FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Room
Forex Room Comments about the market for the day will be shared on these pages.
View Poll Results: Bugünden 2012 sonuna kadar olan zaman diliminde Altın Fiyatları ne olacak?
çok yükselecek (2400 dolar civarı) 34 26.98%
biraz yükselecek (maksimum 1970) 35 27.78%
aynı seviyede kalacak (1650-1800 aralığında) 26 20.63%
bir miktar düşecek (1500-1600) 18 14.29%
ciddi oranda düşecek. (900-1100) 13 10.32%
Voters: 126. You may not vote on this poll

Closed Thread

Thread Tools
Old 11-10-2011, 13:20
CaKiNG CaKiNG is offline
Site Üyesi

CaKiNG has a spectacular aura aboutCaKiNG has a spectacular aura aboutCaKiNG has a spectacular aura about

altın da sanki bağırıyor burdan al beni diye ..1.750 seviyelerine gelirse alım için uygun gibi..ne dersiniz ...
Old 11-10-2011, 13:29
asi_rizeli asi_rizeli is offline
Site Üyesi

asi_rizeli is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by CaKiNG View Post
Euro alımlara başladım ..dünkü euro alımlar stop oldu epeyde zarar yazdı ..marjım dayansa tutacaktım,marj benim en büyük başbelam ...
elimdeki pozlar :
Eu long
Eurchf long
uj long

eu da hedefim 1.3840 ilk durak ..
sayın caking durumlar iyi gidiyordu.Marj genişlemedi mi?
Old 11-10-2011, 13:30
asi_rizeli asi_rizeli is offline
Site Üyesi

asi_rizeli is on a distinguished road

Quote:
altın da sanki bağırıyor burdan al beni diye ..1.750 seviyelerine gelirse alım için uygun gibi..ne dersiniz ...
al demesine al diyorda lanet paritede sl yi çok geniş tutmak lazım
Old 11-10-2011, 13:37
CaKiNG CaKiNG is offline
Site Üyesi

CaKiNG has a spectacular aura aboutCaKiNG has a spectacular aura aboutCaKiNG has a spectacular aura about

Quote:
Originally Posted by asi_rizeli View Post
sayın caking durumlar iyi gidiyordu.Marj genişlemedi mi?
iyi gidiyordu ,para cekmeye bile hazırlanıyordum ..ancak yüklü giriyorum nedense..cok poz acıyorum ..terse kaldığım zaman marjı kasmaya başlayınca yarısını kapatıyorum ..marj genişledikce işlem acıyorum yani
bu işin teknik kısmından daha onemli kısmı bu hesap yönetimi..bunu beceremiyorum ..ama azim var istek var ..yapacaz inşallah dostum
Old 11-10-2011, 13:37
Huvelbaki Huvelbaki is offline
Site Üyesi

Huvelbaki is on a distinguished road

Quote:
Altın h4 uyumsuzlukta al veriyor gibi. dediğiniz gibi 1750 den alınabilir. (Ben acemiyim çok fazla dikkate almayın lütfen, sadece uyumsuzluğu belirtmek istedim)
Old 11-10-2011, 13:40
CaKiNG CaKiNG is offline
Site Üyesi

Quote:
Originally Posted by asi_rizeli View Post
al demesine al diyorda lanet paritede sl yi çok geniş tutmak lazım
bu altın adamı vezirde eder rezilde..sanki tekrar 1.800 leri test edecek gibi duruyor .En güzeli uzaktan izlemek gibi ..
Old 11-10-2011, 13:47
Ozkan Ozkan is offline
Site Üyesi

Ozkan is on a distinguished road

Quote:
iyi gidiyordu ,para cekmeye bile hazırlanıyordum ..ancak yüklü giriyorum nedense..cok poz acıyorum ..terse kaldığım zaman marjı kasmaya başlayınca yarısını kapatıyorum ..marj genişledikce işlem acıyorum yani
bu işin teknik kısmından daha onemli kısmı bu hesap yönetimi..bunu beceremiyorum ..ama azim var istek var ..yapacaz inşallah dostum
Zaten işin en önemlii kısmı bence uygun stop uygun kaldıraç kullanmak yoksa er geç patlar dikkat ederseniz hesap patlamaları hep hesaba göre yüksek kaldıraç yada stop kullanmamaktan kaynaklanıyor bir işleme girerken risk kazanç oranı ayarlamak gerek bunun dışına çıkmamak gerekiyor yoksa hesaplar eriyor bunu da hesap erite erite öğrendim

Bildiğim tek şey hiçbir şey bilmediğimdir. SOKRATES
Old 11-10-2011, 13:59
asmpnr asmpnr is offline
Site Üyesi

asmpnr is on a distinguished road

Old 11-10-2011, 14:02
CaKiNG CaKiNG is offline
Site Üyesi

Quote:
Originally Posted by Ozkan View Post
Zaten işin en önemlii kısmı bence uygun stop uygun kaldıraç kullanmak yoksa er geç patlar dikkat ederseniz hesap patlamaları hep hesaba göre yüksek kaldıraç yada stop kullanmamaktan kaynaklanıyor bir işleme girerken risk kazanç oranı ayarlamak gerek bunun dışına çıkmamak gerekiyor yoksa hesaplar eriyor bunu da hesap erite erite öğrendim
sorun yok dostum ..cok önemsemiyorum ..120 kusur dolar ile başladım zaten ..bir ara 1.800 dolara kadar cıkardım ..hedefim 3000 bin yapıp 2000 cekmek ..trend yakalarsam binecem tepesine..geçen hafta yatay yaptı ordada biraz sallandık..o yüzden hep söylüyorum..büyük para sakın yatırmayın..milletin gazınada gelmeyin..bu iş için 100 dolar 200 dolar cok güzel paradır.giderse hiç üzülmezsiniz..psikolojiyi buna göre ayarlıyorum hep..kaybedersem 100 dolarım gider ..
Old 11-10-2011, 14:06
maruf maruf is offline
Site Üyesi

maruf is on a distinguished road

Quote:
sorun yok dostum ..cok önemsemiyorum ..120 kusur dolar ile başladım zaten ..bir ara 1.800 dolara kadar cıkardım ..hedefim 3000 bin yapıp 2000 cekmek ..trend yakalarsam binecem tepesine..geçen hafta yatay yaptı ordada biraz sallandık..o yüzden hep söylüyorum..büyük para sakın yatırmayın..milletin gazınada gelmeyin..bu iş için 100 dolar 200 dolar cok güzel paradır.giderse hiç üzülmezsiniz..psikolojiyi buna göre ayarlıyorum hep..kaybedersem 100 dolarım gider ..
bu reklamlar sayesinde yurt dışına giden paranın haddi hesabı yok o kadar cok batak varki cari acıga etki etdigine dair bende bi his var
Closed Thread

Tags
forex, forex broker, forex signals, forex trade, forex trading

Currently Active Users Viewing This Thread: 5 (0 members and 5 guests)

Posting Rules