FOREX FORUM TR (FOREKS BİLGİ PAYLAŞIM MERKEZİ)
  ANA SAYFA     Ekonomik Takvim     Foreks Haberleri    Brokerlar    Yazarlar     Hakkımızda     VIP Giriş     Foreks TV     Mobil Versiyon
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREKS BİLGİ PAYLAŞIM MERKEZİ) > Foreks Odası
Foreks Odası Bu bölümde gün içindeki gelişmeler hakkında görüş alışverişinde bulunacağız.

Seçenekler
Alt 15 Nisan 2019, 07:19
acan1 acan1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Üyesi

acan1 is on a distinguished road
Standart Trump: Fed 2007-2009 döneminde olduğu gibi ekonomiye para pompalamaya başlamalı

Trump: Fed 2007-2009 döneminde olduğu gibi ekonomiye para pompalamaya başlamalı

ABD Başkanı Donald Trump, Fed'in attığı adımların ABD'de ekonomik
büyümenin ve hisse senedi kazançlarınıo yüzde 30'unu uçurduğunu
savundu ve Fed'in 2007-2009 resesyonunda yaptığı gibi ekonomiye para
pompalamaya başlaması gerektiğini söyledi.
Twitter hesabından açıklama yapan Trump, "Eğer Fed işini yapsaydı
hisse senedi piyasası 5000-10000 puan daha yukarıda olurdu ve GSYH
yüzde 3 yerine yüzde 4'ün üzerinde olurdu" diye konuştu.
Fed'in bilançosunu küçültme operasyonunun ekonomi için bir katil
olduğunu savunan Trump, "Fed kesinlikle bunun tam tersini yapmalıydı"
ifadelerini kullandı.
Alt 15 Nisan 2019, 19:40
elfgrbz elfgrbz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

elfgrbz is on a distinguished road

forumunuzu uzun zamandır takip ediyorum bilgilendirmeleriniz için öncelikle teşekkürlerimi iletiyorum forex te 3 5 yıl önce işlem yaptım ve hep kaybettim şimdi yeniden piyasaya dönmek istiyorum.. swaplı işlemlerin caiz olmadığını biliyorum bende swapsız güvenilir bir aracı kurumla çalışmak istiyorum yoksa bu işi yapamayacağım......... kemal abi bu swap meselesinde beni aydınlatırsa memnun olurum swapsız çalışma olanağını nasıl bulabilirim ilgilerinize şimdiden teşekkür ederim.
Alt 16 Nisan 2019, 01:49
hakan-Kurtuluş hakan-Kurtuluş isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

hakan-Kurtuluş is on a distinguished road

Alıntı:
admin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yukarıdaki işlemleri hesaplarınıza kopyalatmak için bana özel mesajdan yazabilirsiniz.Firma farketmiyor kaldıracınız ve bakiyeniz yetiyorsa yerli yabancı hepsinde olabilir.
Hayırlı Akşamlar aklımda bazı sorular var bu konuyla ilgili
aylık kar ve zarar oranları ?
sistemin manuel mi robot mu ?
hesap a ne kadar para yatırmalıyız ?
kaldıraç oranı ne kadar olmalı ?
ben bu organizasyona dail olabilirmiyim ?
bu sistemin ne kadarlık geçmişi var ?

Grafik tablosuna baktım pek fazla bilgim olmadığı için net anlamadığım için bunları soruyorum. bana özelden mesaj atabilirmisiniz Saygılar
Alt 16 Nisan 2019, 06:45
Kemal Yıldırım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Alıntı:
elfgrbz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
forumunuzu uzun zamandır takip ediyorum bilgilendirmeleriniz için öncelikle teşekkürlerimi iletiyorum forex te 3 5 yıl önce işlem yaptım ve hep kaybettim şimdi yeniden piyasaya dönmek istiyorum.. swaplı işlemlerin caiz olmadığını biliyorum bende swapsız güvenilir bir aracı kurumla çalışmak istiyorum yoksa bu işi yapamayacağım......... kemal abi bu swap meselesinde beni aydınlatırsa memnun olurum swapsız çalışma olanağını nasıl bulabilirim ilgilerinize şimdiden teşekkür ederim.
Aşağıdaki linkte bu mevzu zaten çok detaylı işlenmiş bakarsan yeterli bilgiyi bulabilirsin.Faizsiz yapan yerler var ama TL gibi paritelerde faizsiz yapan olmaz.Yapıyorum diyen varsada yalancıdır market makerdır.
https://forexforumtr.com/showthread.php?t=299
Alt 16 Nisan 2019, 06:51
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Bazı arkadaşların mesajlarını görüyorum hayret ediyorum.Herkes ayağına hizmet bekliyor mesaj atmaya bile üşeniyor kendisine mesaj atılması için çağrı falan yapıyor.Kardeşim burası ticari faliyette bulunmuyor size müşteriymişiniz gibi peşinizden kimse koşturmaz. Burada gönüllülük esasıyla işler yürüyor.Self servis kendin pişir kendin ye usulü işlerinizi yürütmek için biraz çalışacaksınız veya ücretli iş yapan yerelere gidip para bayılıp hizmet bekleyeceksiniz

Galiba en iyisi ücretli iş yapan bir yerler bulup linkini vermek ve sizleri peşinizden koşturacak tiplerle buluşturmak ama onu yapmak istesekte ne yazıkki sağlam lafına sözüne işine güvenilir yer bulmak problem.Böyle olduğu içinde kendin pişir kendin ye usulüne kalıyoruz.Kendin pişirip yemek içinde biraz olsun ocaktan ateşten pişirmekten anlamak lazım.Piknik alanını oturak yerini mangalı nevaleyi hazırlayıp önünüze koyuyoruz ama ordan hala garson diye çağrı yapmaya çalışanlar oluyor.
Alt 16 Nisan 2019, 09:31
alpay alpay isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Üyesi

alpay is on a distinguished road
Standart Kemal abi

Abi allah razı olsun bu sitenin desteği olmasa kayıplarımız gerekten çok olurdu
Alt 16 Nisan 2019, 09:57
Üstat

Alıntı:
alpay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Abi allah razı olsun bu sitenin desteği olmasa kayıplarımız gerekten çok olurdu
Zaten burdaysak sizin gibi kardeşlerin dostların varlığı ve verdiği paylaşmaktan kaynaklı pozitif enerjiyle oluyor.Daha tam kafamdaki hedefe ulaşılmadı patlaklar zararda kalanlar heves edip bir türlü kazanamayanlar topunun cepleri biraz doldurabilirsek keyfim yerine gelecek.
Alt 17 Nisan 2019, 05:02
Site Üyesi

Belli başlı fon yönetimlerinde eur/usd için kafalar karışık görünüyor

Konu acan1 tarafından (17 Nisan 2019 Saat 05:05 ) değiştirilmiştir.
Alt 17 Nisan 2019, 05:08
Site Üyesi

Açık pozisyonlarda resimdeki şekilde maliyetlenmiş.
Alt 17 Nisan 2019, 14:47
Üstat

Alıntı:
acan1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Açık pozisyonlarda resimdeki şekilde maliyetlenmiş.
Bunlara bakınca EURUSD maliyetleri 1,1273ü destek yapacağını yada kırarsa satışın hızlanacağını söylüyor.

Konuyu Toplam 217 Üye okuyor. (3 Kayıtlı üye ve 214 Misafir)
emirler, stalwart, zakoo
Seçenekler