FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Brokers Intermediary Institutions
Forex Brokers Intermediary Institutions In this topic, there will be information sharing and evaluations about forex brokers.
Reply

Thread Tools
Old 12-20-2019, 15:31
transformer transformer is offline
Site Üyesi

transformer is on a distinguished road
Default ÖZÜR

Quote:
Originally Posted by Kemal Yıldırım View Post
Şuan için para kazanıp çekilebilen STP çalışan yüksek kaldıraç alınabilen tek yabancı durumundalar.Forum için üyelere özel birşey alamadık çünkü hiç görüşülmedi bu konuda.Eğer işlem hacmin yüksekse zaten indirim veriyorlar sana olan teklifleri bundan dolayıdır.Alakası olmayan şeylerde forumun adını kullanmayalım arkadaşlar.

Üstadım öncelikle çok özür dilerim. Ben yorumlara istinaden bir çalışma yapmıştım. Arkadaşlarla birlik olalım maksadıyla. Siz öyle diyorsanız söz bitmiştir.
Mevcut durum itibariyle ben meseleyi çok yanlış anlamışım. Bu bir bilgisayar oyunuydu ben gerçek bir şey sanmışım. Efendim herkesten çok özür diliyorum.
Yokmuş hükmünde farzedin.
Reply With Quote
Old 02-11-2020, 16:25
dgscn dgscn is offline
Yeni Üye

dgscn is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by FxFeliX View Post
Selam arkadaşlar,

Yurt dışı ben 3 firma ile çalışıyorum. Yüksek kaldıraçlı işlemler benim tarzım

Buraya onların reklamını yapmayacağım.

Sadece şunu belirteyim siteye diyelim ki üyelik açtınız. Minimum ne ise giriş yaptınız yada size sadece giriş için para yatırmadan oto bonus verdi değil mi?

Aman ne hoş, hemen gaza gelip para yatırmayın arkadaşlar. 1 işlem yapın ve akabinde para çekmeyi deneyin.

Paranızı çekemiyorsanız kısmını geçtim, para çekilme ekranı bile hata verebilir. Arkanıza bakmadan kaçın.

Diyelim sorun yok. Ödemeniz gerçekleşti. Yine gaza gelmeyin. Sizin için önemli olmayan bir miktarı minimum seviyede yatırın ve paranızı 3 e katladığınızda toplu çekim yapın.

Sorun yok mu, o zaman doğru yerdesiniz. Devam.

Saygılarımla,
bana bu 3 kurumu özel mesaj olarak atabilir misiniz ? piyasada o kadar çok fx firması var ki 3 şık arasında değerlendirme yapmam daha kolay olur.
Reply With Quote
Old 02-11-2020, 19:27
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by dgscn View Post
bana bu 3 kurumu özel mesaj olarak atabilir misiniz ? piyasada o kadar çok fx firması var ki 3 şık arasında değerlendirme yapmam daha kolay olur.
Bu forumu takip edenlerin broker konusunda kazıklanacağını yada arayışta olacağını sanmıyorum
Reply With Quote
Old 02-24-2020, 16:44
forex_murderer forex_murderer is offline
Yeni Üye

forex_murderer is on a distinguished road

Quote:
Bu forumu takip edenlerin broker konusunda kazıklanacağını yada arayışta olacağını sanmıyorum
selamlar dgscn benim hesabım eski üyeliğimi ancak bulabildim sorunuza cevap olarak merak ettim açıkçası bu 3 kurumu ondan dolayı istemiştim fx'i bırakmıştım yaklaşık 2-3 yıl oldu benim justforexte hesabım mevcut ancak 2.kurum olarak protonda da açacağım
Reply With Quote
Old 02-24-2020, 17:00
Kemal Yıldırım's Avatar
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by forex_murderer View Post
selamlar dgscn benim hesabım eski üyeliğimi ancak bulabildim sorunuza cevap olarak merak ettim açıkçası bu 3 kurumu ondan dolayı istemiştim fx'i bırakmıştım yaklaşık 2-3 yıl oldu benim justforexte hesabım mevcut ancak 2.kurum olarak protonda da açacağım
justforexe broker demek bile ayıp olur endonezya menşey palavrasyon ötesi bir deposit avcısı.Nerden buluyorsunuz bunları aklım almıyor.
Reply With Quote
Old 02-25-2020, 00:34
forex_murderer forex_murderer is offline
Yeni Üye

forex_murderer is on a distinguished road

Quote:
justforexe broker demek bile ayıp olur endonezya menşey palavrasyon ötesi bir deposit avcısı.Nerden buluyorsunuz bunları aklım almıyor.
cidden ben de nereden buldum bilmiyorum ama kaldıraçın büyüklüğü beni etkilemişti zamanında scalp yapıyordum o zaman bu kadar yüksek vermiyordu ama yine de iyiydi şimdi de protondan bir hesap açacağım konuştum teminat miktarında sorun yok dediler istediğim miktarda açabiliyormuşum bakalım hakkımızda hayırlısı bitcoine bulaştık kârı aldık ama yorucu en temizi reel piyasa ((sanırım protona da lafınız yoktu sizin işlem yapıp beğendiğiniz bir kurum idi))
Reply With Quote
Old 02-25-2020, 19:33
Kemal Yıldırım's Avatar
Üstat

Quote:
Originally Posted by forex_murderer View Post
cidden ben de nereden buldum bilmiyorum ama kaldıraçın büyüklüğü beni etkilemişti zamanında scalp yapıyordum o zaman bu kadar yüksek vermiyordu ama yine de iyiydi şimdi de protondan bir hesap açacağım konuştum teminat miktarında sorun yok dediler istediğim miktarda açabiliyormuşum bakalım hakkımızda hayırlısı bitcoine bulaştık kârı aldık ama yorucu en temizi reel piyasa ((sanırım protona da lafınız yoktu sizin işlem yapıp beğendiğiniz bir kurum idi))
Evet 3 yıldır daha üzmedi.
Reply With Quote
Old 03-12-2020, 16:07
Gül Karahan Gül Karahan is offline
Yeni Üye

Gül Karahan is on a distinguished road

Selamlar! ......... hariç hangi kripto üzerinde çalışabilirim? Bunun hakkında bir bilgi bulmak istedim fakat reklamdan başka hiçbir şey bulamadım. Bunun hakkında bir bilginiz varsa lutfen yardım edin
Reply With Quote
Old 03-12-2020, 16:32
Kartalfx's Avatar
Kartalfx Kartalfx is offline
Trader

Kartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Gül Karahan View Post
Selamlar! ......... hariç hangi kripto üzerinde çalışabilirim? Bunun hakkında bir bilgi bulmak istedim fakat reklamdan başka hiçbir şey bulamadım. Bunun hakkında bir bilginiz varsa lutfen yardım edin
Protoncapitalmarkets kriptolar hepsi var fonlama ve çekim dahil ve son derece hızlı sorunsuz.
Old 03-16-2020, 22:01
Gül Karahan Gül Karahan is offline
Yeni Üye

Gül Karahan is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Kartalfx View Post
Protoncapitalmarkets kriptolar hepsi var fonlama ve çekim dahil ve son derece hızlı sorunsuz.
peki para girişi çıkışı nasıl yapılıyor? güvenilirmi?
Reply With Quote
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 17 (0 members and 17 guests)

Thread Tools

Posting Rules