FOREKS FORUM TR (ÜCRETSİZ FOREKS BİLGİ PAYLAŞIM MERKEZİ)
     ANA SAYFA       Ekonomik Takvim       Foreks Haberleri        Brokerlar     Yazarlar       Hakkımızda      VIP Giriş      Foreks TV
Go Back   FOREKS FORUM TR (ÜCRETSİZ FOREKS BİLGİ PAYLAŞIM MERKEZİ) > Foreks Brokerları Aracı Kurumlar
Foreks Brokerları Aracı Kurumlar Bu bölümde forex brokerları hakkında bilgi paylaşımı ve değerlendirmeler olacaktır.

Seçenekler
Alt 05 May 2016, 13:53
metallurgist metallurgist isimli Üye şuanda  online konumundadır
Site Üyesi

metallurgist is on a distinguished road

arkadaşlar. bugün tesadüfen aracı kurumumun sayfasını gezerken avantajlar arsında swapsız işlem diye bir ibare gördüm aradım.

sağolsunlar kaldıracaklarını söylediler. kaldırmış bile olabilirler ben bu yazıyı yazarken çünkü ana ekranıma eklediğim bazı pariteler kendiliğinden kalktı majör pariteler kaldı.

sonra kendime kızdım bunca zaman boşu boşuna swap ödemişim. neyse sonuç olarak bazı şeyler için ön koşullar sağlanması gerekiyor olabilir ve ben olumlu yanıt aldım sizde bir göz gezdirin ve sahip olduğunuz hakları sonuna kadar talep edin.
Alt 22 May 2016, 14:48
Budakbaşı Budakbaşı isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Budakbaşı is on a distinguished road
Standart Yazmadan edemedim.

Geçen sene temmuz ayından beri... bir aracı kurumda bir bayan temsilci.. 3 tane kurum değiştirdi... telefon rehberinde kayıtlı müşterileri arıyor. Hesap açtırıyor, cazip işlem kolaylığı spreadler ve sinyaller-tüyorlar söyleyip... fonlama da olduktan sonra... zaten tüyolar bir kaç gün sürüyor... El yazılı wats app fotoları... birkaç ay geçmeden hemen başka kuruma...
Aynı şekilde hesap fonlama ve başka kuruma

Kurumlarda müşteri bulup primini alıp tüyüyor.
Elinde... telefon listesi... vs.

Sayesinde iki kurumda işlem açtım. 3. kurum ricası olmadan önce hal hatır ayakları.
Hayırdır... hal hatır bir sormak istedim.
Bekliyorum. ne zaman hesap ricası diye.

Yok dedim sağol... sayende hesap açılmadık kurum kalmadı. Sonra tüyüyorsun.
Bir sürü mesaj... sildim.

Çoğunuz biliyorsunuzdur... Belki de..
Alt 01 July 2016, 09:35
teoman_ teoman_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Üyesi

teoman_ is on a distinguished road

stp çalışan firmalar hesabınızda ters pozisyon açarmı??
Alt 12 July 2016, 14:43
Ertuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ertuğrul Ertuğrul isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Üyesi

Ertuğrul is on a distinguished road
Standart Forex mağdurları TBMM'de

Meclis Dilekçe Komisyonu bünyesinde kurulan Forex piyasasındaki mağduriyetleri inceleme komisyonunun döviz takası piyasasına ilişkin ilk tespiti bireysel yatırımcıların yüzde 87'sinin Forex'de parasını kaybettiği ve zarara uğradığı yönünde oldu.

Sabah gazetesinin haberine göre bu oranın Forex piyasasının şu an için güvensiz ve tehlikeli olduğunu gösterdiği tespitinde bulunan komisyon, Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Maliye ve MASAK yetkililerinden piyasanın işleyişi, bireysel yatırımcıların uğradığı zararlar ile yapılması gerekenler hakkında bilgi alacak.

Komisyon uzmanlarının Sermaye Piyasası Kurulu'nun bilgilerine dayandırarak yaptığı ön çalışma, bir ülke para biriminin başka bir ülke para birimine çevrildiği, döviz ticaretinin yapıldığı Forex (döviz takası) piyasasına ilişkin önemli bilgiler ortaya koydu.

"GÜVENSİZ VE TEHLİKELİ"

Alt komisyonun tespitleri arasında "Forex piyasasının şu an için güvensiz ve son derece tehlikeli olduğu, bireysel yatırımcıların büyük çoğunluğunun Forex piyasası hakkında bilgisiz ve tecrübesiz oldukları" vurgusu öne çıktı.

Komisyonun diğer tespitleri arasında ise "Kullanıcıların aracı kurumların insafına terk edildikleri, aracı kurumların saldırgan pazarlama teknikleri kullanarak müşterilere yalan, yanlış ve yanıltıcı bilgiler vererek finansal okuryazarlığı olmayan müşterileri hataya sevk edebildiği, özellikle telefonla kurulan iletişim ve hesap açma, işlem yapma üzerine bina edilen bu ilişkinin daha sonra yaşanacak sorunların ispatında açmaza yol açtığı, mahkeme aşamasında da ispatın zor olduğu" yer aldı.

http://www.capital.com.tr/gundem/akt...berdetay-22417
Alt 12 July 2016, 23:06
aligiviyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
aligiviyan aligiviyan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Moderatör

aligiviyan is on a distinguished road

Herkes Trade etmemeli, Herkes aynı işi yapmıyor biri mühasebeci olur biri berber biri aşçı biri oyuncu biri al sat yapar biri komisiyoncu olur, herkes Trade etmemeli olmuyor ise bırak git başka iş yap sevdiğin bir şeyı yap, pes etmek gibi bir şey değil demek isteiğim şey başka Trade eden biri belki futbolcu olmak ister ama olamaz pes etmezse bile belki fiziği müsait değildir belki kaderi değildir. neyse kısa ve öz olarak insan oğlunun yapabileceği bin tane iş var trade etmek şart değil herkes yapamaz herkes yapmamalı da zaten. ben mağdurum diye ortalıkta dolanmak yerine ya uğraşacaksın geceni gündüzüne katıp bu işi başaracaksın yada başka birşey yap sevdiğin bir şeyi. Valla turizm acentelerinde hotel denetleyen ajanlar çalışıyor gidin başvurun hotel hotel tatil yapıp hotel denetleyin ne diyim.

bu arada türkiyedeki rakamları bilmem ama Amerikada yayımalan resmi rakamlar %40+ kazanan tarafta orda kaldıraç 1:50 bu arada. 100.000 ve üzerine zaten 1:10 zor verirler.

Foreks TV'yi Youtube'dan İzleyin!

Etiketler
forex, forex broker

Konuyu Toplam 4 Üye okuyor. (1 Kayıtlı üye ve 3 Misafir)
survey
Seçenekler