FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER)

FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) (https://forexforumtr.com/index.php)
-   General Chat (https://forexforumtr.com/forumdisplay.php?f=9)
-   -   gezer terlikleri ile alakalı (https://forexforumtr.com/showthread.php?t=380)

Fuat Öğreten 02-26-2014 00:15

gezer terlikleri ile alakalı

Bir kardeşimizin mesajını önemine binaen paylaşıyorum.

Peygamber Efendimiz' sallallahu aleyhi ve sellem'in adını ayaklar altına aldılar
görür görmez bunu facebok ta bir gurupta paylaştım ve birçok kişi terliklerinde aynı yazıyı gördüler,
hemen gezer i aradım "terliklerinizde Muhammed yazıyor" dedim
"evet bizde dün akşam fark ettik" dediler,
ee nedir bu dedim, dedilerki
"bu 2 yıl önce yurt dışından gelen bir kalıp gerekli açıklamayı yarın yapacaklarını söyledi
bunun ne gibi bir açıklaması olur.hiçmi görmemişler 2 yıldır...sizde herhangi bir terlik mağazasına gidip bu yazıları birçok gezer marka terliğinde bulabilirsiniz,
Lütfen duyarsız kalmayalım..

lütfen bu marka terlik giyenler baksınlar var olanlar imha etsin lütfen

işte resmi
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...90955211_n.jpg

Fuat Öğreten 02-26-2014 00:25

bunu bilerek yapan herkes iyi bilsinki cehennemde beraber ''gezer''siniz....

KMTX 02-26-2014 00:53

kafirin düşmanlığının sınırı yok yakalayıp b....ı t...a e....in o üretici firmanın bilmiyorum ayaklarınıda yemezler fabrikasını y...ıp yı...ksın ki ibret olsun

"NOT:Yazı tarafımdan editlenmiştir yazılarınızda hukuki sorunlara sebep olacak şekilde şiddet hakaret tehdit ve benzeri cümleler içeren mesajlar göndermeyin.
Kemal Yıldırım"

Dirichlet 02-26-2014 13:10

Quote:

Originally Posted by KMTX (Post 90975)
kafirin düşmanlığının sınırı yok yakalayıp başını taşla ezeceksin o üretici firmanın bilmiyorum ayaklarınıda yemezler fabrikasını yakıp yıkacaksın ki ibret olsun

Bu nasıl iştir nasıl farketmezler böyle bir şey olmaz. Nasıl savunma yapacaklar. Bunun savunmasımı olur. Bide Türkiye ayakkabı tabanı cenneti çok büyük firmalarımız var taban yapan. Bazı şeyleri aklım almıyor artık..

Dreamania 02-26-2014 15:03

yuh ya başını taşla ezmek, fabrikasını yakmak falan kafayı yemişsiniz siz. Medeniyetle alakanız yok insan olun biraz. O şekil tamamen tesadüf olabilir. ayrıca benzemiyor bile. Bu kadar da kötücül olunmaz.

Kemal Yıldırım 02-26-2014 16:05

Quote:

Originally Posted by Dreamania (Post 90999)
yuh ya başını taşla ezmek, fabrikasını yakmak falan kafayı yemişsiniz siz. Medeniyetle alakanız yok insan olun biraz. O şekil tamamen tesadüf olabilir. ayrıca benzemiyor bile. Bu kadar da kötücül olunmaz.

Kusura bakma da Peygamberinin adını terliğin altına basıyorlar ona takılmıyorsun ama sinirlenip kızanların yazdıkları aşırı yazılara sarıyorsun bu neyin kafası ben anlamadım...yaaaa

Bu arada çıkan haber doğrumudur değilmidir araştıran oldumu?Fuat haberi sen yazmışsın teyit ettirdinmi doğrumudur değilmidir?Bu çok ciddi bir olay oyun değil.

KMTX linç kültüründe baya gelimiş yargısız infaz yapmayalım konu netleşsin yaw:kahkaha:

Fuat Öğreten 02-27-2014 01:14

evet kemal abi haber doğru hatta girin şimdi gezerin sitesine orada duyuru yayınlamışlar
ortaya çıkmasa yayınlanmazdı ama buyrun sitesi

http://www.gezer.com/

duyuru popup olarak açılıyor popup engelleyiciniz varsa siteye girince izin verin

Fuat Öğreten 02-27-2014 01:16

buda sitelerindeki açıklama ben olaya bilmeden oldu diye düşünmek istiyorum
ALLAH affetsin

Değerli Müşterimiz,

24 Şubat 2014 Pazartesi sabahı sanal ortamda bahsi geçen terliğin tabanı konusunda, bizim de yeni haberimiz olmuştur. Yurtdışından almış olduğumuz bir taban motifinin bir bölümünün Hz. Muhammed’in (S.A.V) ismine benziyor dahi oluşu hiç tartışmaya mahal vermeden düzeltilmesi gereken bir durumdur.

2.200 kişinin çalıştığı fabrikamızda, bahse konu olan ürünün yüzlerce kişinin elinden geçmesine ve tüm kontrol işlemleri yapılmasına rağmen maalesef göze çarpmamış ve fark edilmemiştir. Bu konudan haberdar olduğumuz anda, taban kalıpları imha edilmiştir ve gerekli işlemler başlatılmıştır.

Gezer Ayakkabı olarak Milli ve Manevi değerleri Şirket Değerleri olarak kabul eden, İnsanlığın şeref tablosu Peygamber Efendimize (S.A.V) sonsuz saygı ve sevgi duyan, ülkemizi iç piyasada ve uluslararası pazarlarda temsil eden örnek bir kuruluşun, böyle bir konu ile anılmış olmasından duyduğumuz üzüntüyü sizinle paylaşmak istedik. Bilinçsizce yapılan hatadan dolayı gerekli işlemlerin yapıldığından hiçbir şüpheniz olmasın. Size de öncelikle bize dönüp işin doğrusunu sorguladığınız ve duyarlılığınız için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

Gezer Ayakkab

Fuat Öğreten 02-27-2014 01:22

Quote:

Originally Posted by Dreamania (Post 90999)

benzemiyor mu ya hadi git işine !!!!

medeniyet diyorsun ya medeniyet sevgili peygamberim ile gelen bir olaydır
alemlerin peygamberine uzanan ellerde uzanan dillerde kahrolsun...

KMTX 02-27-2014 01:30

Quote:

Originally Posted by examitus (Post 91074)
benzemiyor mu ya hadi git işine !!!!

medeniyet diyorsun ya medeniyet sevgili peygamberim ile gelen bir olaydır
alemlerin peygamberine uzanan ellerde uzanan dillerde kahrolsun...

forumu veya kendimi sıkıntıya sokacak bir yazım varsa silinebilir o ayrı konu ama PEYGAMBERE yapılan şerefsizce sinsi bir operasyonu görmeyipte ona verdiğim tepkiye bir tarafını yırtan dallamaya hiç kusura bakmasın diyarbakı belediye başkanının meşhur bir lafını tekrar etmek istiyorum h....tir h....tir h....tir:tokat::vurkafa:

All times are GMT +3. The time now is 14:07.