FOREKS FORUM TR (UCRETSIZ FOREKS BILGI PAYLASIM MERKEZI)
     ANA SAYFA       Ekonomik Takvim       Foreks Haberleri        Brokerlar     Yazarlar       Hakkımızda      VIP Giriş      Foreks TV
Go Back   FOREKS FORUM TR (UCRETSIZ FOREKS BILGI PAYLASIM MERKEZI) > Foreks Brokerları Aracı Kurumlar
Foreks Brokerları Aracı Kurumlar Bu bölümde forex brokerları hakkında bilgi paylaşımı ve değerlendirmeler olacaktır.

Seçenekler
Alt 22 February 2014, 19:21
toexima toexima isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Banned

toexima is on a distinguished road
Standart Hedef Online

arkdaşlar internetde gezerke karşılaştım...

2013 yılı GLOBAL BANKING & FINANCE in uluslarası finans piyasaları alanlarında uzman ve en iyi hizmeti sunan firmalara vermiş olduğu “Ortadoğunun en iyi Forex Hesap Yönetimi” ödülünü HEDEFONLINE olarak almaktan gurur duyuyoruz.

Bu haberi okuyunca sitelerine girip araştırayım dedim. İrtibat nolar kıbrıs numarası çıkınca aradım(kıbrıslıyım). İlk önce bir muhasebe bürosu çıkıyor. onlar size bir numara veriyor ve şirketle bir alakaları olmadıklarını söylüyorlar. O numarayı aradığınızda ise bir arkadaş size bilgi vermeye başlıyor.

Tamam diyip yüzyüze görüşme istediğim anda yan çizip şu anda şirketin finansal sorunlar nedeni ile faal olmadığını belirtip görüşmeyi sonlandırdı.

Şirket sahibinin ismini öğrendim ama o isimde birisi kıbrısda yok.(polise sordum)

Neden bu kadar araştırdım bilmiyorum ama uzak durun diyorum ayrıca linke bakmayı unutmayın....
Alt 22 February 2014, 19:28
maruf maruf isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Üyesi

maruf is on a distinguished road

hocam o firmanın buraya ismini yazmak bile reklamı olur tam sahtekar uckagıtcı dır zaten battı hesabı olanlar paralarının pesindeler
Alt 23 February 2014, 13:38
Kemal Yıldırım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım isimli Üye şuanda  online konumundadır
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Bu şerefsizlerle yıllardır uğraşıyoruz milletide uyarıyoruz ama dinleyen kim yine biton vatandaş hem bizi ve yazılarımızı okuyup uyarılarımızı görüp sonrada gidip tomarla parayı bu hırsızlara kaptırmışlar şimdide firma iflas açıklayıp toz oldu.Açık söyleyim zerre acımadım bin kere söyledik yıllardır söylüyoruz buna rağmen gidiyorsan paran yanıncada öl geber umrumda olmaz.
Alt 04 March 2014, 16:40
erdal2 erdal2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

erdal2 is on a distinguished road

Alıntı:
Kemal Yıldırım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu şerefsizlerle yıllardır uğraşıyoruz milletide uyarıyoruz ama dinleyen kim yine biton vatandaş hem bizi ve yazılarımızı okuyup uyarılarımızı görüp sonrada gidip tomarla parayı bu hırsızlara kaptırmışlar şimdide firma iflas açıklayıp toz oldu.Açık söyleyim zerre acımadım bin kere söyledik yıllardır söylüyoruz buna rağmen gidiyorsan paran yanıncada öl geber umrumda olmaz.
evet üsdad tavsiyeleriniz sayesinde bu firmadan uzak durmuştum.tşkler.
Alt 09 April 2014, 11:28
efe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
efe efe isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Üyesi

efe is on a distinguished road

Alt 09 April 2014, 13:11
bygolge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
bygolge bygolge isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Üyesi

bygolge is on a distinguished road

Alıntı:
Kemal Yıldırım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ilk zamanlar durmadan aradılar söyleyiz böyleyiz dediler tam yatırcaktım ki forumla tanıştım ardından kemal beyin tafsiye ettiği firmayla yola devam

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler