FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Brokers Intermediary Institutions
Forex Brokers Intermediary Institutions In this topic, there will be information sharing and evaluations about forex brokers.
Reply

Thread Tools
Old 01-19-2012, 16:06
chess's Avatar
chess chess is offline
Üstat

chess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of light

Quote:
Originally Posted by borsaci View Post
hocam bu firma polonya kökenli bildigim kadari ile, yorumları şu forumda görecegin gibi bir çok kişi scam demiş ve paranı kaybetmeni beklerler şeklinde yorumlar yazmış. Dikkatli olmak lazım.

http://www.forexpeacearmy.com/public/review/www.xtb.com
Bugün demo yarışması düzenleyeceklerini ve mercedes slk vereceklerini gördüm internet reklamında.

Açıp sordum ciddi misiniz diye.
Avrupa ülkelerinde porsche vermişler. Burada da aynısı derken bir sebeple mercedese düşmüşler.
Para kazanmadığınız bir yarışmada nereden buluyorsunuz dedim.
Reklam bütçesinin dahilinde diyerek tv reklamlarını örnek gösterdi.
Ben de etik bir şekilde kazanmanızı dedim kapattık.

(xtbnin her türlü ürün için bir opsiyon platformu var, ilgimi o çekiyor.)

Bilgi olarak aktardım.
Bir yorumum yok.
Reply With Quote
Old 01-19-2012, 16:16
chess's Avatar
chess chess is offline
Üstat

chess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of light

Şöyle bir yazıya rastladım.
Dağıttıkları porscheleri danışıklı döğüş usulü birilerine veriyorlar diye.

.....They lure in suckers by providing free seminars of little practical value and they also organize contests that are won by people shilling for them......

Bu bir iddia. Ülkemizde kazanacak olana bir bakalım hele.
Tersi de düzü de ispat edilemez bu iddianın.
Reply With Quote
Old 01-19-2012, 17:14
asmpnr asmpnr is offline
Site Üyesi

asmpnr is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by chess View Post
Şöyle bir yazıya rastladım.
Dağıttıkları porscheleri danışıklı döğüş usulü birilerine veriyorlar diye.

.....They lure in suckers by providing free seminars of little practical value and they also organize contests that are won by people shilling for them......

Bu bir iddia. Ülkemizde kazanacak olana bir bakalım hele.
Tersi de düzü de ispat edilemez bu iddianın.
Talip oldum sonucu açıklarım
Reply With Quote
Old 01-19-2012, 22:20
kaisersoze's Avatar
kaisersoze kaisersoze is offline
Site Üyesi

kaisersoze is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by asmpnr View Post
Talip oldum sonucu açıklarım
Aynen dostum bende talip oldum.. Şu her hafta 10 ipad günlük kazanana telefon muhabbeti de hoşuma gitti..

ipad platformlarını deniyorum yarışma başlayıncaya kadar.. güzelmiş beğendim.. çalışırmısınız diye sorarsanız biraz daha beklenmeli derim. Chess üstadın da dediği gibi parklı platformları ve opsiyon seçenekleri var..

Bilgi paylaşıldıkça değer kazanır.

H.G.
Reply With Quote
Old 01-22-2012, 16:59
CaKiNG CaKiNG is offline
Site Üyesi

CaKiNG has a spectacular aura aboutCaKiNG has a spectacular aura aboutCaKiNG has a spectacular aura about

imkb hisselerini al sat yapacağımız bir şirket varmı bildiğiniz ....vob hiç denemedim..komisyonlar yüksek deniliyor ..forex mantığı ile yani kaldırac ile imkb de hisse alıp satmak istiyorum ..Yoksa hiç bulasmasakmı acaba
Reply With Quote
Old 01-22-2012, 17:27
kaisersoze's Avatar
kaisersoze kaisersoze is offline
Site Üyesi

kaisersoze is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by CaKiNG View Post
imkb hisselerini al sat yapacağımız bir şirket varmı bildiğiniz ....vob hiç denemedim..komisyonlar yüksek deniliyor ..forex mantığı ile yani kaldırac ile imkb de hisse alıp satmak istiyorum ..Yoksa hiç bulasmasakmı acaba
Dostum ben çalıştığım bankanın yatırım şirketini kullanıyorum. Gayet makul, sormak istersen özelden cevaplayabilirim. Ama bu diğer bankalar içinde makul, yani hesabının bulunduğu banka iştiraki bir yatırım şirketi ile çalışmanı tavsiye ederim.

Bilgi paylaşıldıkça değer kazanır.

H.G.
Reply With Quote
Old 02-02-2012, 20:58
mustimoy mustimoy is offline
Banned

mustimoy is on a distinguished road

Quote:
caking sanırım kaldıraçlı piyasada imkb hissesi almak istiyorsun şöyle söyliyim ben ...............................................

Last edited by Kemal Yıldırım; 02-03-2012 at 02:48.
Reply With Quote
Old 02-05-2012, 16:44
warworn warworn is offline
Banned

warworn is a glorious beacon of lightwarworn is a glorious beacon of lightwarworn is a glorious beacon of lightwarworn is a glorious beacon of lightwarworn is a glorious beacon of lightwarworn is a glorious beacon of light

Quote:
tacirler de gün içi sermayenizin 3-4 kat alım imkanı var.

2 seans sonu kapamaz iseniz ertesi gün ya parayı yatırıyorsunuz yada o paranın 1 gunluk faizini alıyorlar.

başka aracı kurumlarda olabilir benim bildigim tacirler var.
Reply With Quote
Old 02-05-2012, 22:36
braveheart's Avatar
braveheart braveheart is offline
Site Üyesi

braveheart is on a distinguished road

Quote:
Hiç deneme bence hocam, kaldıraç'la işlem yapıp borsa'da hep'ten batma derim, illa Borsa'da işlem dersen kaldıraçsız işlem yap, hatta bir süre de bekle bence, Borsa çoşmuş vaziyette, bu bahar sürmez uzun,
Old 02-06-2012, 02:00
CaKiNG CaKiNG is offline
Site Üyesi

CaKiNG has a spectacular aura aboutCaKiNG has a spectacular aura aboutCaKiNG has a spectacular aura about

İs c alacaktım ,Ocak 10 gibi ..hemde yüklü miktarda ,tırstim parayı aylık yatırdım ..İsC yüzde 12 arttı o tarihden beri benim para ise yüzde 1 bile getirmiyor ..kaldiracli bulsaydım bı şirket toplayacaktım hisselerden ..kısmet değilmiş
Reply With Quote
Reply

Tags
forex, forex broker

Currently Active Users Viewing This Thread: 8 (0 members and 8 guests)

Posting Rules