FOREX FORUM TR (FOREKS BİLGİ PAYLAŞIM MERKEZİ)
  ANA SAYFA     Ekonomik Takvim     Foreks Haberleri    Brokerlar    Yazarlar     Hakkımızda     VIP Giriş     Foreks TV     Mobil Versiyon
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREKS BİLGİ PAYLAŞIM MERKEZİ) > Foreks Odası
Foreks Odası Bu bölümde gün içindeki gelişmeler hakkında görüş alışverişinde bulunacağız.

Seçenekler
Alt 07 Mart 2019, 17:06
acan1 acan1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Üyesi

acan1 is on a distinguished road

Alıntı:
Kemal Yıldırım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
EURUSD bakıyorum 2 gündür çok sıkıştı kitlendi yukarı veya aşağı kısa vadeli destek ve dirençten hangisini kırarsa o yönde 1 gün içinde 100 pip en az bırakacaktır.(1,1330-1,1280)
Üstatlık böyle bir şey olsa gerek Benzer şekilde çok yazınızı okudum ve her defasında nasıl oluyor nokta atış yapıyorsunuz şaşırıyorum kemal bey
Alt 08 Mart 2019, 10:47
Kemal Yıldırım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Alıntı:
acan1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Üstatlık böyle bir şey olsa gerek Benzer şekilde çok yazınızı okudum ve her defasında nasıl oluyor nokta atış yapıyorsunuz şaşırıyorum kemal bey
Olmadan 2 saat önce yazdık umarım faydalalanlar olmuştur.
Alt 11 Mart 2019, 07:40
Site Üyesi

Standart PİYASAYA BAKIŞ-Dolar/TL güne 5,44 seviyesinde başladı, büyüme ve cari denge izlenecek

PİYASAYA BAKIŞ-Dolar/TL güne 5,44 seviyesinde başladı, büyüme ve cari denge izlenecek

- Büyüme ve cari dengenin açıklanacağı haftanın ilk gününe Dolar/TL,
5,44 seviyesinde başladı.
- Foreks anketinde ekonomistlerin 2018 yılının 4.çeyreği için GSYH
medyan tahmini yüzde -2,6 olurken, 2018 yılı için %2,5 büyüme yönünde
oluştu.
- Foreks anketinde ekonomistlerin Ocak ayı Cari İşlemler medyan
tahmini 825 milyon dolar açık oldu.
- TCMB ödemeler dengesi, TÜİK büyüme verilerini saat 10.00'da
açıklayacak.
- Dolar/TL bugün en düşük 5,4276, en yüksek 5,4472 seviyesini gördü.
- TCMB ağırlıklı ortalama fonlama maliyeti yüzde 24,00 oldu.
- Alman Dışişleri Bakanlığı Türkiye için seyahat tavsiyelerini
güncelledi.
- ABD Merkez Bankası (FED) Başkanı Jerome Powell, iyi giden ekonomi
ve düşük enflasyonun, Merkez Bankası'na faiz oranları konusunda “bekle
ve gör” yaklaşımında bulunma imkanı sunduğunu söyledi.
- Fed Başkanı Jerome Powell, ABD Merkez Bankası'nın yavaşlayan
küresel ekonominin ABD'nin yurt içi şartlarına etkisinn izlendiği
ortamda faiz seviyesini değiştirmek için bir "acele hissetmediğini"
ifade etti.
- Çin'in merkez bankası konumundaki Çin Halk Bankası Başkanı Yi
Gang, ticaret müzakerelerinin son turunda ABD ile döviz kuru gibi
meselelerin ele alındığını ve birçok kritik hususta mutabakat
sağlandığını açıkladı.
- Amerika’da yetkililer Reuters haber ajansına Başkan Donald
Trump’ın yeni haftanın ilk gününde Kongre’den Meksika sınırına inşa
edilmesini istediği duvar için 2020 bütçesinde 8,6 milyar dolar daha
isteyeceğini belirtti.
- AB'nin Brexit baş müzakerecisi Michel Barnier, Brüksel'de
yapılan temaslarda Britanya'ya İrlanda backstop maddesinin öngördüğü
gümrük birliğinden tek taraflı olarak çıkma hakkı sunmaya hazır
olduklarını bildirdi.
- Avrupa Parlamentosu Başkanı Antonio Tajani, Britanya'nın Avrupa
Birliği'nden bir anlaşma olmadan ayrılmasının engellemesinin önemli
olduğunu, bu çerçevede bir anlaşma sağlanabilmesi için Brexit'in
ertelenebileceğini söyledi.
- Beyaz Saray ticaret danışmanı Clete Williams, Trum yönetiminden
yetkililerin yüz yüze ticaret müzakereleri için Çin'e gönderilmeleri
yönünde herhangi bir plan bulunmadığını söyledi.
- ABD, yaz saati uygulaması başladı.
- ABD'de perakende satışlar (15.30), işletme stokları (17.00)
verileri izlenecek.
Alt 12 Mart 2019, 11:46
Site Üyesi

