FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Brokers Intermediary Institutions
Forex Brokers Intermediary Institutions In this topic, there will be information sharing and evaluations about forex brokers.
Reply

Thread Tools
Old 02-26-2015, 17:40
jaisuss jaisuss is offline
Yeni Üye

jaisuss is on a distinguished road
Default Ufx

Arkadaşlar bu firma ile çalışan oldu mu oldu ise fikirlerini almak isterim oldukça yaygın bir şirket ve Türkiye ayağı da var kaldıraç oranı 1:400 kadar varmış nasıldır güvenilir midir?
Reply With Quote
Old 02-26-2015, 20:05
asmpnr asmpnr is offline
Site Üyesi

asmpnr is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by jaisuss View Post
Arkadaşlar bu firma ile çalışan oldu mu oldu ise fikirlerini almak isterim oldukça yaygın bir şirket ve Türkiye ayağı da var kaldıraç oranı 1:400 kadar varmış nasıldır güvenilir midir?
1/400 se kafadan kumarhane dir. Spk olmayan yerde işlem yapmak macera olur...
Reply With Quote
Old 02-26-2015, 22:10
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Arkadaşlar regülasyon dışı dandik yerleri yazıpta reklam etmeyin hele vipte olanlar bunu yaparsa fişi çekerim.
Reply With Quote
Old 02-26-2015, 22:17
jaisuss jaisuss is offline
Yeni Üye

jaisuss is on a distinguished road

Kemal ustam amacım reklam değil görüşlerini almak istedim forumdaki kişilerin sadece. Yeniyim piyasada danışmadan iş yapmak istemiyorum ve dediklerinize göre ilgilenmeyeceğim bu firmayla. Regülasyon nedir?
Reply With Quote
Old 12-17-2015, 17:25
mutludeli mutludeli is offline
Banned

mutludeli is on a distinguished road
Default Cezalı şirket

yukarıda bahsedilen şirketin adını yazmıcam, ama geçen okudum, bu şirketin kayıtlı olduğu ülkedeki denetleme kurumu tarafından ceza yemiş, hemde SPK tarafından cezası var.
SPK nın 06.03.2015 duyurusunda, bahsedilen şirketle iki tane daha şirket var, telefonla türkiyedeki müşterileri arayıp, yasal olduklarını ve tüm avrupada hizmet vermeye yetkili olduklarını söylüyorlar telefondan, hatta beni da aradılar.

Bir deneme hesabı açtım, ve çok saçma sahtekar bir platformları var,
bir pozisyon açıldığında 1 dakika içinde kapatamıyorsun pozisyonu.
1 dakika! çok saçma bunu yapan şimdiye kadar başka bir broker görmedim.

Hatta Cysec'ten de cezaları var şirketin, sahtekarlık nedeni ile.
Reply With Quote
Old 12-24-2016, 23:00
moneytalks58 moneytalks58 is offline
Site Üyesi

moneytalks58 is on a distinguished road

Beni aradılar biz müşterilrerimizin para kazanmasından para kazanıyoruz falan dediler. İlla tutturdu vatandaş dedim bende bi deneme hesabı açıyım. 450 dolar attım. Beğenirsem 4-5 bin dolar atarım diye düşünüyorum. Ondan sonra bi müşteri temsilcisi atadılar. Adam arıyor işte atıyorum usdcad alın diyor. stop loss ne take profit ne diyorum 5 dolar 10 dolar kar alıp çıkıyoruz sonra bi daha giriyoruz diyor. Bende sesimi çıkarmadım hala stop soruyorum bi şey demiyor. Bi keresinde bu sefer %5-10 kar alıp çıkıyoruz dedi petrol için. Sonra stop sordum ve stopsuz işlem yapmam dedim %35 kayba kadar tutalım dedi.

Baktım bunlar tam kepaze parayı çektim.

Bi süre sonra bu müşteri temsilcisi aradı bugün çok güzel fırsatlar var ne yapalım dedi. Bende dedim sen böyle böyle tavsiyeler veriyosun ben sana nerden güvenecem dedim. Sesini falan yükseltip artislik yapmaya başladı. Ben öyle bi şey demem dedi. Telefon görüşmelerini kayda alıyorsanız aç dinle dedim o zaman. Bu defa de zaten forex her baba yiğidin harcı değildir. Zaten 300-500 doların var gibi triplere girdi. İş yerindeydim küfür edemedim ama bende önce adam gibi konuşmayı öğren diye çıkıştım.

Yani işin özü bunlara sakın ola güvenmeyin.
Reply With Quote
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)

Thread Tools

Posting Rules