FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER)

FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) (https://forexforumtr.com/index.php)
-   Forex Room (https://forexforumtr.com/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Forex Room 2011 (https://forexforumtr.com/showthread.php?t=1)

Kemal Yıldırım 09-10-2011 10:32

Forex Room 2011

Sevgili dostlar sitemize olan saldırılar sırasında hosting şirketi ve webmasterımızın gafletinden oluşan felaketler dizisi sonucunda 3 yıllık veritabanımız silindi ve kurtarılamaz hale geldi.Profesyonel bir web danışmanlık şirketiyle anlaşarak tekrar yola çıkıyorum.3 yıllık maddi manevi emeğim ve sizlerinde kıymetli paylaşımları malesef silindi.Hergün yenilenen forex piyasası arşivlere çok değer vermeyi gerektirmesede üyeliklerimiz ve bazı alım satım sistemlerimizde silinmiş oldu.Şimdi tekrar baştan başlayıp eskisinden dahada canlı bir hale gelmek dileklerimle yeni sitemiz hepimize hayırlı olsun diyorum...

CFST 09-10-2011 13:19

Zamanla düzelir üstat sen üzülme.

admin 09-10-2011 13:43

Kayıt olmak isteyen tüm ziyaretçilerimiz üyeliğinizin aktif olması için lütfen emaillerinize gelen onay linklerine tıklayıp admin aktivasyonunun sağlanması için bize otomatik mesaj gelmesini sağlayınız.Gelecek olan onay emaillerine tıklamadığınız sürece forum üyeliğiniz beklemede kalacaktır.

Saygılarıma
Admin

promo 09-10-2011 14:12

merhaba,forumu özlemişim,veriler bence çokta önemli değildi paylaşımcılar burda olduktan sonra kısa zamanda daha iyi derli toplu birikir bence,hepimize geçmiş olsun.
forumu tekrar ayağa kalkmasında emeği olan forum sahiplerinede teşekkür ederim iyiki varsınız.

Traderfx 09-10-2011 14:26

Forumun ilk grafiğide benden olsun ozaman :)

http://c1109.hizliresim.com/11/9/10/8859.gif

promo 09-10-2011 14:50

1,360/1,3650 civarı long girip 1,3870 tp denenebilir suan shortum

http://c1109.hizliresim.com/11/9/10/9316.gif

promo 09-10-2011 15:03

http://c1109.hizliresim.com/11/9/10/9702.gif

1,3451 FİBO SEVİYESİDE İZLENMESİ GEREKEN SEVİYELERDEN.

asfx 09-10-2011 15:37

Quote:

Originally Posted by fxtarzan (Post 1)
Sevgili dostlar sitemize olan saldırılar sırasında hosting şirketi ve webmasterımızın gafletinden oluşan felaketler dizisi sonucunda 3 yıllık veritabanımız silindi ve kurtarılamaz hale geldi.Profesyonel bir web danışmanlık şirketiyle anlaşarak tekrar yola çıkıyorum.3 yıllık maddi manevi emeğim ve sizlerinde kıymetli paylaşımları malesef silindi.Hergün yenilenen forex piyasası arşivlere çok değer vermeyi gerektirmesede üyeliklerimiz ve bazı alım satım sistemlerimizde silinmiş oldu.Şimdi tekrar baştan başlayıp eskisinden dahada canlı bir hale gelmek dileklerimle yeni sitemiz hepimize hayırlı olsun diyorum...

Kıymetli üstadım,kısa zamanda forumumuzun canlı ve zengin bir paylaşım ortamına dönüşeceğine inancım tamdır.Değerli paylaşımcıları tekrar bir araya getirme iradesini muhafaza ederek forumu yeniden canlandırdığınız için teşekkür ederim...Emeğinize sağlık,iyi ki varsınız...

