View Single Post
Old 10-16-2015, 15:28
caylakforex caylakforex is offline
Banned

caylakforex is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by aligiviyan View Post
çok doğru yapıyorsunuz , Demo hesap'ın bakiyesi gelecekdeki fonlama yapacağınız tutarla aynı olması lazım ki işi ciddiye alın ve kayıp kazanç oranınız hakkında fikir sahibi olabileceksiniz . FX de en iyi analiz kendi analizinizdir . temel'den başlayacaksınız ( yani sıfırdan başlayacaksınız ) forumu takip edin her gün vakit geçirin kim hangi indicator kullanıyor kim hangi zamandiliminde işlem yapıyor tamamen zaman ile yavaş yavaş öğreneceksiniz . indicatorler chart analizini bir gece de öğrenip ertisi gün uygulamanız gibi bir şey olmaz chart doğru okuyup işlem açabilmek için çok zaman harcamanız lazım . chartı doğru okuyup başarılı olmak için çok çok zaman harcamanız lazım . şöyle söylıyım bir öğrenci gibi düşünün üniversiteye girdiniz 4 senede lisans aldınız 1-2 sene asgari ücret ( yada çok düşük bir maaş) ile işe başladınız 3-5 sene içersinde tecrübeli personel maaş'ı ile geçiniyorsunuz yani toplam en az 8 yil geçireceksiniz ki bir kariyeriniz olsun ... örneği sadece zamanı anlatmak için verdim . demek istediğim 2 ayda demo da işlem yapıp 3. ayda 1000 dolar yatırıp milyarder olmak pek mümkün görülmüyor . bunları sadece bir nebze de olsa beklentilerinizi düşürmek ve bu iş su içmek kadar kolay değil olmadığını anlatmak için verdim ... forumuza da hoşgeldiniz .
Teşekkürler hoşbuldum ben de
elimden geldiğince forumu takip ediyorum. 1 aydır ziyaretçi olarak takip etmekteydim en son tartışmalara katılmak ve fikir alabilmek adına üyelik oluşturmamın daha yararlı olacağına karar verdim.
Reply With Quote