Standart Juncker: May ile üzerinde anlaştığımız Brexit paketi son şans

Juncker: May ile üzerinde anlaştığımız Brexit paketi son şans

AB Komisyonu Başkanı Jean Claude Juncker, Britanya Başbakanı Theresa
May ile güncellenmiş bir Brexit anlaşması üzerinde görüşbirliğine
vardıklarını, yapılan güncellemenin anlaşmayı Britarnyalı parlamenterler
için daha hoş, makul hale getirdiğini bildirdi. Ancak Juncker, Britanyalı
parlamenterler bunun Brexit anlaşmasını onaylamaları için son şans
olduğu, üçüncü bir şans verilmeyeceği konusunda da uyardı.
Strazburg'da gerçekleştirilen görüşmenin ardından Başbakan May ile
ortak bir basın toplantısı düzenleyen Juncker, Britanya'da Avam
Kamarası'nın bugün yapacağı oylama öncesinde Brexit anlaşmasında
anlamlı netleştirmeler yaptıklarını ve hukuki garantiler ortaya
koyduklarını belirtti.
Juncker, "Eğer Avam Kamarası'nda yapılacak oylama başarısız olur
ise üçüncü bir şans olmayacak. daha fazla anlamlandırma olmayacak,
daha fazla güvence verilmeyecek" diye konuştu.
Artık seçimin Britanya Parlamentosu'na kaldığını belirten
Juncker, anlaşmayı kabul etmek veya Brexit'in asla olmaması riskini
almanın parlamentonun vereceği bir karar olacağını vurguladı.
Juncker, "Bizim vardığımız uzlaşma, Britanya'nın Geri Çekilme
Anlaşması'na ve bacstop maddesine anlamlı netleştirmeler ve hukuki
garantiler sağlıyor. Yapılacak seçim açık. Ya bu anlaşma olacak ya da
Brexit hiç olmayabilecek. Hadi Britanya'nın AB'den geri çekilmesini
düzenli şekilde sona erdirelim. Bunu tarihe borçluyuz" ifadelerini
kullandı.
Alt 12 Mart 2019, 12:39
admin admin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Webmaster

admin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond repute

Alıntı:
Forumdaki eski üyeler önceden vip olmuş tanıdığımız dostlar başta olmak üzere herkesin kazanabilmesi için bir süredir uğraşıyorum ve sağlam bir trader ekibi kurdum.Benim kendi işlemlerimde dahil hepsi için özel tercih seçeneğiyle kopyalanması için gerekli teknik çalışmayı adminimiz sürdürüyor.Çok yakında inşallah katılacak herkes bu işten para kazanmanın tadını yaşamış olacak.

Eskiden tanıdığım forum üyeleri konuyla ilgili bana ulaşabilirler.
Üstadım Mini Hesap Grup1 için Fxblue'a kayıt açtım FFTR Copy Trade işlem sonuçları linklerden yüklendikçe takip edilebilir.