Caddy 09-10-2011 15:41

Değerli dostum Tarzan

Sağlık olsun de...üzerinde fazla durma yahu...boşver...SANAL DÜNYA YALAN DÜNYA...

sana bişey olmasın...:)

kolay gele...

Caddy 09-10-2011 15:42

Euro-TL

5.dalgayı uzatan dalga sayıyoruz...aşağıdaki kurala şuanki yapı uyuyor...9 dalga...umarım bir üst mertebeye çıkmaz...:):rolleyes:

sonuç..aşağı 3 dalga düzeltme bekliyoruz...

http://s1.postimage.org/co5dol7xj/20...432_EUROTL.png

Kural...Uzatan dalga 5, 9, 13 ve 17 dalgalarının bileşimindedir.

Caddy 09-10-2011 15:52

Euro-Usd

Tüm planlarımız alt üst oldu...mevcut seviyelerden yukarı dönmesi bana göre zor...
...yinede 34.haftanın (geçen haftanın) dip olması için dua etcez...:D işimiz allaha kaldı...

Teknik ayrıntı...

Şimdi yukarıda geçmişten kalan bir OBO muz var...sonrasında oluşan başka da bir TOBO muz var...
...zıt karekterdeler...yani karektersizler...:) o zaman çalışmadılar...

bana göre TOBO çalışmadı...OBO şuan çalışıyor...ilk destek noktası ise...alttaki kırmızı çizgi...

http://s1.postimage.org/ue9mvq13p/20...446eurousd.png

Geçmişten gelen zaman analizi grafiğim...

http://s1.postimage.org/cf09pc2x3/20...38euro_usd.png

ozgurturk 09-10-2011 15:53

Hepinize merhaba arkadaşlar
Spk tebliği sonrası düzenlemeler beklendiği için yurtiçinden çalıştığım forex şirketi tüm bakiyemi çektirip beni konuyla ilgili bilgilendireceklerini söylediler, bende paramı çekerek beklemeye geçtim,bu düzenlemenin ne zaman biteceğini ve yurtiçi müşterilere ne zaman işlem yaptırılacağını bilen bir arkadas cevap yazarsa sevinirim.
Bununla birlikte ingiltereden çalışan iki trading şirketinin sitelerine üye olmak istediğimde tr den müşteri kabul etmediklerini gördüm.
Yurtdışından işlem yapmak şu anda yasalmıdır ? Yurtdışından sorunsuz ve yasal olarak trade yapan varmı aranızda ?
Son olarak yurtiçinden çalıştığım şirketimde tüm emtialara işlem yapamıyordum.
Örneğin portakal suyu ve soya fasulyesi vb.
Tüm emtialarda trade yapabileceğim,ödeme ve para çekimlerinde sorunsuz çalışan önerebileğiniz bir firma varmıdır ?
Teşekkür ederim,SAYGILAR...

tuyav 09-10-2011 17:46

Merhaba arkadslar. Forumumuz tekrar hayirli ve ugurlu olsun. Tekrardan sitemiz eski gunlerine donuceginden kuskum yok.

Arkadaslar! Mt4 platformuyla ilgili birsey sormak istiyorum. Mt4 platforma yeni gectim. Bazi zamanlar kendi kendine stopout ediyor. Bu sekilde karsilasan varmi, normalmidir yoksa bundan ne sekilde kurtulabiliriz...

