FOREKS FORUM TR (ÜCRETSİZ FOREKS BİLGİ PAYLAŞIM MERKEZİ)
     ANA SAYFA       Ekonomik Takvim       Foreks Haberleri        Brokerlar     Yazarlar       Hakkımızda      VIP Giriş      Foreks TV
Go Back   FOREKS FORUM TR (ÜCRETSİZ FOREKS BİLGİ PAYLAŞIM MERKEZİ) > Foreks Brokerları Aracı Kurumlar
Foreks Brokerları Aracı Kurumlar Bu bölümde forex brokerları hakkında bilgi paylaşımı ve değerlendirmeler olacaktır.

Seçenekler
Alt 14 September 2011, 09:30
Kemal Yıldırım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım isimli Üye şuanda  online konumundadır
Süper Moderatör

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute
Standart zulutrade

forumda Zulutrade tarzı kendine güvenen traderlar için hesap extresi konacak bir bölüm yapalımmı?
Talep olursa böyle bir bölüm yapabiliriz.Belki kaybeden vatandaşlar içinde hayırlı olur.

Makalelerimi Okumak için Tıklayın

Foreks TV'yi Youtube'dan İzleyin!
Alt 14 September 2011, 15:15
korhan78 korhan78 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Üyesi

korhan78 is on a distinguished road

Alıntı:
Fxtarzan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
forumda Zulutrade tarzı kendine güvenen traderlar için hesap extresi konacak bir bölüm yapalımmı?
Talep olursa böyle bir bölüm yapabiliriz.Belki kaybeden vatandaşlar içinde hayırlı olur.
Evet üstad gayet faydalı olur düşüncesindeyim.
Alt 14 September 2011, 20:22
mimar133 mimar133 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

mimar133 is on a distinguished road

Alıntı:
zulutrade linkini tıkladım ve hesabımı zuluya entegre etmeye başladı..

bu aşamada ne yapmalıyım?
bilen bir arkadaş konuyu detaylı anlatabilirse müteşekkir olurum..
saygılar..
Alt 15 September 2011, 08:51
promo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
promo promo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Üyesi

promo is a glorious beacon of lightpromo is a glorious beacon of lightpromo is a glorious beacon of lightpromo is a glorious beacon of lightpromo is a glorious beacon of lightpromo is a glorious beacon of light

süper fikir bence hesap ekstreleri konuldukca reel tabi ,kazanan kişilerin nasıl kazandıkları bir günde 100 doların 1000dolar dığı da daha net görülür yeni başlayanlar için faydalı olur bence
Alt 15 September 2011, 18:15
Süper Moderatör

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

evet başlığa ilk extre CFST üstattan geliyor.Verdiği invesitörden hesaba baktım ve bir extre almasını onayladım.

Alt 15 September 2011, 18:18
CFST - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
CFST CFST isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üstat

CFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond repute

Alıntı:
evet başlığa ilk extre CFST üstattan geliyor.Verdiği invesitörden hesaba baktım ve bir extre almasını onayladım.
Üstat iznin olursa ayrı bir başlık açıp koyacağım?
Alt 15 September 2011, 18:20
Süper Moderatör

Alıntı:
CFST Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Üstat iznin olursa ayrı bir başlık açıp koyacağım?
Olur uygundur.Bu arada bilgi olarak söylüyorum üstadın hesabı real hesap extre invesitör şifreden kontrol edilmiştir.

Alt 19 September 2011, 02:22
emirler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
emirler emirler isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üstat

emirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond repute

burada eğitim şart olayına girelim. Baaşta ben bu zulu trade olayına oldukca elim. Nedir nasıl yapılır, hesapları kimlerden açılır örneğin fxdd veya mig gibi.
Birde ikili opsiyon olayı nasıldır nasıl yatırım yapılır. Vallah bilmiyorum öğretin gözünüzün yağını yiyek.
Alt 19 October 2011, 14:32
gordonps - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
gordonps gordonps isimli Üye şuanda  online konumundadır
Site Üyesi

gordonps is on a distinguished road

zulutrade de sinyal sağlayıcı olmanın riskleri nelerdir acaba, açıklayan olursa deneyenlerden çok faydalı olur kanısındayım....
Alt 19 October 2011, 15:05
maraton maraton isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Moderatör

maraton has much to be proud ofmaraton has much to be proud ofmaraton has much to be proud ofmaraton has much to be proud ofmaraton has much to be proud ofmaraton has much to be proud ofmaraton has much to be proud ofmaraton has much to be proud of

x trade menkul değerler
şu firmaya bakarmısınız bana oldukça prof. geldi her ülkeden lisans almışlar.spk lisans vermiş bunlara

Etiketler
forex, forex account managment, forex trading

Konuyu Toplam 3 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 3 Misafir)

Seçenekler