FOREKS FORUM TR (UCRETSIZ FOREKS BILGI PAYLASIM MERKEZI) Kazancın Adresi Forex Earnly
     ANA SAYFA       Ekonomik Takvim       Foreks Haberleri        Brokerlar     Yazarlar       Hakkımızda      VIP Giriş      Foreks TV
Go Back   FOREKS FORUM TR (UCRETSIZ FOREKS BILGI PAYLASIM MERKEZI) > Foreks'e Yeni Başlayanlar için
Foreks'e Yeni Başlayanlar için Yeni başlayanlar için platform kullanımları hakkında bilgiler ve önemli püf noktalar.

Seçenekler
Alt 11 June 2018, 19:46
elliott elliott isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Üyesi

elliott is on a distinguished road
Lightbulb Çıkışlar (Breakout) örneği

Merhaba yeni USDTRY, Dolar Grafik te düşüş kanalından çıkışı göstermek istiyorum.
Alt 30 June 2018, 17:38
seaugeo seaugeo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

seaugeo is on a distinguished road

Merhaba arkadaslar ben bir soru sormak istiyorum. Daha once trde islem yapiyordum ve usd/euro gibi araclar ben kapatmadan ve eksiye düsmeden kapanmiyordu. sonra yurtdisi bir sirketle denedim XXXXX bana pozisyolarimin 90 günde otomatik kapanacagini soyledi.
Simdi sorum su brn yeni bir firma ararken pozisyon kapatmada bir sinir varmi yokmu firma sayfasinin neresine bakarak anlayabilirim? tesekkürler
Alt 30 June 2018, 21:54
Kemal Yıldırım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Alıntı:
seaugeo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba arkadaslar ben bir soru sormak istiyorum. Daha once trde islem yapiyordum ve usd/euro gibi araclar ben kapatmadan ve eksiye düsmeden kapanmiyordu. sonra yurtdisi bir sirketle denedim XXXXX bana pozisyolarimin 90 günde otomatik kapanacagini soyledi.
Simdi sorum su brn yeni bir firma ararken pozisyon kapatmada bir sinir varmi yokmu firma sayfasinin neresine bakarak anlayabilirim? tesekkürler
Öyle saçmalık olmaz belliki o firma tokatçı bir sahtekar market maker ve senin cebindeki paranında biran önce bitmesi için acelesi olacak kadarda aç
Alt 01 July 2018, 00:38
Yeni Üye

Alıntı:
Kemal Yıldırım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Öyle saçmalık olmaz belliki o firma tokatçı bir sahtekar market maker ve senin cebindeki paranında biran önce bitmesi için acelesi olacak kadarda aç
yani bir kisitlama olmamasi lazim diyorsun. bende simdi buradan baktim bazi arkadaslar yabanci olarak xxxxx yazmislar orada online sordum bir sinir yok dediler. zaten xxxxxxxx inanilmaz bir firma hesap actiktan sonra gunde 10 kere arayi al sat al sat ne oldugu farketmez al sat diye baksi kuruyor adam kaba sekilde illahi alip satacaksin bak 3 ay süre maximum forecxin amaci bu bizi dinleyin diye diye bitirdi beni. sanirim o adam atildi sonra baska bir bayan geldi terkar iletisime gectiler o bayanada sordum pozusyonum nekadar acik kalabilir bu nerede yaziyor diye oda ben sana söyleyim 90 gün dedi. bundan bdolayi baska bir sirket ariyorum.
Alt 01 July 2018, 01:47
Kemal Yıldırım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Alıntı:
yani bir kisitlama olmamasi lazim diyorsun. bende simdi buradan baktim bazi arkadaslar yabanci olarak xxxxx yazmislar orada online sordum bir sinir yok dediler. zaten xxxxxxxx inanilmaz bir firma hesap actiktan sonra gunde 10 kere arayi al sat al sat ne oldugu farketmez al sat diye baksi kuruyor adam kaba sekilde illahi alip satacaksin bak 3 ay süre maximum forecxin amaci bu bizi dinleyin diye diye bitirdi beni. sanirim o adam atildi sonra baska bir bayan geldi terkar iletisime gectiler o bayanada sordum pozusyonum nekadar acik kalabilir bu nerede yaziyor diye oda ben sana söyleyim 90 gün dedi. bundan bdolayi baska bir sirket ariyorum.
Olumlu olarak adını geçirdiğin editlenmiş firmada fiyat manuplasyonuyla meşhurdur canlı desteklerine bağlandığında da seninle dalga geçen soytarı müşteri temsilcileri görürsün ve sadece ingilizce iletişim kurabilirsin.
Alt 02 July 2018, 16:46
Yeni Üye