emirler 09-10-2011 17:51

vay caddy yada fokimiz hoş gelmişsin . Görüyorsun meyveli ağacı nasıl taşlıyorlar.Zira burada ki tüm paylaşımlar dışardaki
ağzı salya dolu ne menem canavarların işine gelmiyor. Ama kafalarını her daim koparmak boynumuzun borcudur.Spk sadece üç beş kıl kopardı diye bu saldırıları yapıyorlar, ülke yol geçen hanı gibi şimdi bu salyalı yaratıklar yer altında işlerine devam ediyorlar onları inlerinde bulup boğazlamakda bizlere kalıyor.
Tüm bu saldırıların manası var buraların sesi soluğu kesilecekki onlar kaçabilsinler yerin altına inebilsinler yoksa kuyrukları dışarıda henüz. Ama onlar ellerine verilen prosürdürlere göre hareket ediyorlar ve sürekli nasıl yaparızda açıkları bulur yolmaya devam ederiz arayışındalar ve sanırım yolmanın yollarını yine bulacaklar ve işlerine yine devam edecekler.
Kimlerden mi bahsediyorum kırmızı başlıklı kız ve ninesi gözlüklü hasta kurt.
Aha bundan bahsediyorum.http://www.forumdas.net/masallar/kir...-ozeti-106653/

emirler 09-10-2011 17:59

Bu arada tüm eski üyeler
yeni foruma göre kayıtsız sayılıyor ve yine yeniden kaydolmaları ve onaylarını beklemeleri gerekiyor. Hakikaten tüm verilerimiz gitmiş olabilir fakat o verileri arşivi bizler oluşturduk ve yine onları yerine koyarız. En çok ben üzüleyim zira tüm çalışmalarım tarih ve ay olarak kayıtlıydı. emme hepsinin kayıtları bende var resim olarak.

emirler 09-10-2011 18:20

Arkadaşlar hep rüyamda askere yeniden giderdim:o
Bakın şu hale tüm rütbelerimi sökmüşler. emme yukardakilerin paşalıkları baki kalmış:D Biz de isterük kazan kaldıruk muk mık demeyin aman kelle gider.
Neyse forum baya yalın hale gelmiş.Çirlop gibi sıfır kilometre.Cennetemi gittik ne o kadar berrak ve kolayki bişeyleri bulması.Bulmasakda olur hani hemen yanıbaşımızda iki tık tık tamam.dokunmadik gibi olmuş.Son versiyon.Yakında sesli komutlusuda geliyor.
Ne yalan söyliyeyim burası bizim dünyamız kimler dokunursa 1 gider 5 geliriz.Hemide güldür güldür geliriz.

Caddy 09-10-2011 18:34

Quote:

Originally Posted by emirler (Post 28)
vay caddy yada fokimiz hoş gelmişsin . Görüyorsun meyveli ağacı nasıl taşlıyorlar.Zira burada ki tüm paylaşımlar dışardaki
ağzı salya dolu ne menem canavarların işine gelmiyor. Ama kafalarını her daim koparmak boynumuzun borcudur.Spk sadece üç beş kıl kopardı diye bu saldırıları yapıyorlar, ülke yol geçen hanı gibi şimdi bu salyalı yaratıklar yer altında işlerine devam ediyorlar onları inlerinde bulup boğazlamakda bizlere kalıyor.
Tüm bu saldırıların manası var buraların sesi soluğu kesilecekki onlar kaçabilsinler yerin altına inebilsinler yoksa kuyrukları dışarıda henüz. Ama onlar ellerine verilen prosürdürlere göre hareket ediyorlar ve sürekli nasıl yaparızda açıkları bulur yolmaya devam ederiz arayışındalar ve sanırım yolmanın yollarını yine bulacaklar ve işlerine yine devam edecekler.
Kimlerden mi bahsediyorum kırmızı başlıklı kız ve ninesi gözlüklü hasta kurt.
Aha bundan bahsediyorum.http://www.forumdas.net/masallar/kir...-ozeti-106653/

Öncelikle hoşbulduk...

umarım sağlık sıhhat yerindedir...

Yukarıdaki görüşlerine katılıyorum...

Bende de geçmiş analizler kayıtlı...yeri ve zamanı gelince çıkarıp kullanırız...

Sana alemde sadece kendi sitemde ve burada yazıyorum...

Yanıtlayamadığım sorular olur ise bu foruma link veriyorum ...:)

kolay gele...