Detaylar için Tıklayın!

Alt 12 Mart 2019, 21:09
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Alıntı:
admin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Üstadım Mini Hesap Grup1 için Fxblue'a kayıt açtım FFTR Copy Trade işlem sonuçları linklerden yüklendikçe takip edilebilir.

Detaylar için Tıklayın!

Eline sağlık
Alt 13 Mart 2019, 11:41
Site Üyesi

Alıntı:
admin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Detaylar için Tıklayın!

Kaydımı yaptım keyifle izliyorum.Emeği geçenlere teşekkürler.
Alt 13 Mart 2019, 11:41
Site Üyesi

Standart ECB/Praet: Negatif faizler hala güçlü bir araç

Avrupa Merkez Bankası baş ekonomisti Peter Praet, Banka'nın negatif
faiz politikasını savundu. Negatif faiz politikasının olumlu etkileri
olumsuz etkilerinden daha fazla olan güçlü bir araç olduğunu vurguladı.
"Negatif faiz oranları fiyat istikrarı hedefimize ulaşmamızda güçlü
bir araç olmaya devam ediyor" diye konuşan Praet, "Negatif faizin
şirketler ve hanehalkları için finansman şartları üzerinde pozitif
etkileri, olumsuz yan etkilerinden daha fazla" dedi.
Praet, ECB'nin enflasyon hedefine ulaşma yolunda ilerlediğini ancak,
bu hedefe ulaşmak için hala para politikasının desteğine ihtiyaç olduğunu
da vurguladı.
ECB'nin aldığı son politika kararları ile parasal teşviklerin cari
seviyesini "devam ettirmeye" çalıştığını ifade eden Praet, politikanın
yönünde bir değişiklik olmadığını belirtti.
Praet, "Alınan son politika kararları ekonomik görünümdeki düşüşe
bir yanıttı" dedi.
Alt 14 Mart 2019, 08:05
Üstat

Bu copytrade olayı için piyasada ünlü yabancı pekçok copytrade yapan siteyi gerçek hesaplarla test ettim ve malesef sonuçlar rezillik ve şerefsizlikten başka bir şey değil.En meşhurları vardır dürüstlük abidesi olarak kendini satan ve yan bir siteyle sinyal kopyalatan ve ne yazıkki bu şerefsizlerin insanlara gösterdikleri perfermans sonuçları tamamen manuplatif.DD %1-2 verdiği adamın en büyük zararları yazdığı işlemlerinde detaylı inceleyince hiç oluşmamış fiyatlardan normalde büyük lot açıp 50-100 pip patladığı yerlerde o işlemleri +1 pip kar veya 0 pip başa baş olarak göstermişler.Tabi böyle oluncada adamların traderları hiç zarar etmiyor hep kazanıyorlarBu tarz copyacılardan şiddetle uzak durun hem umutlarınız hem paranız gider.Dünyaca ünlü bir diğer social trading sitemizinde sonuçları herkesin malumudur her yıl ön plana birilerini sürerler ve bu adamlar martingale ile 6 ay toplar sonra bir trendde 30-40 bin pip içeri göçüp patlarlar ve sonrada ne hikmetse listeden hiç yokmuş gibi silinirler.

Tanıdık bildik birşey olmadıkça aman diyorum bulaşmayın hele bu meşhur orospu çocuklarının göz boyayıcı işlerinden şiddetle kaçın.
dürüst hiçmi yok derseniz evet var ama bir elin parmaklarını geçmiyor malesef ve onlardanda bir ayda köşe olacak sinyaller beklemeyin.Bu işin hakkı neyse o kadar toplayabiliyorlar.Özellikle çok övülen bir sitenin acaba bizim copy trade için ordan tavsiyelik birşeyler çıkar mı diye testini yaptığım sırada yukarıda yazdıklarımı görünce zaten olmayan güvenimin haklı olarak tamamen sıfıra inişi ve böyle yalancı pislik insanların milletin elindeki 50-100 doları kapabilmek için hem umutları hemde hesaplarını sömürmeleri beni delirtiyor.Herif copy trade için 50 dolar aidat çalmak uğruna millete yalan manuplatif sonuç verdiriyor üstüne birde insanlar deposit yatırıp güvenip parayı koyuyor ordanda ayrı zarar ediyor.Allah belalarını versin demekten başka birşey gelmiyor elden çünkü o kadar süslü allı pullu cafcaflı reklamları var ki işi bilen insanlar bile acaba mı diye bir düşünüyor.Banada sürekli bu siteleri soran kardeşlerime kapak olsun resimde de size o malum şerefsizlerden birinde oluşan gerçek hesap testinden bir sonuç anını paylaşıyorum.

