FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Room
Forex Room Comments about the market for the day will be shared on these pages.
Closed Thread

Thread Tools
Old 02-24-2017, 21:26
bukert bukert is offline
Yeni Üye

bukert is on a distinguished road

Acaba diyorum... toplu bir şekilde dava açsak bir sonuç alamaz mıyız? Sonuçta biz önceden belirlenmiş şartlarda hesap açtık. Ortada kazanılmış bir hak yok mu?
Old 02-24-2017, 22:58
Paratik Paratik is offline
Yeni Üye

Paratik is on a distinguished road

Hocam sayenizde bende forumdaki herkes gibi çakallara yem olmaktan bizi kurtaracak yurt dışı firma haberinizi sabırsızlıkla bekliyorum emekleriniz için çok teşekkürler
Old 02-24-2017, 22:58
leon49100 leon49100 is offline
Banned

leon49100 is on a distinguished road

kafam çok karışık gerçekten diyelimki üstatların desteğiyle sağlam bir firma bulduk eğer para yurtdışına gitmesin diye buna da bir yasak konursa yada ceza verilirse çok kötü olur gerçekten
Old 02-25-2017, 00:15
Paratik Paratik is offline
Yeni Üye

Paratik is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by leon49100 View Post
kafam çok karışık gerçekten diyelimki üstatların desteğiyle sağlam bir firma bulduk eğer para yurtdışına gitmesin diye buna da bir yasak konursa yada ceza verilirse çok kötü olur gerçekten
Yurtdısı idda sitelerinde oynamak yasak olmasina rağmen çevremde yillardir oynayan tanidiğim var ceza alan hiç görmedim ama parasini alamayan çok var üstelik forex kumar değil bence kanun cikar ama uygulayamazlar ama para kayiplari kaçinilmaz o yuzden yurtdisinda deneyimli ustatlardan yardim bekliyoruz yeterki guvenilir yurtdisi araci bulalim burdan bir sey yapamazlar
Old 02-25-2017, 01:32
Pierce Pierce is offline
Yeni Üye

Pierce is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by ninova12 View Post
Kemal abi SPK şirketlerdeki paramız Takasbank ta değilm i firma kapansa paraya bişey olur mu
Kemal abi bu sorunun cevabını bende merak ediyorum , sıkıntı çıkabilir diyorsanız paraları içerde bırakmayalım
Old 02-25-2017, 16:06
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Pierce View Post
Kemal abi bu sorunun cevabını bende merak ediyorum , sıkıntı çıkabilir diyorsanız paraları içerde bırakmayalım
Firmaların çoğu hesapları farklı bankalarda tutuyor. Bir şekilde iflas durumu olursa hiçbirşeyin garantisi olmaz. Tüm fonu hemen takasbanka taşıyan firma sayısı çok az.
Old 02-25-2017, 16:51
avi907 avi907 is offline
Site Üyesi

avi907 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Kemal Yıldırım View Post
Firmaların çoğu hesapları farklı bankalarda tutuyor. Bir şekilde iflas durumu olursa hiçbirşeyin garantisi olmaz. Tüm fonu hemen takasbanka taşıyan firma sayısı çok az.
Peki Kemal Abi sunu sorayım ben edevletten girip takasbank hesabıma baktigimda bakiyemi gunluk olarak takasbankta görüyorum bu paranın orda oldugu anlamina gelmiyor mu ?
Old 02-25-2017, 18:27
Fuat Öğreten's Avatar
Fuat Öğreten Fuat Öğreten is offline
Bölüm Moderatörü

Fuat Öğreten has much to be proud ofFuat Öğreten has much to be proud ofFuat Öğreten has much to be proud ofFuat Öğreten has much to be proud ofFuat Öğreten has much to be proud ofFuat Öğreten has much to be proud ofFuat Öğreten has much to be proud ofFuat Öğreten has much to be proud of

bir uyarida benden olsun bu aralar ikili opsiyon iişine bulaşanlarla tanıştım bu kanun düzenlemesinden sonra o tarafa doğru bir kayma var traderlerin bir kısmında siz siz olun uzak durun tamamamen sömürü sistemi

Foreks TV'yi Youtube'dan İzleyin!

ForexForumTR Facebook'ta Tıklayın!
Old 02-25-2017, 19:59
zuma zuma is offline
Yeni Üye

zuma is on a distinguished road
Default dava

bir atrkadaşın dediği gibi dava acsakta haklı olabilirdik fakat yasaklamadılar kanunen,kurallaru değiştirdiler,yurtdışı hesabı yasaklamaları konusunda ise ne hakları var,bu işte büyük aracı kurumların,büyük bankaların sesini duyurması lazım,gazatede,tv de haber bile olmadı o yüzden eziyorlar bizi,biz suçlu değiliz bişey değiliz,yurtdışından işlemi yasaklarsa anayasa mahkemesine gitsek haklıyız,öyle bir şey olmaz ama biraz sesi çıksaydı büyük bankaların aracı kurumların iş buraya bile gelmezdi
Old 02-25-2017, 20:03
leon49100 leon49100 is offline
Banned

leon49100 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Paratik View Post
Yurtdısı idda sitelerinde oynamak yasak olmasina rağmen çevremde yillardir oynayan tanidiğim var ceza alan hiç görmedim ama parasini alamayan çok var üstelik forex kumar değil bence kanun cikar ama uygulayamazlar ama para kayiplari kaçinilmaz o yuzden yurtdisinda deneyimli ustatlardan yardim bekliyoruz yeterki guvenilir yurtdisi araci bulalim burdan bir sey yapamazlar
haklısında yasadışı olacaksa bulaşmak istemem...aynı şekilde çevremde de bu işle uğraşan memur arkadaşlar vardı Allah korusun kimse riske girmek istemez işinden olmak istemez
Closed Thread

Currently Active Users Viewing This Thread: 12 (0 members and 12 guests)

Thread Tools

Posting Rules