Kemal Yıldırım 09-10-2011 18:43

Üstatlarım forum dostlarım hoş gelmişler.Yeni webmasterlar profesyonel şirket oldukları için bu sefer sorun yaşamayız inşallah.Kısa sürede toparlandı şablon umduğumdan çabuk yapılandı.Artık gerisi bizlere kalıyor yazıp çizip şenlendireceğiz:)

Caddy 09-10-2011 18:45

Quote:

Originally Posted by fxtarzan (Post 33)
Üstatlarım forum dostlarım hoş gelmişler.Yeni webmasterlar profesyonel şirket oldukları için bu sefer sorun yaşamayız inşallah.Kısa sürede toparlandı şablon umduğumdan çabuk yapılandı.Artık gerisi bizlere kalıyor yazıp çizip şenlendireceğiz:)

hoşbulduk dostum en başta

emirlerin topiğini açmanız lazım...arasıra oraya çiziktirelim...;)

Kemal Yıldırım 09-10-2011 18:47

Quote:

Originally Posted by Caddy (Post 34)
hoşbulduk dostum en başta

emirlerin topiğini açmanız lazım...arasıra oraya çiziktirelim...;)

Kendi açabiliyor yetkisi var üstatlar her foruma konu açabilir o şekilde ayarlandı.

Caddy 09-10-2011 18:48

Quote:

Originally Posted by fxtarzan (Post 35)
Kendi açabiliyor yetkisi var üstatlar her foruma konu açabilir o şekilde ayarlandı.

hee ..okiiii o zaman...;)

emirler 09-10-2011 18:51

Quote:

Originally Posted by fxtarzan (Post 35)

Bak acarım açarsam bi daha kapanmaz karışmam haa:p

emirler 09-10-2011 18:55

Quote:

Originally Posted by Caddy (Post 32)
Öncelikle hoşbulduk...

umarım sağlık sıhhat yerindedir...

Yukarıdaki görüşlerine katılıyorum...

Bende de geçmiş analizler kayıtlı...yeri ve zamanı gelince çıkarıp kullanırız...

Sana alemde sadece kendi sitemde ve burada yazıyorum...

Yanıtlayamadığım sorular olur ise bu foruma link veriyorum ...:)

kolay gele...

Siten olsuğunu bilmiyordum demek o kadar zenginsin kaç daireli siten üsdadımız.
Sağlık elhamdülillah ;)

Caddy 09-10-2011 18:59

Quote:

Originally Posted by emirler (Post 38)
Siten olsuğunu bilmiyordum demek o kadar zenginsin kaç daireli siten üsdadımız.
Sağlık elhamdülillah ;)

21 kat 52 daire

fakat artık kat çıkmıyoz ..dondurduk...:)

Aç şu senin topiğide hafta sonu biraz yorum yaparız...

emirler 09-10-2011 19:05

Quote:

Originally Posted by Caddy (Post 39)
21 kat 52 daire

fakat artık kat çıkmıyoz ..dondurduk...:)

Aç şu senin topiğide hafta sonu biraz yorum yaparız...

Talla açtım istersen bak.:D

Caddy 09-10-2011 19:10

Quote:

Originally Posted by emirler (Post 41)
Talla açtım istersen bak.:D

ordayım...mesajıda yapıtırdım yane...:D el cevap isterem

setdesigner840 09-10-2011 20:22

Herkese selamlar. Forumun açıldığına sevindim.

Izzet 09-10-2011 20:42

Hayırlı olsun sitemize kavuştuk. Bir daha böyle kötü bir deneyim yaşamamak dileğiyle.

