FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Room
Forex Room Comments about the market for the day will be shared on these pages.
Closed Thread

Thread Tools
Old 03-27-2020, 14:25
emirler's Avatar
emirler emirler is offline
Üstat

emirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond repute

üstat ben kalın kafalıyımdır. sorduğun soruyu 100 kere okuyup irdelemem lazım. ama aud/dolarda soruyu sorduğundan beri inceleme yapıyorum. fibo oranları ve kanallar konusunda, ilginç benim deyimimle entresan olaylar olmuş. fibo çakışmaları, kanal çakışmaları.

yakın çekimlerinide koyacağım.
benböyle birşey görmedim.
gördümde sisde görün.
Old 03-27-2020, 15:27
emirler's Avatar
Üstat

emirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond repute

buda matriksten yakın çekim 1,61fiboya e dikkat.
Old 03-27-2020, 16:29
emirler's Avatar
Üstat

Quote:
Originally Posted by emirler View Post
Bundan sonra pariteler ile ilgili hiç birsayım ımı koymayacağım, zira bu rada hakikaten ew sayımlarına değer verdiğim üstat milyoner var. Belki benim sayımlarım onun kafasını karıştırabilir, sayım koymama nedenim bu. Sadece ara sıra kanal çalışmalarını koyacağım.
Ustada salip berrak kafa gerek. Ne demişler; bir telde iki cambaz oynamaz. Ben çekiliyorum saymaktan .
bu son grafiğim.

kedi olalı bir fare tuttuk. egomu tatmin etti bu , emme gold da neler oluyor, yetiş milyoner üstat.Goldda yukarı 5 sayemecezmi gari . Neyse benim gold sayımım bir solaktan beklenen sayındı zaten.beyinimin farklı tarafı çalışıyor.sağ olanlara göre.
Old 03-27-2020, 16:40
Alibaba02's Avatar
Alibaba02 Alibaba02 is offline
Site Üyesi

Alibaba02 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Alibaba02 View Post
EUR/JPY takipteyiz

O iş tamam

Old 03-27-2020, 16:41
emirler's Avatar
Üstat

bu arada güccücük bir şehir olan afyonda yaşıyorum, valla karantinaya alınan köy kasabalar var. emme benim önlemim de garanti ,koranaya dikkat virüs giremez yazısı yazdım kapıya. Elim allah bi girsin, kafasında zopayı parçalarım. mütiş önlemler aldım. Cıkış deliği hariç tüm vucut deliklerimde sıkı önlemler aldım, hatta içeriyede kolluk görevlileri gönderiyorum, sabah akşam, bu nedenle içeriden korananın çiyak sesleri geliyor, hatta korananın tüm akrenleride çiyaklamaya fırsat bulamadan mortileniyorlar.Ailemin tüm fertleri aynı muameleye maruz kalıyor tarafımdan , gayette memnunlar hallerinden. Tek mesele burnumuzun dibindeki çareleri göremiyor olmamız.
Old 03-27-2020, 16:45
Alibaba02's Avatar
Site Üyesi

Quote:
Originally Posted by emirler View Post
bu arada güccücük bir şehir olan afyonda yaşıyorum, valla karantinaya alınan köy kasabalar var. emme benim önlemim de garanti ,koranaya dikkat virüs giremez yazısı yazdım kapıya. Elim allah bi girsin, kafasında zopayı parçalarım. mütiş önlemler aldım. Cıkış deliği hariç tüm vucut deliklerimde sıkı önlemler aldım, hatta içeriyede kolluk görevlileri gönderiyorum, sabah akşam, bu nedenle içeriden korananın çiyak sesleri geliyor, hatta korananın tüm akrenleride çiyaklamaya fırsat bulamadan mortileniyorlar.Ailemin tüm fertleri aynı muameleye maruz kalıyor tarafımdan , gayette memnunlar hallerinden. Tek mesele burnumuzun dibindeki çareleri göremiyor olmamız.

Allah sağlık sıhhat versin hocam.. Ben de sağlık personeliyim. hastanede maskelerden koruyuculardan personel birbirini tanıyamıyor. tez zamanda atlatırız inşallah..
Old 03-27-2020, 16:47
Alibaba02's Avatar
Site Üyesi

Bu arada XAU/USD ye bi omuz versek hep beraber.. adam basamakları çıkmaya eriniyor
Old 03-27-2020, 16:59
emirler's Avatar
Üstat

Quote:

Allah sağlık sıhhat versin hocam.. Ben de sağlık personeliyim. hastanede maskelerden koruyuculardan personel birbirini tanıyamıyor. tez zamanda atlatırız inşallah..
Desene alibaba sen kırkharamilerle uğraşıyorsun. Allah hepinize güç kuuvet versin. Atlatma konusu biraz karışık, zira arkası değişik versiyonlarla gelecek. Zaten bu korana Sarzın versiyon değiştirmiş hali. bitanede hanta oğlan çıktı.

Last edited by emirler; 03-27-2020 at 17:02.
Old 03-27-2020, 17:25
milyoner's Avatar
milyoner milyoner is offline
Moderatör

milyoner is on a distinguished road

Üstadım Onsda Biraz daha beklemek lazım saki güzel dojiler gözüküyor nefesi kesildi gibi ama bunadamı korono bulaştı ne yaptı. 5. dalga tamam gibi düzeltme yaparsa eğer yukarı bir dönüşü olucaktır B için ordan satış pozlarını gireriz biraz daha bekleyelim bakalım ne olacak. 1600 altına inerse demek ki 5. dalgamız tamam. Ordan bi yukarı dönüşü olucaktır. orayı takip edip tepesine binicez. 1.466-1495-1512 lerden 3 alımım var stobu koydum 1591 e bekliyorum ne düşünüyor anlarız yakında üstad. bu arda eur-usdyi harika bi nokta atışı yaptın tebrik ederim.
Old 03-27-2020, 17:49
milyoner's Avatar
milyoner milyoner is offline
Moderatör

milyoner is on a distinguished road

Quote:
O iş tamam

harika yakalamışsın

Currently Active Users Viewing This Thread: 19 (0 members and 19 guests)

Posting Rules