View Single Post
Old 04-19-2013, 00:20
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by beramuss View Post
Soylediginizin stresini su an ben yasiyorum. Halk gyo halka arz olduktan sonra endexin artida kapattigi gunlerde benim kagit ya yerinde saydi ya dustu, abd ve avrupada isler terse doner borsalar satis yerse bist de dogal olarak satis yiyeecektir. Bist satisi yiyince benim kagit yerlerde surunur. Bu kagittaki tek umidim iyi bilanco aciklayip halka fiyatina gelmesi. Bende bir de teknosa var. Teknosa hakkinda bilgin var mi?
yok onları takip etmem belli başlı büyük şirketlere bakıyorum genelde S&P500 ve BIST endeks geneline bakarım.Forexin tadı onları sadece gözleme yönelik ilgilenmeye itiyor.
Reply With Quote