FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Brokers Intermediary Institutions
Forex Brokers Intermediary Institutions In this topic, there will be information sharing and evaluations about forex brokers.
Reply

Thread Tools
Old 09-13-2011, 14:48
maraton maraton is offline
Moderatör

maraton has much to be proud ofmaraton has much to be proud ofmaraton has much to be proud ofmaraton has much to be proud ofmaraton has much to be proud ofmaraton has much to be proud ofmaraton has much to be proud ofmaraton has much to be proud of
Default Brokerlar hakkında genel yazılar

bende alparide hesap açtım hiçbir işlemime karışmıyorlar sınırsız scalp yapıyorum.

ayrıca rusya ile yazışıyorsun online türk arkadaşlar yardımcı oluyorlar.

şu an sadece bankadan belge almadığım için para yatırma kısıtlaması koymuşlar
Reply With Quote
Old 09-13-2011, 14:51
Moderatör

maraton has much to be proud ofmaraton has much to be proud ofmaraton has much to be proud ofmaraton has much to be proud ofmaraton has much to be proud ofmaraton has much to be proud ofmaraton has much to be proud ofmaraton has much to be proud of

Quote:
Originally Posted by asiltürk View Post
alican03 nickli silinen forumdaki arkadaşım seninle bir türlü haberleşemedim.tekrar bu foruma üye olmuşsan eğer bay-ek@hotmail.com adresine tel.bırakırsan sevinirim.
hocam o arkadaş nerdedir bilmiyorum .
burda yazdıklarını uzmanforex de de yazmış.
arkadaşın dediği işlemleri yaptım ve bankaya faxladım.bu gün kartı kapattılar yeni bir kart verdiler. sonucu olumlu veya olumsuz buraya yazarım.

şimdilik bu kadar
Reply With Quote
Old 09-13-2011, 16:08
CFST's Avatar
CFST CFST is offline
Üstat

CFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by maraton View Post
bende alparide hesap açtım hiçbir işlemime karışmıyorlar sınırsız scalp yapıyorum.

ayrıca rusya ile yazışıyorsun online türk arkadaşlar yardımcı oluyorlar.

şu an sadece bankadan belge almadığım için para yatırma kısıtlaması koymuşlar
Alpari ve rusya bağlantısı pek güvenli değil.Finma NFA yada FSA denetimli olursa daha güvenli olur.FSA biraz cılızlaştı diğer ikisine göre ama rusyaya koymaktan tabiki daha güvenli.
Reply With Quote
Old 09-13-2011, 22:09
asiltürk asiltürk is offline
Site Üyesi

asiltürk is on a distinguished road

Quote:
hocam o arkadaş nerdedir bilmiyorum .
burda yazdıklarını uzmanforex de de yazmış.
arkadaşın dediği işlemleri yaptım ve bankaya faxladım.bu gün kartı kapattılar yeni bir kart verdiler. sonucu olumlu veya olumsuz buraya yazarım.

şimdilik bu kadar
bende aynısını yaptım maraton arkadaşım fax lar yerine ulaşmış, benim firma iforex di seninki hangisi acaba veya özelden tel ini yazarsan konuşalım.
Reply With Quote
Old 09-14-2011, 18:03
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute
Default Brokerlar hakkında genel yazılar

Bu başlıkta brokerlar hakkında genel görüşler yaşanan tecrübeleri paylaşalım.
Reply With Quote
Old 09-15-2011, 22:38
drforex drforex is offline
Site Üyesi

drforex is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by .rai View Post
İnternetten alım satım işlemlerinde çok yeniyim baya bi deneme hesabı açtım ama fiyatlar nolur ne biter kestirmek güç
Ufak meblağlarla (1000 tl)10 katıyla petrol alıp satmak istiyorum komisyonu en az olan bildiğiniz güvenilir türk firması varmı.
Bide önerim olacak herkes günlük ne alıp sattığını ne kadar kar zarar ettiğini yazdığı bi başlık olsa güzel olabilir.
öneriiz çok güzel bencede herkes işlemini yazsın.
malesef güvenilir Türk firması yok.
Reply With Quote
Old 09-16-2011, 15:59
Moderatör

İNTEGRAL MENKUL DEĞERLER lerden şöyle bir mail geldi bana acaba spk dan lisan mı almışlar

1-) MetaTrader 4 , Web Trader, iPhone, iPad, Android, Mobil Trader, PDA Trader platformlarını kullanacağınız gibi, kaldıraç oranınız en fazla 1:100 kanuni sınırlar içerisinde tarafınıza sunulmaktadır.

