FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Beginners in the forex
Beginners in the forex Information for those new to Forex will be shared in this title.
Reply

Thread Tools
Old 11-05-2015, 00:31
admin admin is offline
Webmaster

admin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by umut berkan View Post
bu yazı şimdi kaç arkadaşı yanlışa sürüklemiştir.
Sahtekarın biriydi farkedince yasakladık.Binlerce mesaj olduğu için hepsini okuma fırsatı olmuyor.Bu tarz düzenbazları gördüğünüzde bize bildiriniz.
Reply With Quote
Old 11-14-2015, 11:16
mrdrk mrdrk is offline
Site Üyesi

mrdrk is on a distinguished road

Selam arkadaslar yaklaşık 5 yıldır bu forex ıcındeyım Neler gordum neler eger forexte para kazanmak ıstıyorsan bir parıteyle ugrasacaksın nedenmı kafan karısmayacak daldan dala atlamayacaksın. demoda fareye basarak lot almak kolaydır.ama gercek gelınce kalp hızlı atmaya başlar.
1.pc basında uzun zaman gecırme.hata yapma olasılıgın yuksek.cık gez dolaş her zaman var.
2.kesınlıkle hırsa kapılma.daha cok kazanacagım dıye
3.kazandıgın parayı al .alki elin alissın.yoksa hırsa gırer bır bakmıssın kasada gıtmıs
4.kımseye kulak asma kendıne strateji belirle o yoldan git
yeni başlayanlara diyeceklerim bunlar.
ÖNEMLİ olan para kazanmak degil o parayı elinde tutabılmektır.
foruma 2012 yılında gırdım benı bılen bılır altında nokta atışları yapmıs kısıyımdır.artık para kazanma zamanı altında aman ha altın yenı başlayanları yutar sakın ha cunku 1 gun 500 pips gordugum gunler oldu sakın kucuk yatırımcıyı yutar(kucuk balık yakalayamassın altında)
Reply With Quote
Old 11-10-2016, 11:58
M3sut M3sut is offline
Yeni Üye

M3sut is on a distinguished road

merhaba arkadaşlar. aranıza yeni katıldım. öncelikle başımdan geçenleri anlatayım. tesadüf eseri nette görüp bir forex sitesine kayıt yaptım. demo hesap actım ve hesabı 2 gunde patlattım. bi demo daha actım onu aynı gün batırdım daha sonra 3-4 kez deneme amaçlı 150-200 dolarlık reel hesap actım. tabiki onlarıda batırdım. sonra sizin bu sitenizi gordum. biraz arastırma yapmaya calıstım. grafikleri falan cözmeye calıstım ama beceremedim. bende burdaki insanların nelere yatırım yaptıgına falan bakmaya basladım. genelde kazanan olarak gordugum bikaç kişinin paylaşımları yönunde yatırım yaptım. 200 dolarımı 1 ay bile olmadan 1500 dolara cıkardım. merkez bankasının faiz kararı aldıgı gun hepsi gitti(firma dolardan sat işlemi yap diye beni uyardı ama bazı ailevi sebeplerden nete giremedim ve para gitmiş oldu). daha sonra 5000 tl yatırdım ve 2 haftada 11 bin tl oldu. 8bin tlmi hemen cektim. kalan 3 bini kendim bile bile batırdım(deneme amaçlı benzin,gümüş ve altına oynadım) firmam beni emtialara yuksek lot oynuyosun oynama diye uyardı ama sallamadım. simdi çalısdıgım firmaya burda birsuru kötu sey yazılmıs. bende arastırdım ve baktım öyleymiş hakkaten. ben sadece paramı cekerken biraz mırın kırın yaptıklarını gördum sadece. şimdi bana özelden calısabilecegim bi firma ismi verebilir misiniz? bide ben zevk amaclı oynuyom. aylık 500-1000 civarı parayı kaybetsemde sorun deil bnm için. burdaki arkadasları takip ederek oynamakta sıkıntı var mıdır? oynayayım mı yoksa bırakayım mı? yaklasık 2 yıldır hic oynamıyorum. sakin bir insanım. kazansamda kaybetsemde hırslanmıyorum. kaybedebilecegimden fazlasını yatırmıyorum asla. iradem kuvvetlidir. özellikle kemal hocam cevaplarsa sevinirim
Reply With Quote
Old 11-18-2016, 10:13
Fxforumcu Fxforumcu is offline
Banned

Fxforumcu is on a distinguished road

Yeni başlayacak herkese başarılar bol kazançlar.
Reply With Quote
Old 11-20-2016, 13:54
kisacafb kisacafb is offline
Site Üyesi

kisacafb is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by M3sut View Post
merhaba arkadaşlar. aranıza yeni katıldım. öncelikle başımdan geçenleri anlatayım. tesadüf eseri nette görüp bir forex sitesine kayıt yaptım. demo hesap actım ve hesabı 2 gunde patlattım. bi demo daha actım onu aynı gün batırdım daha sonra 3-4 kez deneme amaçlı 150-200 dolarlık reel hesap actım. tabiki onlarıda batırdım. sonra sizin bu sitenizi gordum. biraz arastırma yapmaya calıstım. grafikleri falan cözmeye calıstım ama beceremedim. bende burdaki insanların nelere yatırım yaptıgına falan bakmaya basladım. genelde kazanan olarak gordugum bikaç kişinin paylaşımları yönunde yatırım yaptım. 200 dolarımı 1 ay bile olmadan 1500 dolara cıkardım. merkez bankasının faiz kararı aldıgı gun hepsi gitti(firma dolardan sat işlemi yap diye beni uyardı ama bazı ailevi sebeplerden nete giremedim ve para gitmiş oldu). daha sonra 5000 tl yatırdım ve 2 haftada 11 bin tl oldu. 8bin tlmi hemen cektim. kalan 3 bini kendim bile bile batırdım(deneme amaçlı benzin,gümüş ve altına oynadım) firmam beni emtialara yuksek lot oynuyosun oynama diye uyardı ama sallamadım. simdi çalısdıgım firmaya burda birsuru kötu sey yazılmıs. bende arastırdım ve baktım öyleymiş hakkaten. ben sadece paramı cekerken biraz mırın kırın yaptıklarını gördum sadece. şimdi bana özelden calısabilecegim bi firma ismi verebilir misiniz? bide ben zevk amaclı oynuyom. aylık 500-1000 civarı parayı kaybetsemde sorun deil bnm için. burdaki arkadasları takip ederek oynamakta sıkıntı var mıdır? oynayayım mı yoksa bırakayım mı? yaklasık 2 yıldır hic oynamıyorum. sakin bir insanım. kazansamda kaybetsemde hırslanmıyorum. kaybedebilecegimden fazlasını yatırmıyorum asla. iradem kuvvetlidir. özellikle kemal hocam cevaplarsa sevinirim
Forex alginiz kumar gibi, bu nedenle oynamak terimini kullanıyosunuz, bu durumda bırakmanız daha iyi olacaktır. 2 senedir işlem yapmıyorsanız hiç bulaşmayın zaten. Aylık 500-1000 tl yide bir kenara koyun sene sonu bayaği bi para olur.
Reply With Quote
Old 11-21-2016, 13:49
Forumcufx Forumcufx is offline
Banned

Forumcufx is on a distinguished road

Bilgiler için teşekkürler.
Reply With Quote
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)

Thread Tools

Posting Rules