceksin
Reply With Quote
Old 03-29-2017, 00:52
usulünce usulünce is offline
Banned

usulünce is on a distinguished road

Birkaç telefonunda denedim oluyor. Benle aynı markayı kullanan kişide denedim onda da olmadı benim gibi. Sanırım telefonumun kullandığı yazılımla alakalı. Xiaomi firmasi miui temelli yazılım kullanıyor. Anlayamadım. Aracı kurum da anlayamadı. Bekliyorum öyle.
Reply With Quote
Old 03-29-2017, 00:54
Banned

Quote:
Originally Posted by Kemal Yıldırım View Post
Senin telefon kafayı yemiş demektir yeni bir markayla yola devam edeceksin
Öyle görünüyor hocam
Reply With Quote
Old 05-09-2017, 18:17
arunnatal arunnatal is offline
Yeni Üye

arunnatal is on a distinguished road
Default MT4 ile ilgili bir soru

Arkadaslar selamlar;

Foruma yeni kayit oldum. MT4 ile ilgili bir sorum olacak yanitlayabilecek arkadaslara.

SP500 ve Petrol' un Gunluk ve Haftalik grafiklerinde datalar eksik gorunuyor. Her iki enstrumanin hem gunluk hem de haftalik grafiklerin 13 Subat 2017' den basliyor (oncesi yok).

Demo hesabi kullaniyorum. Eski datayi nasil indirebilirim? Bir cozumu var midir?
Reply With Quote
Old 05-09-2017, 19:21
Kemal Yıldırım's Avatar
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by arunnatal View Post
Arkadaslar selamlar;

Foruma yeni kayit oldum. MT4 ile ilgili bir sorum olacak yanitlayabilecek arkadaslara.

SP500 ve Petrol' un Gunluk ve Haftalik grafiklerinde datalar eksik gorunuyor. Her iki enstrumanin hem gunluk hem de haftalik grafiklerin 13 Subat 2017' den basliyor (oncesi yok).

Demo hesabi kullaniyorum. Eski datayi nasil indirebilirim? Bir cozumu var midir?
datası uzun olan bir firmadan indir dışarı al ordanda hangi brokerda bakacaksan tarihçeden onun içine at kullan.
Reply With Quote
Old 05-10-2017, 18:38
arunnatal arunnatal is offline
Yeni Üye

arunnatal is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Kemal Yıldırım View Post
datası uzun olan bir firmadan indir dışarı al ordanda hangi brokerda bakacaksan tarihçeden onun içine at kullan.
ok tesekkurler.
Reply With Quote
Old 05-24-2017, 01:08
Banned

aracı kurumla da görüştüm çözümsüz dediler. saat farkından dolayı pazar gününü de grafiğe ekliyor mt4. grafikte kaymalar oluyor günlükte. bu durumun çözümü nedir. bilen biri yardımcı olursa sevnirim. saygılar.
Reply With Quote
Old 06-06-2017, 01:49
barisson barisson is offline
Yeni Üye

barisson is on a distinguished road
Cool MT4 için zaman dilimi alternatifi

Benim kafama uzun zamandır takılan bir soru var. MT5 te bulunan 8 saat ve 12 saatlik zaman diliminin bir şekilde MT4'e uyarlanmış hali varmıdır? Ustalardan yardım bekliyorum.
Reply With Quote
Old 06-06-2017, 02:57
Kemal Yıldırım's Avatar
Üstat

Quote:
Originally Posted by barisson View Post
Benim kafama uzun zamandır takılan bir soru var. MT5 te bulunan 8 saat ve 12 saatlik zaman diliminin bir şekilde MT4'e uyarlanmış hali varmıdır? Ustalardan yardım bekliyorum.
1Hour-1Day-1Week normal trade için, bunların dışında scalping yapılacaksa 1-5 dakika dışındaki zaman dilimleri vakit kaybından öte bir işe yaramaz.Yarar ben kullanıyorum falan diyecek adamada derim ki çıkar real hesap extreni koy fxblue gibi bir siteye de görelim performansını

Bu istediklerini yapan MT4 için Ealar vardı biraz kurcalarsan interneti bulabilirsin.

Last edited by Kemal Yıldırım; 06-06-2017 at 03:00.
Reply With Quote
Old 09-29-2017, 21:52
odyseey odyseey is offline
Yeni Üye

odyseey is on a distinguished road

Selamlar....
Tecrübeli arkadaşlara bir sorum olacaktı ?
Brokerların sunduğu FIX API hizmeti tam olarak nedir?
Fix Api kullanarak MATRİKS ve İDeal gibi platformlardan işlem yapabilir miyiz?
Reply With Quote
Reply

Tags
forex platform

Currently Active Users Viewing This Thread: 4 (0 members and 4 guests)

Thread Tools

Posting Rules