FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER)

FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) (https://forexforumtr.com/index.php)
-   Forex Room (https://forexforumtr.com/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Forex Room 2011 (https://forexforumtr.com/showthread.php?t=1)

Rogue_Trader 09-22-2011 13:05

Dedıgım gıbı

hedefım 1 18...

1 3340 kırılırsa fişi çekme değil resmen kopardılar demektir...

asmpnr 09-22-2011 13:28

Quote:

Originally Posted by 999.9 (Post 1490)
Ve trader in sisteme gelince.. 10 50 sma
direnc H to L
destek L to LL kullaniyor.

100 dolara robot alsa iyi olurmus :)

hacı ben yaptım robotu 100 dolara vermem kardan pay isterim:D:D:D

desem herkez peşimde koşar ne yazıkki. ama adama bak 20 yıl aynı sistem. millet sistem arasın dursun...

CaKiNG 09-22-2011 13:31

Quote:

Originally Posted by Rogue_Trader (Post 1516)
Dedıgım gıbı

hedefım 1 18...

1 3340 kırılırsa fişi çekme değil resmen kopardılar demektir...

herkes satısda iken cok beklersin warren :))

asmpnr 09-22-2011 13:33

Quote:

Originally Posted by CaKiNG (Post 1522)
herkes satısda iken cok beklersin warren :))

dostum bir malın fiyatı birtek herkez satıştayken düşer diye beklersen sende yanılırsın.

CaKiNG 09-22-2011 13:34

1.3467 Eu Aldım ..Sl:1.34 altı h1 kapanıs tp :gittiği yere kadar ...:)

CaKiNG 09-22-2011 13:39

Quote:

Originally Posted by asmpnr (Post 1523)
dostum bir malın fiyatı birtek herkez satıştayken düşer diye beklersen sende yanılırsın.

asım dostum tabiki öyle düşünmüyorum ...yoksa sadece sentimentlere bakarak işlem acardım...dün h4 de bir kanal calısmam vardı kendime göre takip ettiğim..1.36 altına inmesiyle ordan satıs yapabilirdim aslınd ..takip etmedim aksam ..gerci bu kadar düşüş beklemiyordum ama her inişin bir cıkısı vardır..panikde al ,coskuda sat bosuna dememişler :)

maraton 09-22-2011 13:40

Quote:

Originally Posted by CaKiNG (Post 1524)
1.3467 Eu Aldım ..Sl:1.34 altı h1 kapanıs tp :gittiği yere kadar ...:)

hocam Sen hala alış mı yapıyorSun dünden beri. peki bakiye ne alemde ?

maraton 09-22-2011 13:43

Quote:

Originally Posted by CaKiNG (Post 1526)
asım dostum tabiki öyle düşünmüyorum ...yoksa sadece sentimentlere bakarak işlem acardım...dün h4 de bir kanal calısmam vardı kendime göre takip ettiğim..1.36 altına inmesiyle ordan satıs yapabilirdim aslınd ..takip etmedim aksam ..gerci bu kadar düşüş beklemiyordum ama her inişin bir cıkısı vardır..panikde al ,coskuda sat bosuna dememişler :)

panik ve çoşku anını iyi belirlemek lazım. bu Satışlar panik Satışları mı Sence

asmpnr 09-22-2011 13:47

Quote:

Originally Posted by CaKiNG (Post 1526)

sana tavsiyem işlem açmamandır. bence cm lere bakarak işlem aç. senin işlemlerini gördükçe gerçekten kötü oluyorum. inan bana şu sistemlerini gözden geçir. ya da bence sistemin yok yada sistemin ne der onu analiz edmiyosun. aslında özelden mesaj attım ama inan artık aleni olsun ki şu işlemlere girerken biraz dikkat et. h4 bakıp işlem açıyosan işlem sayın günlük bir yada ek girişler olur. biraz dikkat lütfen.

eğer cvp yazmama alınırsan bi daha da yazmam. ama işlemlerini aleni bi şekilde burda paylaşıyosan eleştirel konuda haklılığım vardır diye düşünürüm.;)

eackesh 09-22-2011 13:54

nisan ayında dedik ki şuanda dünyada en ucuz olan şey dolar. uzun vade sabır istiyor ama iyi de getiriyor. bunun olacağını benim gibi forumda çoğu kişi biliyordu. ama yapacağımız bişey yok. bu iş uzun vade işi değil. bu şartlarda yani. ama herifler ne kazanıyor be. doları düşürürken de kazanıyor çıkarırken de.

All times are GMT +3. The time now is 07:23.