Alıntı:
Kemal Yıldırım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Olumlu olarak adını geçirdiğin editlenmiş firmada fiyat manuplasyonuyla meşhurdur canlı desteklerine bağlandığında da seninle dalga geçen soytarı müşteri temsilcileri görürsün ve sadece ingilizce iletişim kurabilirsin.
cevap icin saol. olumlu oldugum bir firma yok zaten sorunda bu sadece netten okurken 3-5 kere o firmanin ismine denk geldim ve sorun yasamadiklari yaziyordu. tabi türkce hizmet olmamasi cok kötü. ben ne yapacagim benim kötü deneyimim oldugu firma tr destekli fakat soyguncu gibiler amaclari komisyon. trden firma olmaz 10 kaldirac beni kurtarmiyor. yabanci tr destek tercih sebebi :P güzel bir yer yokmu 20bin dolari güvenerek yatirip cekebilecegim
Alt 02 July 2018, 18:12
Kartalfx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kartalfx Kartalfx isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Trader

Kartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond repute

Alıntı:
cevap icin saol. olumlu oldugum bir firma yok zaten sorunda bu sadece netten okurken 3-5 kere o firmanin ismine denk geldim ve sorun yasamadiklari yaziyordu. tabi türkce hizmet olmamasi cok kötü. ben ne yapacagim benim kötü deneyimim oldugu firma tr destekli fakat soyguncu gibiler amaclari komisyon. trden firma olmaz 10 kaldirac beni kurtarmiyor. yabanci tr destek tercih sebebi :P güzel bir yer yokmu 20bin dolari güvenerek yatirip cekebilecegim
Yasaklar sebebiyle firma konusunda kimsenin açıktan bir şey yazabileceğini sanmıyorum.Proton Capital Markets gerçek stp hizmetinden ötürü tercih ettiğim bir firma.Yazdığınız bütçe için üst gruplardan oldukça makul spreadlerde hesap açabilirsiniz.

www.protoncapitalmarkets.com/PAMM
PammT1030S
PammT1030A
Alt 07 August 2018, 19:23
ForexCo ForexCo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

ForexCo is on a distinguished road
Standart Gerçek hesap açılışındaki döviz cinsi

Arkadaşlar selamlar,

Bir Forex şirketinde deneme hesabını takiben gerçek hesap açmak üzereyim. Karar vermekte zorlandığım nokta, hesabımı USD olarakmı yoksa TRY olarak mı açmam gerektiği. Müşteri temsilcisine göre bir fark yok. Düz mantıkla yaklaşıldığında, USD'nin arttığı bugünlerde USD olarak açmak daha mantıklı gözüküyor. En azından dövizimde olduğu yerde değer kazanır.

Ancak bu işin bir püf noktası veya "hayır, TL üzerinden açmanız şu şu sebeplerden dolayı daha iyidir" şeklinde bir yorumunuz olurmuydu? Yoksa USD veya TRY, her ikiside aynı kapıyamı çıkıyor?
Alt 07 August 2018, 22:25
Kartalfx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kartalfx Kartalfx isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Trader

Kartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond repute

Şuan USD olması iyi

www.protoncapitalmarkets.com/PAMM
PammT1030S
PammT1030A

Etiketler
forex, forex bilgi, forex eğitim

Konuyu Toplam 7 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 7 Misafir)

Seçenekler