View Single Post
Old 12-20-2015, 19:12
Hacıefendi Hacıefendi is offline
Yeni Üye

Hacıefendi is on a distinguished road

ali hocam teşekkürler trade hayatım toplam 3 yıl civarı çok kez hesap patlattım benim en büyük hatam büyük veri ve büyük açıklama anında işlem açma vede büyük pozisyona girme sonunda gümlemeler.. benim kanaatim son geldiğim nokta şu oldu her işleme bir usta komutasında teknik ve temel nedenlerini bilerek işleme girmek yavaş yavaş öğrenmek bu bir şüreç.. bu işin psikoloji sabır sebat zaman teknik temel bilgi gibi başlıca temel esasları var.. buna benzer esasların bütününü maksimum düzeyde birleştirenler başarılı oluyor acizane kanaatim...bu arada bilgisayar kullanım becerim çok zayıf son olarak sunu tavsiye ediyorum eğer bu işten para kazanmak istiyorsanız yola yaya değilde arabayla gitmek istiyorsanız bir ustadan mutlaka destek ve yardım alın her iş ustasından öğrenilir ustasız kısır kalır.. bende en kısa sürede vip üyelik almayı düşünüyorum.. tuncay hocamın yuotube videolarından izlediğim oluyor çok güzel forum sinyale de üye olmayı düşünüyorum en kısa zamanda elimizi toplaya bilirsek maddi olarak tabiigayret bizden başarı yalnız Allah cc ten............
Reply With Quote