View Single Post
Old 03-15-2013, 00:12
Fuat Öğreten's Avatar
Fuat Öğreten Fuat Öğreten is offline
Bölüm Moderatörü

Fuat Öğreten has much to be proud ofFuat Öğreten has much to be proud ofFuat Öğreten has much to be proud ofFuat Öğreten has much to be proud ofFuat Öğreten has much to be proud ofFuat Öğreten has much to be proud ofFuat Öğreten has much to be proud ofFuat Öğreten has much to be proud of
Default Uyarı Yeni Başlayan Başlayacak olanlara

Degerli Arkadaşlar forex anlatıldıgı gibi çok kolay para kazanılan bir pazar Değildir.
Aksine dünyanın en zor işlerinden Biridir Aman 3 Günde Öğrenirim günde 500 dolar bin dolar kazanırım Gibi Toz Pembe Düşünceleri Aklınızdan Çıkarmanız Hem Sağlıgınız Hemde Cebiniz için iyi Olur.

Yapılan yanlışlar

1. Tesadüf parite işlem açtığın yöne gider kazanırsın kendine güvenin Gelir Tamam ya Bu işi ben kavradım Yüklen yüksek Hacimli işlemlere Forex bu adamı Çok fena çarpar Gözünün Yaşına Bakmaz

2. Demoda kazanırsın gerçek hesaba bilinçsizce atlarsın gerçek de hep kaybedersin sebeb demodaki para senin cebinbden gitmez ne kadar zarar edersen et hep beklersin.

3.forumda başarısını gördüğün üstatlarımız yorum yaparlar hemen balıklama atlarsın nasıl olsa adamlar işi biliyor dersin üstüne yetmezmiş gibi tüm paranı marjin sınır seviye yapacak gibi işlem açarsın

Ve Daha bir çok örnek

Degerli Arkadaşlar yazılarımdan Dolayı abartmış demeyin ben ve bir çok eski traderler bu yollardan geçti çok para kaybettim kaybettiler
bunlar tecrübe edinmiş olaylar yok öyle iki günde paramı beşe ona katlıyım demek adamı telef eter

paranızın ayda %20 si kadarını kazanın yeter daha ne istiyorsunuz
İlk etapda açaçagınız hesaba yüz dolardan veya 300 dolardan fazla para yatırmayın ve mümkün mertebe en ufak hacimde işlemler yapın
yapınki ufak kaybedin ufak kazanın canınız yanmasın

forex yüzünden eşinden ayrılanlar evini arabasını satanlar intiharın eşigine gelenler var lütfen kardeşler Çok ama çok dikkatli olalım Canımız yanmasın
ve bu başlık altına tecrübeli arkadaşların başından geçen talihsiz kayıpları ve gerçekden forex yüzünden bitmiş kişilerin olaylarından kısaca bahsetmelerini rica ediyorum ki yeni başalan arkadaşlar okusun okusunlarki işin ne kadasr ciddi boyutlarda oldugunu kavrasınlar..

Saygılarımla...

Foreks TV'yi Youtube'dan İzleyin!

ForexForumTR Facebook'ta Tıklayın!

Last edited by Fuat Öğreten; 03-15-2013 at 00:23.
Reply With Quote