W__B 09-10-2011 22:05

piyasada oldukça guzel bır trend olustu.... 1 3850 ye tepkı verırse yenıden satısa cok uygun olur

promo 09-10-2011 22:26

Benimde beklentim 1.3870 civari bir duzeltme ama short kapatmayacagim kucuk bir alim yaptim cuma gecesi stobu yakin cikarsa tp alip satimi arttirabilirim duruma gore

W__B 09-10-2011 22:36

ben parçalı da olsa 1 45 den ıtıbaren satıstaydım.....

dususlerın yada yukselıslerın ne kadar surecegını kımse bılemez... ben derım ki.. 1 3440 noktasında belırlenecek trend...

dguler1981 09-10-2011 23:54

merhabalar arkadaşlar forumun saldırıya uğraması üzücü bir olaydı ve forum sahiplerine tekrardan geçmiş olsun. Forum yenilenince bende eski nick ime döndüm. biir önceki nick im dofili, şimdi döndük eskiye herkese kolay gelsin. İyi çalışmalar...

dguler1981 09-10-2011 23:59

http://i53.tinypic.com/vb5vs.jpg

burdan döndü döndü dönmedi eur jpy gidici:)

mtd38 09-11-2011 00:29

Bazılarına çok koydu sanırım forumda yazılanlar. Foyaları meydana çıktı tabi ki. Onlarda çareyi saldırmakta buldu. Bilmiyorlar ki kesilen sakal daha gür çıkar... Hepimize hayırlı olsun forumumuza kavuştuk.

maraton 09-11-2011 00:55

inş. yine saldırı olmaz

mtd38 09-11-2011 01:53

AMB’in başekonomisti ve İcra Kurulu üyesi Alman Jurgen Stark Cuma günü görev süresini dolmasına iki yıl kala istifa etti. Stark’ın istifasının AMB’nın ikincil piyasadan DİBS alma kararına karşı proteso olduğu ifade ediliyor. AMB’nın ekonomik tahminlerini üretimi ve faiz senaryolarının hazırlanmasında takım kaptanı rolü yapan Stark, Axel Weber’den sonra kurumun izlediği politikalaro proteste amacıyla istifa eden ikinci Alman yönetici.
Uzmanlar Alman üyelerin faiz ve diğer önemli para piyasası kararlarını alan İcra Kurulun’da sayısal üstünlüğe doğru giden Akdeniz’li üyelerden çok rahatsız olduğunu ileri sürüyor. Alman yetkililer de Stark’ın istifasını AMB’na bir kez daha misyonunu aşarak ikincil piyasada tahvil alımlarına girişmemesini ihtar etme fırsatı olarak kullandılar.
Alman Şansölyesi Merkel’in Yunanistan’ın iflası durumunda zarara uğrayacak Alman bankaları için Alman Kurtarma Fonu’na hazır olması emrini vermesi ile yere çakılan Avrupa borsalarında banka hisseleri %10’lara varan değer kayıpları sergiledi. Alman DAX %4 düşerken, panik Wall Street’ê de yayıldı. DJ30 ve S&P500 %2.7 civarında değer yitirirken, Euro/dolar son altı ayın dibine geriledi.
Atilla Yeşilada,

emirler 09-11-2011 15:12

http://c1109.hizliresim.com/11/9/11/9666.png
Tl analizim benden alıntıdır.
Teknik analiz bölümünde EW sayımlarına biraz farklı anlatım ve yazışma tarzıyla devam edeceğim arkadaşlar.

emirler 09-11-2011 15:15

Quote:

Originally Posted by dguler1981 (Post 64)
http://i53.tinypic.com/vb5vs.jpg

burdan döndü döndü dönmedi eur jpy gidici:)

Zaten kendisi dönektir o nedenle döner. ew sayımında da sonunda görünüyor.

Rogue_Trader 09-11-2011 18:05

herkese merhabalar. sızlerden bır rıcam olacak. pc m coktu ve elımde olan tum expert ve temp ler gıttı. sızden rıcam elınde basarılı olduguna ınananlar varsa paylasabılır mı ?

abdullah 09-11-2011 18:21

Quote:

Originally Posted by maraton (Post 66)
inş. yine saldırı olmaz

inşallah..tüm foruma geçmiş olsun..

All times are GMT +3. The time now is 14:04.