FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Beginners in the forex
Beginners in the forex Information for those new to Forex will be shared in this title.
Reply

Thread Tools
Old 03-29-2012, 02:41
xticaret xticaret is offline
Banned

xticaret is on a distinguished road
Exclamation .............Ücretsiz Üyelik

Artık Forex ......... hiç ücret ödemeden hemen üye olabilirsiniz. Böyle kaliteli bir kaynağı yaratan ekibi tekrar tebrik ediyorum. Çağdaş girişimcilik örneği sergileyerek, önce dene sonra al yöntemini uygulayan ....... ücretsiz üyelik sistemine geçti.

Peki bu bize ne kazandıracak? Ücretsiz üyelik sistemi ile, riskimiz %0′a iniyor. Hiç riske girmeden, para ödemeden ürünün kalitesini kendi gözlerimizle görebileceğiz.

Ücretsiz Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız

Riskimiz yok, yani cebimizden para çıkmayacak, ama ya kazandırmıyorsa!! Boş yere niye üye olayım diye düşünenler için bir de kazanç ispatı paylaşalım.

Resimde görmüş olduğunuz tablo sadece 2 güne aittir. Toplamda 700 pip ve günlük gelir 258 USD’dır.

Forex Kazançları ile bu gelir tablosuna sahip olabilmek zor değil. Bugün ücretsiz üye olarak, sizde forexle kazananlar arasına katılabilirsiniz.

Facebook sayfası :

Youtube sayfası :

Konuya sadece PM den cevap verilmektedir. Lütfen görüşlerinizi PM den atınız. İYİ GÜNLER BOL KAZANÇLAR.

NOT: BU BİR ........ ORTAKLIĞIDIR.
Reply With Quote
Old 03-30-2012, 15:46
eylulfxx eylulfxx is offline
Yeni Üye

eylulfxx is on a distinguished road

merhaba ben ücretsiz üyelik linkine tıkladım ama açılmadı.o yüzden bana ulaşabileceğim bir adres verebilirmisiniz.
Reply With Quote
Old 03-30-2012, 20:06
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by eylulfxx View Post
merhaba ben ücretsiz üyelik linkine tıkladım ama açılmadı.o yüzden bana ulaşabileceğim bir adres verebilirmisiniz.
Bu tarz reklam çalışması yapan yerlere güvenmeyin daha önce çokça böyle tipler gelip geçti...
Reply With Quote
Old 03-30-2012, 21:25
eylulfxx eylulfxx is offline
Yeni Üye

eylulfxx is on a distinguished road

[QUOTE=Fxtarzan;26726]Bu tarz reklam çalışması yapan yerlere güvenmeyin daha önce çokça böyle tipler gelip geçti...[/QUO

teşekkür ederim
Reply With Quote
Reply

Tags
foreks, forex, forex dersleri, forex kazançları, forexle para kazan

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools

Posting Rules