FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Room
Forex Room Comments about the market for the day will be shared on these pages.
Closed Thread

Thread Tools
Old 01-23-2012, 21:18
semm semm is offline
Site Üyesi

semm is on a distinguished road

görüşmelerden hala bilgi yok hiç bir kaynakta ? bu sessizlik ....
Old 01-23-2012, 21:56
asmpnr asmpnr is offline
Site Üyesi

asmpnr is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by emirler View Post
parametreler
6-10-14-20-25 grafik üzerinde yazıyor
Benim merakım da oydu. Bu kadar paremetrenin gereği varmidir... Mübarek her zaman dilimine yayılmış ne anlam ifade eder merak ettim...

Last edited by asmpnr; 01-23-2012 at 22:02.
Old 01-23-2012, 23:02
kavak kavak is offline
Yeni Üye

kavak is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by asmpnr View Post
Benim merakım da oydu. Bu kadar paremetrenin gereği varmidir... Mübarek her zaman dilimine yayılmış ne anlam ifade eder merak ettim...
O beğenmediğiniz tri-Viri bugün iyi bıraktı.Tri-Viri. Size kolay gelsin...
Old 01-23-2012, 23:10
aurora aurora is offline
Yeni Üye

aurora is on a distinguished road

Quote:
2880 altında saatlik kapanış aşağıya yolculuk olur
1.2680 üzerinde 5 adet buy pozumu hala kapamadım.
yeniyıldan sonra hiç satış pozisyonu açmadım.
altındaki 2 adet buy pozisyonumu 1650 geçildikten sonra kara
dayanamayıp kapatmak zorunda kaldım.
Son üç yıldır forex piyasasında yıl sonları pariteler dibe geliyor,
sonra yukarı doğru hareketleniyor. e/u longları kapatmamamdaki
temel neden bu. Çıkış sancılı ve sabır gerektiriyor ancak
bir kaç yıllık tecrübem bu yönde oldu.
Şimdi koşullar değişmiş olabilir mi önümüzdeki günlerde öğreniriz.
Old 01-23-2012, 23:16
emirler's Avatar
emirler emirler is offline
Üstat

emirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by kavak View Post
O beğenmediğiniz tri-Viri bugün iyi bıraktı.Tri-Viri. Size kolay gelsin...
Sn kavak beyenmediğimizi kim söyledi, asprinin söylediğinini grafik deki indikatörlerin üzerinde yazdığını söyledim ben sadece, burada anlaşılmayan şey şu, ortada katiii bir sisitem kurulmuş o var , varda gel gelelim , nasıl yorumlayacağız, neye bakacağız, al sat sinyali neye göre oluyor çıkaramadık, bu nedenlede , tabiki bir tılsım var sa bile biz bunun farkında olmadan meeel meeel bakıyoruz.yani bilmiyen için bir şey ifade etmiyor hatta edemiyor.
biraz açıklarsan birde bu triksleri nasıl oluşturacağız, eğer sağlam sinyal üretiyorsa. Kızmana gerek yok.
Yanlış anlama aklımızdan madik geçmek diye bir düşünce olmadı.
Old 01-23-2012, 23:37
emirler's Avatar
emirler emirler is offline
Üstat

emirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond repute

Fransızlar osmanlı imparatorluğunu yıkmak için iskendorun limanını ablukaya almış, limandan 1 tek kayık dahi geçirmemişler, ermenilerin doğu cephesinde takınfdıkları tutum ve orduyu arkadan vurma girişimleri vede iç karışıklıklar çıkarmaları, köyleri kasabaları basarak katliyamlara neden olmaları nedeniyle suriye de bir bölgeye nakilleri gerçekleşirken nakil esnasında, yiyecek ve ilaç ihtiyacını karşılamak maksadıyla , istanbuldan gönderilen ,yiyecek ilaç taşıyan gemiyi Fransız ablukası nedeniyle iskendorun limanına faransızlar tarafından sokulmamış, halbuki defalarca yazışmalarda belirtilmiş, bu geminin taşıdığı yiyecek ve ilaçların , sevkiyat sırasında ermenilerin ihtiyaclarının karşılanması amacıyla önderildiği, eğer bu insani yardım ulaşmassa bir çok vahim olayların olacağı telgraflar çekilerek fransızlara iletilmiş fakat fransızlar özellikle bunu engellemişler. Yiyeceklerin yolculuk esnasında ermeni ailelerine ulaşmamasından dolayı açlıkla karşı karşıya kalan ermeni ailelerine mehmetcik torbasındaki ekmeği vererek yardımda bulunmuş.Ne de olsa ilaç ve yiyecek yüklü geminin iskendıorundan sokulmaması, bu yolculuk esnasında hastalıktan ve açlıktan bazı ermenilerin ölmesi söz konusu olmuştur.
Şimdi orada ermenilerin ölümlerinin esas sorumlusu, işgalci Fransızlardır. Tarih sayfaları açıldığında bunlar ortaya çıkacağından fransızlar bu sayfaların açılmasını istemiyorlar zira ermenilerin esas ölümlerinin müsebbisi , kendileri olduğundan , tarihi karartma girişimlerini dolu dizgin yürütüyorlar.Zira tarihte ermeni çetelerini silahlandırıp , türk ve kürt köylerini yağmalayıp katliyamlar yaptıranlar kendileridir.Tarih sayfaları açıldığuıında bu çirkeflikleri ortaya çıkacaktı o nedenle pisliklerini pislikle kapatmaya çalışıyorlar.

Last edited by emirler; 01-23-2012 at 23:44.
Old 01-23-2012, 23:53
kaisersoze's Avatar
kaisersoze kaisersoze is offline
Site Üyesi

kaisersoze is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by CaKiNG View Post
[IMG][/IMG]
Akın, dostum ne yaptın ne ettin çıkarttın ya bu euroyu 1.30'un üzerine

Bilgi paylaşıldıkça değer kazanır.

H.G.
Old 01-23-2012, 23:56
kaisersoze's Avatar
Site Üyesi

Quote:
Akın dostum bu parite bi daha 27 görsün 28 bile zor görür. Öle göçertirler bunu. Bana öyle geliyo.. Bırak tobo yu yunanistan dünyanın en büyük altın madenini buldu deseler yemez ordan sonra
Aynen dostum, 1.30 ve 131 arasında kaya gibi dirençler var..

Dirençlerden birtanesi H4 grafiğinde beklediğim yer ve hedefler grafikte. Yarın akşam toplantı sonuçlarına kadar H4 grafikte renkli bölgede bir sıkışma ve ardından kopma bekliyorum. Bana kırmızı çizgi daha mantıklı geliyor sanki

H.G.
Old 01-24-2012, 00:06
kaisersoze's Avatar
Site Üyesi

Eurusd büyük tablo.. Yarın bu tezi FED Barni amca destekleyecek

H.G.
Old 01-24-2012, 00:06
gordonps gordonps is offline
Site Üyesi

gordonps is on a distinguished road

şimdi çok merak ettiğim bir soru var: futbolcular da 31 ocağa kadar gelir testi istemi için kaymakamlığa başvurup zorunlu genel sağlık sigortası primi ödeyecekler mi?...
fransadaki ermeni dümeni yasası bu çıkan yasalar karşısında solda sıfır kalır....
Closed Thread

Tags
foreks, forex

Currently Active Users Viewing This Thread: 21 (0 members and 21 guests)

Posting Rules