2-)5 iş günü 24 saat destek masamızdan yardım alabilir, Expert Advisor kullanma imkanı ile yatırım stratejinizi oluşturabilirsiniz.
Koşulsuz müşteri memnuniyeti, teminatlarınızın İMKB Takas Bankası A.Ş. de saklanıyor olmasının getirdiği ekstra güvenceyle sizlere daha kaliteli hizmet verilecektir.Yenilenen ve geliştirilen teknolojik donanımıza ek olarak; Sermaye Piyasası Kurulu’ nun gözetimin verdiği ciddiyet ile size sunacağımız hizmetin kalitesi ile bir an önce tanışmanız için
Reply With Quote
Old 09-16-2011, 17:10
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
İNTEGRAL MENKUL DEĞERLER lerden şöyle bir mail geldi bana acaba spk dan lisan mı almışlar

1-) MetaTrader 4 , Web Trader, iPhone, iPad, Android, Mobil Trader, PDA Trader platformlarını kullanacağınız gibi, kaldıraç oranınız en fazla 1:100 kanuni sınırlar içerisinde tarafınıza sunulmaktadır.

2-)5 iş günü 24 saat destek masamızdan yardım alabilir, Expert Advisor kullanma imkanı ile yatırım stratejinizi oluşturabilirsiniz.
Koşulsuz müşteri memnuniyeti, teminatlarınızın İMKB Takas Bankası A.Ş. de saklanıyor olmasının getirdiği ekstra güvenceyle sizlere daha kaliteli hizmet verilecektir.Yenilenen ve geliştirilen teknolojik donanımıza ek olarak; Sermaye Piyasası Kurulu’ nun gözetimin verdiği ciddiyet ile size sunacağımız hizmetin kalitesi ile bir an önce tanışmanız için
liste açıklanmadan uzak durmak lazım.Sonuçta bahsettiğiniz firma geçmişte çok
canlar yakmış bir holdingin yeni forex markası...
Reply With Quote
Old 09-16-2011, 20:07
stranger_03 stranger_03 is offline
Site Üyesi

stranger_03 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by asiltürk View Post
bende aynısını yaptım maraton arkadaşım fax lar yerine ulaşmış, benim firma iforex di seninki hangisi acaba veya özelden tel ini yazarsan konuşalım.
Evet ben burdayım alicakal03, süreci başlatmıssın, parana bloke koymuşlardır. işlem 1-2 aya kadar sonuçlanır. ve umarım olumlu sonuçlanır. daha sonra bloke kaldırılır ve paranı çekip kullanabilirsin.
Reply With Quote
Old 09-17-2011, 00:29
999.9 999.9 is offline
Site Üyesi

999.9 is on a distinguished road

Turkiyede spk lisansi icin dolar-tl ye dunya kadar spread odemek zorunda degilsiniz arkadaslar.. Yurtdisinda guvenilir bir firmada hesap actiginizda gecmisten daha farkli bir sey olmayacak..

turkiyede bir brokerla ihtilafa dustugunde suren mahkeme ve giderler, magduriyet vs.. yurtdisindaki bir firmanin mahkemesinden daha mi iyi?

Benim anlayamadigim trader larin korkusu.. Nasdaq salonuyla ayni anda data veren broker lar var yau.. Onlardan ayril spk kayitli diye bir firmada hesap ac.. aman ne guzel

Millet basel III e geciyor.. spk da kayitli diye firmalarin deneme tahtasi olmayin.

Onemli Not: Kimsenin IB si degilim. Hic olmadim, olmam da.. Kimseye hicbir brokeri tavsiye etmem ve isim vermem. Ben traderim.. Baska birsey degil.
Reply With Quote
Reply

Tags
forex, forex broker

Currently Active Users Viewing This Thread: 7 (0 members and 7 guests)

Thread Tools

Posting Rules