FOREX FORUM TR (FOREKS BİLGİ PAYLAŞIM MERKEZİ)
  ANA SAYFA     Ekonomik Takvim     Foreks Haberleri    Brokerlar    Yazarlar     Hakkımızda     VIP Giriş     Foreks TV     Mobil Versiyon
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREKS BİLGİ PAYLAŞIM MERKEZİ) > Foreks Odası
Foreks Odası Bu bölümde gün içindeki gelişmeler hakkında görüş alışverişinde bulunacağız.

Seçenekler
Alt 23 Haziran 2019, 08:01
Kemal Yıldırım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Alıntı:
xqaz11 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
selam
son günlerde kombiyo rejimi değişikliği, sabit kura geçiş lafları sıkça konuşulur oldu. bunlar gerçekleşirse örneğin vatandaşların döviz bulundurması yasaklanırsa forekste işlem yapmak mümkün olmaz mı? fikrinizi almak istedim ...
Böyle bir şey mümkün değil.Serbest piyasa dünya pazarına açık ticaret modelini değiştirmeyeceklerine göre bu tarz bir uygulama yapılaması bir gecede ekonomiyi %100 küçültür onuda kimse göze alamaz.Bütün rejimi değiştirip islami bir devlet yapar faizi kaldırır parayı meta karşlığı altın gümüş vesair kıymetli madenler ve mallarla takasa eşitleyecek bir model olur devletçi üretim sistemi benimsenir ithalat ihracat herşey kontrol atlında kapalı ekonomi modeli olur işte o vakit bu dediğin şey yapılabilir.Ufukta bu yazdıklarımın hiçbirinin emaresi dahi görülmediğine göre böyle bir şey olurmu diye düşünmeyede gerek yoktur.
Alt Dün, 15:52
abdul abdul isimli Üye şuanda  online konumundadır
Site Üyesi

abdul is on a distinguished road

Alıntı:
check038 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İşlemler güzel hocam tebrikler savaş konusunda hem fikirim ama ben öyle savaş çıkacağını zannetmiyorum
Teşekkür ederim. bende savaşa olanank vermiyorum, söylememim savaşa endeksli para kazanma hissi vermemekti.
Alt Dün, 15:53
abdul abdul isimli Üye şuanda  online konumundadır
Site Üyesi

abdul is on a distinguished road

tp m5 500 ema gibi uygun ama soluksuz da yukarı yapabilir herkez short da... o yüzden sl başa baş yaptım.

Konuyu Toplam 165 Üye okuyor. (6 Kayıtlı üye ve 159 Misafir)
check038, *etemmetetem, asa770, abdul, metallurgist, hasanfx
Seçenekler