FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Brokers Intermediary Institutions
Forex Brokers Intermediary Institutions In this topic, there will be information sharing and evaluations about forex brokers.
Reply

Thread Tools
Old 04-26-2018, 12:04
recepcem1984 recepcem1984 is offline
Site Üyesi

recepcem1984 is on a distinguished road

en paradan protona 24.04 tarihinde transfer talimatı verdim en para aynı gün aracı bankaya aktardığına dair mesaj gönderdi ancak 2 gün geçmesine rağmen aktarım hala gerçekleşmedi. Bu kadar sürmesi normal mi
Reply With Quote
Old 04-26-2018, 14:11
Kartalfx's Avatar
Kartalfx Kartalfx is offline
Trader

Kartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by recepcem1984 View Post
en paradan protona 24.04 tarihinde transfer talimatı verdim en para aynı gün aracı bankaya aktardığına dair mesaj gönderdi ancak 2 gün geçmesine rağmen aktarım hala gerçekleşmedi. Bu kadar sürmesi normal mi
Enpara euro yollayıp çekişler aynı gün geçiyor.Benimkilerde 10 kerede 1 sefer 2 gün falan sürdüğü olmuştur.
Old 04-26-2018, 14:32
Site Üyesi

Quote:
Originally Posted by Kartalfx View Post
Enpara euro yollayıp çekişler aynı gün geçiyor.Benimkilerde 10 kerede 1 sefer 2 gün falan sürdüğü olmuştur.
Gönderdiğim para türü usd onunla alakalı olabilir mi birde aracı banka ne kadar komisyon kesiyor acaba
Reply With Quote
Old 04-26-2018, 15:05
Kartalfx's Avatar
Kartalfx Kartalfx is offline
Trader

Kartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond repute

Quote:
Gönderdiğim para türü usd onunla alakalı olabilir mi birde aracı banka ne kadar komisyon kesiyor acaba
enpara benden 35 kesti garanti 31 gelirkende 31 ve 27 bazen 21
Old 04-27-2018, 19:15
Site Üyesi

24.04.2018 tarihinde şirketin sitesindeki iban nosunu ve swift kodunu girerek transfer yaptım.Bugün enparadan aradılar parayı iletebileceğimiz karşı aracı banka yok bilgilerini verirseniz iletelim diye firmaya soruyorum parayı transfer ettiğim bilgilerin aynısını veriyorlar sıkıntı nerede anlamadım. Bir fikri olan varmı ilk defa swift yaptım ne antika bir işmiş ya
Reply With Quote
Old 04-27-2018, 19:22
Site Üyesi

Firmada enparayı kötülüyor usd transferinde aracı banka bulmakta zorlanıyor diye euro gönderin diyor o zaman bilgilerde bir yanlışlık yok diye düştüğümüz hallere bak ya
Reply With Quote
Old 04-27-2018, 19:51
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Firmada enparayı kötülüyor usd transferinde aracı banka bulmakta zorlanıyor diye euro gönderin diyor o zaman bilgilerde bir yanlışlık yok diye düştüğümüz hallere bak ya
Bu konu daha öncede geçti Euro kullanın diye yazmıştık.Dolar transferlerinde hükümetten kaynaklı özel bir gıcıkçıkta yapılıyor.1 seneyi aşkındır hep Euro kullanıyorum sıkıntı olmuyor.
Reply With Quote
Old 09-18-2018, 11:58
Gayetnormal Gayetnormal is offline
Yeni Üye

Gayetnormal is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Kemal Yıldırım View Post
Bu konu daha öncede geçti Euro kullanın diye yazmıştık.Dolar transferlerinde hükümetten kaynaklı özel bir gıcıklıkta yapılıyor.1 seneyi aşkındır hep Euro kullanıyorum sıkıntı olmuyor.
Kemal Bey Merhaba. Öncelikle bilgilendirmeleriniz ve paylaşımlarınız için çok teşekkur ederim. Foruma yeni katıldım ama uzun zamandir okuyucusuyum. Size özellikle teşekkür etmek istedim.

Yanı sıra benim de küçük bir gözden çıkartabileceğim tasarrufum oluştu. Fakat malumunuz türk şirketlerle çalışmak mümkün değil. Proton minimum 1000 dolar yatırım kabul ettiğinden biraz çekiniuorum. Deneme yapabilmek için oldukça büyük rakamlar artık. Yabancı aracı kurumlar konusunda çoğu bloger vatandaş kıbrıs tabanlı kurumları övüp duruyor ki bu da resmen bilgi kirliliği oluşturuyor. Bu konuda vaktiniz olur ise aracı kurum ile ilgili tavsiyeniz olabilirse çok memnun olurum. Tekrar tekrar teşekkur ederim. Saygılar
Reply With Quote
Old 09-18-2018, 13:57
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Gayetnormal View Post
Kemal Bey Merhaba. Öncelikle bilgilendirmeleriniz ve paylaşımlarınız için çok teşekkur ederim. Foruma yeni katıldım ama uzun zamandir okuyucusuyum. Size özellikle teşekkür etmek istedim.

Yanı sıra benim de küçük bir gözden çıkartabileceğim tasarrufum oluştu. Fakat malumunuz türk şirketlerle çalışmak mümkün değil. Proton minimum 1000 dolar yatırım kabul ettiğinden biraz çekiniuorum. Deneme yapabilmek için oldukça büyük rakamlar artık. Yabancı aracı kurumlar konusunda çoğu bloger vatandaş kıbrıs tabanlı kurumları övüp duruyor ki bu da resmen bilgi kirliliği oluşturuyor. Bu konuda vaktiniz olur ise aracı kurum ile ilgili tavsiyeniz olabilirse çok memnun olurum. Tekrar tekrar teşekkur ederim. Saygılar
Bu konuda fikrimi daha önce çok kez yazdım.Kıbrıs tabanlıların ne iş yaptığı herkesin malumu.Protonda 1000 alt limit şeklinde bir bilgim yok daha düşüğede ordan açmış arkadaşlar var.
Reply With Quote
Old 09-18-2018, 15:54
Gayetnormal Gayetnormal is offline
Yeni Üye

Gayetnormal is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Kemal Yıldırım View Post
Bu konuda fikrimi daha önce çok kez yazdım.Kıbrıs tabanlıların ne iş yaptığı herkesin malumu.Protonda 1000 alt limit şeklinde bir bilgim yok daha düşüğede ordan açmış arkadaşlar var.
Cevabinız için teşekkür ederim, değerlendireceğim. Bol kazanclar dilerim.
Reply With Quote
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 6 (0 members and 6 guests)

Thread Tools

Posting Rules