FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Analysis (Fundamental and Technical Analysis)
Forex Analysis (Fundamental and Technical Analysis) We will share technical analysis studies about pairs in this topic.
Reply

Thread Tools
Old 11-01-2011, 12:19
odimah odimah is offline
Site Üyesi

odimah is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Ozkan View Post
Yüksek ihtimal işleminiz stop görmüştür dediğim gibi riskli bir işlem yükselişleri satış olarak değerlendirmek riski azaltır.
aynen öle oldu bundan sonra daha dikkatli poz aliim : )
Reply With Quote
Old 11-01-2011, 12:21
Ozkan Ozkan is offline
Site Üyesi

Ozkan is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by odimah View Post
aynen öle oldu bundan sonra daha dikkatli poz aliim : )
Ben şu anda long poz aldım en son planım aşağıda yazdım çok oynak bir piyasa ben 13920 altına geleceğini hesaplayamamıştım dün.

Bildiğim tek şey hiçbir şey bilmediğimdir. SOKRATES
Reply With Quote
Old 11-01-2011, 14:21
Ozkan Ozkan is offline
Site Üyesi

Quote:
Şimdiden yazıyorum 13650 Euro için Long giriş seviyesi........24,10,2011 saat 13:57
Zaten 8 gün önce yazmışım parite de 13650 seviyesini daha ne yapalım bundan ötesi cinci hocalığa gider... Şimdi 13650 güçlü elin piyasaya girdiği seviye bunun altında 13150 seviyesi var yani buranın kırılması durumunda artık iş bitmiştir daha sonraki alım yerimiz 13150 olur ama ben ihtimal dahilinde görmüyorum buradan toparlayacaktır.

Last edited by Ozkan; 11-01-2011 at 14:42.
Reply With Quote
Old 11-01-2011, 16:12
Ozkan Ozkan is offline
Site Üyesi

Quote:
Parite de pazar gecesi 14250 altı short beklentide olduğumu söyledim fakat bu kadar sert bir hareket beklemiyordum pazartesi günün ayın sonu günü olması ve geçen hafta da parite de pozitif beklentiler ile yukarı taşınmasından dolayı kar satışları ile birlikte maksimum 13920 seviyesini belirlemiştim şimdi geldiğimiz nokta da fiyatlar en son baktığım da 13780 seviyesindeydi bir panik havası piyasalar da oluşturulduğu belli amerikan devlet kağıtlarına baktığım zaman dün 100 yıllı aşan bir süredir yapamadığı şeyi yaptı ve borsalar dan daha fazla gelir getirdi şimdi en son sanırım bir savaş sırasında bu olmuş yani ortada çok aşırı derece de abartılan bir panik havası oluşturuldu şimdi ayın ilk günü ve tekrar pozisyonlar açılacak panik havasının da kısa süre etkisini dün gördük bugün ucuza mal toplayabileceğimi düşünüyorum ayrıca genelde tüccarların artık ayı piyasasına ikna olması da güçlü elin düğmeye basma ihtimalini güçlendirir ayrıca COT Raporuna baktım ve büyük tüccarların pozisyonların da azalma yok yani benim long poz açmak için bir kaç sebebim var uzun da yazmışım artık okurmusunuz bilmem

Şimdi 13650 zaten ANA Destek seviyem yani burada paritenin belki de buralara kadar gerileyeceğini düşünerek alacağımız pozları temkinli ve küçük küçük alacağız örneğin 0,10 K maksimum poz açabiliyorsam 0,01,0,01.... şeklinde ufak ufak long poz gireceğim uzun vade de parite yeni tepe yaparsa şaşırmam artık.
Ben poz kapatmadım bilginize arkadaşlar şu zamana kadar 137 başta olmak üzere 5 yerden 0,05 poz açık buralardan yükseliş gelebilir ben hala tutuyorum pozları zaten miktar küçük olduğu için dayanma gücü artıyor.fiyatlar şu anda 13620.

Last edited by Ozkan; 11-01-2011 at 16:15.
Reply With Quote
Old 11-09-2011, 11:37
Ozkan Ozkan is offline
Site Üyesi

Quote:
Şimdiden yazıyorum 13650 Euro için Long giriş seviyesi........24,10,2011 saat 13:57
Yukarıda gördüğünüz gibi long poz için giriş seviyemi yazmıştım takır takır çalıştı

şimdi short poz için yazıyorum (09,11,2011 saat-10:35 ) 14025 Kısa poz yeri.

attım tuttu sistemi buyurun faydalanın kendi icadım.Verdiğim seviye TP Olarak da kullanılabilir longlar için.

Edit:görüğünüz gibi işlem iptal oldu baya bir hesap hatası yapmışız

Last edited by Ozkan; 11-10-2011 at 13:12.
Reply With Quote
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools

Posting Rules