FOREKS FORUM TR (UCRETSIZ FOREKS BILGI PAYLASIM MERKEZI)
     ANA SAYFA       Ekonomik Takvim       Foreks Haberleri        Brokerlar     Yazarlar       Hakkımızda      VIP Giriş      Foreks TV
Go Back   FOREKS FORUM TR (UCRETSIZ FOREKS BILGI PAYLASIM MERKEZI) > Foreks Brokerları Aracı Kurumlar
Foreks Brokerları Aracı Kurumlar Bu bölümde forex brokerları hakkında bilgi paylaşımı ve değerlendirmeler olacaktır.

Seçenekler
Alt 11 November 2015, 01:13
serdarali serdarali isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

serdarali is on a distinguished road

Selam,

Firma adı vermek forumda yasak olduğu için tam olarak isim veremeyeceğim:en büyük fx firması(hani şu isviçre frangı olayında batarken son anda birilerinin bir kaç yüz milyon dolar gömdüğü firma) ile isviçrenin en büyük fx firması, ayrıca banka(java trading platformu kullanan) artık Türklere hesap açmıyorlar.SPK uyarı yazısı göndermiş ,16 ekimden bu yana hesap açmıyorlamış.Konuyla ilgili bilgisi olan varmı?Yabancı brokerlar artık Türklere hesap açmıyormu?
Alt 17 December 2015, 17:22
mutludeli mutludeli isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Banned

mutludeli is on a distinguished road

Olay sadece artık SPK da bitmiyor.
Avrupalı bir ülkede lisansı olan şirketler MiFID tarafından denetleniyor. Bildiğim kadarı ile SPK mifide yazı yazmış bu yazıdan sonra, tüm avrupalı şirketlerde, Türk vatanşı müşteriler BLACK LİST decelet oalrak geçiyor. diğer bir deyişle MiFID tarafından denetlenen bir kurumda türkyieden hesap açamazsınız.

Güney Kıbrısta denetlenen şirketlerde aslında MiFID tarafından pasport kaydı yaptırıyor, ama bildiğim kadarı ile Güney kıbrıs komisyonu şimdiye kadar bu konuda ceza yapmamış. Ama yakındır yaparlar.

SPK dışında denetlenen bir ülkede hesap açacaksanız, mutlaka ingiltere olamalı, ama yakında orada da yasaklanacaktır kesin.
Alt 22 January 2016, 11:39
mehmetyılmaz mehmetyılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

mehmetyılmaz is on a distinguished road

arkadaşlar kolay gelsin..

XXXX diye bir şirketten bonuslu forex işlemleri yapmaya başladım.

XXX dolar bonus verdi.. onu kullanıyorum ama real olarak kullanıyorum. demo değil..

1- XXX dolarlık bonus biterse benden para isterler mi..????

2- o hesaba para havale edebilirmiyim..

3- olurda fazla para kazanır ve 500 dolar yaparsam hesaptan para çekebilir miyim..

4- son olarak XXX şirketi sağlam mı acaba..??? bizi yemezler mi..?? sahtekarlar mı..??

teşekkürler..
Alt 22 January 2016, 11:56
Kemal Yıldırım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım isimli Üye şuanda  online konumundadır
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Alıntı:
mehmetyılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşlar kolay gelsin..

XXXX diye bir şirketten bonuslu forex işlemleri yapmaya başladım.

XXX dolar bonus verdi.. onu kullanıyorum ama real olarak kullanıyorum. demo değil..

1- XXX dolarlık bonus biterse benden para isterler mi..????

2- o hesaba para havale edebilirmiyim..

3- olurda fazla para kazanır ve 500 dolar yaparsam hesaptan para çekebilir miyim..

4- son olarak XXX şirketi sağlam mı acaba..??? bizi yemezler mi..?? sahtekarlar mı..??

teşekkürler..
admin yazını editlemiş reklam olmaması için.Öncelikle bu bonus işlerini tokatçılar yapar sorduğun firmada dandik bir kalpazan onlar gibi binlercesi var nerden buluyorsunuz bu aptal aptal yerleri anlamakta güçlük çekiyorum ya art niyetle gelen reklamcısınız yada bir çakal sizleri bulup yönlendiriyor.Böyle abuk sabuk yerlere para kaptırmayın.Yerli brokerlar bu sahtekarlardan bin kat daha güvenlidir.Yurtdışı güvenli çalışılacak firma sayısı bir elin parmağını geçmez onlardada 3-5 kuruşa hesap açamazsınız.
Alt 22 January 2016, 12:24
mehmetyılmaz mehmetyılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

mehmetyılmaz is on a distinguished road

yok hayır, kesinlikle reklamcı değilim...sadece sevdiğim bir arkadaşın hemde iş arkadaşımın tavsiyesiyle girdiğim bir işte siz değerli üstatlara sormak istedim..

anladığım kadarıyla sahtekarlarmış..

sizden ricam yerli brokerların isimlerini özelden bana göndere bilirmisiniz.

birde XXX dolarlık bonusu 200 dolar yaptım paramı verirler mi..???

tekrar teşekkürler.

rahatsız ettiğim için kusura bakmayın..
Alt 22 January 2016, 12:43
Kemal Yıldırım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım isimli Üye şuanda  online konumundadır
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Alıntı:
mehmetyılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
yok hayır, kesinlikle reklamcı değilim...sadece sevdiğim bir arkadaşın hemde iş arkadaşımın tavsiyesiyle girdiğim bir işte siz değerli üstatlara sormak istedim..

anladığım kadarıyla sahtekarlarmış..

sizden ricam yerli brokerların isimlerini özelden bana göndere bilirmisiniz.

birde XXX dolarlık bonusu 200 dolar yaptım paramı verirler mi..???

tekrar teşekkürler.

rahatsız ettiğim için kusura bakmayın..
Belki alırsın ufak olduğu için ama bahaneler çıkarıp vermeme ihtimalleri daha yüksektir.
Alt 16 September 2016, 18:05
Hakem0334 Hakem0334 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Hakem0334 is on a distinguished road

Merhabalar, yaklaşık 3 aydır deneme hesabı kullanıyorum. Kendimi hazır hissettiğimde gerçek hesap açacağım. Aracı kurumlar konusunda gerçekten kafam çok karışık. Sizden tavsiye bekliyorum. En azından 3 tane firma söyleseniz ben onlara yoğunlaşsam çok iyi olur. Burdan yasal olarak firma ismi yazılamıyorsa özelden mesaj atmanızı rica edecem. Şimdiden çok teşekkürler.
Alt 18 November 2016, 11:14
Fxforumcu Fxforumcu isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Banned

Fxforumcu is on a distinguished road

Yardımcı olduğunuz için teşekkürler.
Alt 21 November 2016, 14:51
Forumcufx Forumcufx isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Banned

Forumcufx is on a distinguished road

Bana da bilgi verirseniz sevinirim.
Alt 24 November 2016, 11:39
Ozdenn Ozdenn isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Banned

Ozdenn is on a distinguished road

Çoğunlukla hangi aracı kurum tercih ediliyor?

Konuyu Toplam 6 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 6 Misafir)

Seçenekler