Thread: Forex Room 2019
View Single Post
Old 02-16-2019, 07:19
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute
Default PAMM Desteği

Hesabımın olduğu brokerdan Forum üyeleri için beğendiğim ve güzel çalıştığını düşündüğüm elimdeki expertlerin ve sinyallerin işlemlerini kopyalatabilmek için bir PAMM modülü istedim.Herkesin kendi bütçesine göre lotları ve riski seçip kullanımına izin verecek.İşin vakit alacak iletişim hesaplama ve teknik detaylarını moderatör arkadaşlarımızdan birisi yapacak.Son tahlilde ben gözden geçirip onay vereceğim.Katılmak isteyenler detaylar için adminle iletişime geçsinler.Bu hizmet için kar payı almak gibi bir durum söz konusu değildir kazançta kayıpta sizlerin olacaktır.Her hangi bir kar amacım olmayacağı malumunuzdur.Scalping tarzı çok işlem açan sinyalci veya EAlarda seçmediğim için farklı çapanoğulları arayan dangalakların fitnelerininde önüne geçmiş oluyorum.Hesaplarda kendiniz şahsi işlemlerinizi yapabilir veya pamm tarafından açılmış işlemleri kapatabilirsinizde.Genel bilgilendirme ve kullanım detaylarını admin ve görevli moderatör arkadaşlarımızla karşılıklı görüşerek öğrenebilirsiniz.

Kafamda 3 tür risk modeli çıkardım ve en stabil parite olan EURUSD üzerinde çalışan EA ve sinyalleri seçtim ayrıca TRY ve Gram altında açtığım işlemleride eklemeyi düşünüyorum;
1-Küçük hesaplar (0-3bin USD)için maksimum risk maksimum getiri (aylık %25 ve üzeri kazanç fakat yüksek margincall riski taşır)
2-Ortalama hesaplar (3-25bin USD) için makul risk makul getiri (aylık %5-10 aralığı kazanç margincall riski olmaz fakat olası zararlarda kayıp %30 olabilir)
3-Büyük hesaplar (25bin USD ve üzeri) profesyonel yatırımcılar için (aylık %1-2 aralığı getiri margincall riski taşımaz yaşanabilecek maksimum zararı kullanıcı önceden belirleyebilir ve bu zarar %10 asla geçmez)

İnşallah herkes için başarılı ve kazançlı bir çalışma olur...

Last edited by Kemal Yıldırım; 02-16-2019 at 07:21.