Alt 15 Mart 2019, 10:31
Site Üyesi

Alıntı:
Bu copytrade olayı için piyasada ünlü yabancı pekçok copytrade yapan siteyi gerçek hesaplarla test ettim ve malesef sonuçlar rezillik ve şerefsizlikten başka bir şey değil.En meşhurları vardır dürüstlük abidesi olarak kendini satan ve yan bir siteyle sinyal kopyalatan ve ne yazıkki bu şerefsizlerin insanlara gösterdikleri perfermans sonuçları tamamen manuplatif.DD %1-2 verdiği adamın en büyük zararları yazdığı işlemlerinde detaylı inceleyince hiç oluşmamış fiyatlardan normalde büyük lot açıp 50-100 pip patladığı yerlerde o işlemleri +1 pip kar veya 0 pip başa baş olarak göstermişler.Tabi böyle oluncada adamların traderları hiç zarar etmiyor hep kazanıyorlarBu tarz copyacılardan şiddetle uzak durun hem umutlarınız hem paranız gider.Dünyaca ünlü bir diğer social trading sitemizinde sonuçları herkesin malumudur her yıl ön plana birilerini sürerler ve bu adamlar martingale ile 6 ay toplar sonra bir trendde 30-40 bin pip içeri göçüp patlarlar ve sonrada ne hikmetse listeden hiç yokmuş gibi silinirler.

Tanıdık bildik birşey olmadıkça aman diyorum bulaşmayın hele bu meşhur orospu çocuklarının göz boyayıcı işlerinden şiddetle kaçın.
dürüst hiçmi yok derseniz evet var ama bir elin parmaklarını geçmiyor malesef ve onlardanda bir ayda köşe olacak sinyaller beklemeyin.Bu işin hakkı neyse o kadar toplayabiliyorlar.Özellikle çok övülen bir sitenin acaba bizim copy trade için ordan tavsiyelik birşeyler çıkar mı diye testini yaptığım sırada yukarıda yazdıklarımı görünce zaten olmayan güvenimin haklı olarak tamamen sıfıra inişi ve böyle yalancı pislik insanların milletin elindeki 50-100 doları kapabilmek için hem umutları hemde hesaplarını sömürmeleri beni delirtiyor.Herif copy trade için 50 dolar aidat çalmak uğruna millete yalan manuplatif sonuç verdiriyor üstüne birde insanlar deposit yatırıp güvenip parayı koyuyor ordanda ayrı zarar ediyor.Allah belalarını versin demekten başka birşey gelmiyor elden çünkü o kadar süslü allı pullu cafcaflı reklamları var ki işi bilen insanlar bile acaba mı diye bir düşünüyor.Banada sürekli bu siteleri soran kardeşlerime kapak olsun resimde de size o malum şerefsizlerden birinde oluşan gerçek hesap testinden bir sonuç anını paylaşıyorum.

Benim kullandığım bir tane sosyal trading sitesi var kemal bey ve %100 doğru sonuçlar veriyorlar.Reklam olmaması için yazmıyorum size özelden linkini atıyorum orası hakkında fikirlerinizi merak ediyorum.

Konuyu Toplam 185 Üye okuyor. (5 Kayıtlı üye ve 180 Misafir)
check038, hasanfx, metallurgist, deadline06, yguner
Seçenekler